Opinie Ecks Europejskie Centruk Kształcenia Stylistów

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Witam ja też jestem po kursie w tym centrum i jestem nie Zadowolona! Skomstwo jak Cholera miało być dużo więcej czasu a skrócony do maksimum , próbki w liczbie mnogiej oznaczają coś więcej niż tylko jedna mała rzecz! Raz pokazany zabieg i tyle za te pieniądze uważam ze powinno być coś znacznie lepszego !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Po kursie zostałam poproszona o wystawienie tu opini. A więc jestem zaskoczona że na kursie technicznym za który zapłaciłam 150 zł tyle mi Karolina pokazała moich niedociągnięć które miałam niestety po jednym z kursów robionym we Wrocławiu. Ciężko było z terminami ale naprawdę warto było czekać dwa tygodnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Robiłam kurs depilacji i henny u Ani i podstawowy kurs u Pani Karoliny. MimO że kurs dostałam z Urzędu Pracy to byłam pod wrażeniem jak dużo się nauczylam. Pani Karolina to mistrzyni Frencha.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Byłam na kursie podstawowym. Karolina to wymagający instruktor. Ma ogromne doswiadczenie. Wszystko było przekazywane zrozumiale I dostosowane do mojego tempa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pani Karolina to mistrzyni w zdobieniach. Trafilam do niej na drugi poziom One Stroke. Pokazala mi podstawy których nie potrafiłam po pierwszym poziomie w innym salonie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Byłam na kursie fryzjer męski i jestem bardzo zadowolona, instruktorzy dają trochę wycisk ale to wszystko po to by by nauczyć się zawodu. Dodatkowym plusem było to że uczylam się na modelach a nie na główkach treningowych bo dzięki temu nauczyłam się jak obsłużyć klientów, jak z nimi rozmawiać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Uczestniczylam w warsztatach z Rapidografu w Krakowie. Karolina to mistrzyni w zdobieniach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zrobiłam w tej firmie kurs 3 dni zelu i zdobienia salonowe. Jestem bardzo zadowolona. Duzo jeszcze pracy przede mna ale dzieki pomocy Karoliny po kursie idzie coraz lepiej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bylam na kursie paznokci dla pocztkujacych. Wszystko co potrzebne do pracy w salonie jako stylistka bylo ujęte na kursie. Duzo modelek i Pani Karolina z niesamowita cierpliwością i talentem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

szkolenie ze zdobień

, opublikowano ponad 11 lata temu

Z siostra bylysmy tam na dwoch szkoleniach ze zdobien mix media i one stroke. Pracuja na Indigo i Silcare. Dzieki Karolinie wkońcu wychodzi nam ombre.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

szkolenie fryzjerskie

, opublikowano ponad 12 lata temu

WITAM WSZYSTKICH NA FORUM WŁAŚNIE DZIŚ SKACZELEM KURS FRYZJER STYLISTA BARDZO POLECAM TA SZKOLE PONIEWAŻ SA TAM SUPER INSTRUKTORZY DOMINIK I MARCIN KTÓRZY POTRAFIĄ WIELE NAUCZYĆ JEŚLI CHODZI O TECHNIKI STRZYŻENIA WŁOSÓW I KOLORYZACJE . GORĄCO POLECAM TYM OSOBA DLA KTÓRYCH FRYZJERSTWO JEST SZTUKA ANIE TYLKO RZEMIOSŁEM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

ecks

, opublikowano ponad 13 lata temu

Instruktorka Magda,świetny fachowiec.Cierpliwa,konkretna osoba. Zna branżę kosmetyczną od kuchni. Dziękuję i pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

zdobienia

, opublikowano ponad 13 lata temu

jestem w zawodzie już parę lat.Najlepszy kurs nail art na jakim byłam.Pozdrowienia dla p.Magdy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

ECKS

, opublikowano ponad 13 lata temu

bylem na5-ciu dniowym szkoleniu z zakresu ciec,no i jestem zadowolony!dzieki Dominikowi dostrzeglem swoje niedociagniecia podczas strzyzen i zdobyc kilka nowych lini ciec! Organizacja na poziomie,i ogolnie co moge napisac to wielkie dzieki raz jeszcze!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pazury

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wiedza i umiejętności instruktorów na stylizacji paznokci na bbb,wysokim poziomie.Zdobienia p.Magdaleny mistrzostwo Swiata.Pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

zdobienia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ja również widziałam co pani madzia potrafi.Podszkolę się i na pewno przyjdę na program dla zaawansowanych;-)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pazury

, opublikowano ponad 13 lata temu

jestem zauroczona zdobieniami na kursie w ecks. Wielki ukłon w stronę p.Magdy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Wizaż

, opublikowano ponad 13 lata temu

byłam na kursie w ECKS i było świetnie, szczególnie dla osób, które już coś tam potrafią, ale nie mają podstaw teoretycznych lub brakuje im praktyki. Instruktorka - rewelacja, bardzo ją polubiłam, bardzo fajna atmosfera, wokół sami świetni ludzie, młodzi artyści:) naprawdę gorąco polecam wszystkim zainteresowanym kosmetykami, makijażem i kreowaniem wizerunku
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pazurki

, opublikowano ponad 13 lata temu

P.Magda na paznokciach w ECKS jest niesamowita,potrafi przekazać wiedzę i zarazić pasją.Dziekuję i pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

kadra wyrozumiala

, opublikowano ponad 14 lata temu

Są ciekawi ludzie, którzy potrafią zarażać pomysłami. Dużo tu indywidualistów, potrafiących uczyć innego spojrzenia na świat. Kadra przyjazna i wyrozumiała dla uczniów. Trzeba tu przyjść, aby wszystko przeżyć.?
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Dobry kurs fryzjerski

, opublikowano ponad 15 lata temu

http://www.cylex.pl/images/rating/star5.jpg
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Ecks Europejskie Centruk Kształcenia Stylistów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi