Opinie Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin
Opinie
Paweł L , 01 października 2025
Wolność i elastyczność nie do przecenienia! Dzięki wypożyczonemu autu mogłem zwiedzić miejsca poza utartymi szlakami.
Ola M , opublikowano ponad 4 lata temu
długo otwarta wypożyczalnia samochodów w Chełmie. Polecam!!
Irmina , opublikowano ponad 6 lata temu
Jednym słowem polecam Fastrental wypożyczalnię samochodów lotnisko Lublin za miłą współpracę. Auto wynajełąm na kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona!!!
SuperFastrental wypożyczalnia samochodów Lublin lotnisko! wypożyczyłem auto w Lublinie. wszystko przebiegło wzorowo! POLEcam
Ivons , opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam wypożyczalnie samochodów za profesjonalny sposób podejścia do klienta.
Korzystam z usług Fastrental od 4 lat. Przed nimi miałem styczność z dwoma wypożyczalniami wiec mam porównanie. Jestem zwykłym człowiekiem ktory chce wypożyczyć samochod kilka razy w roku. Nie spotkałem się nigdy z brakiem szacunku lub jakimś nieodpowiednim zachowaniem w kierunku mojej osoby. Wszystko zawsze przebiega profesjonalnie. Nigdy nie otrzymałem niesprawnego samochodu a miałem już ich wiele. Ceny są naprawde odpowiednie dla każdego. Flota samochodów bardzo duża, można wybrać coś dla siebie. Podstawienie i odbiór auta zawsze tak jak było umówione, nigdy nie czekałem na auto. Nikt nigdy nie chciał naciągnąć mnie na jakieś dodatkowe koszty. Właściciele jak i pracownicy podchodzą do klienta z szacunkiem i profesjonalizmem, a na to chyba każdy liczy. Mogę bez zastanowienia w 100 % polecić wszystkim wypożyczalnię Fastrental.
Jest taniej niż na lotnisku i nie pobieraja zaliczki. Można zapłacić przy odbiorze auta. Rezerwacja online działa bez zarzutu. Potwierdzenie rezerwacji dostałem po około godzinie tak samo, jak odpowiedzi na mail. Zamówiłem Skodę, ale nie mogli podstawić jej na czas wiec dostałem auto o klasę wyższe i nie zablokowali kaucji na koncie w ramach rekompensaty za spóźnienie. Skorzystam z usług Fastrental jeszcze nie raz i polecam tą wypożyczalnie każdemu kto potrzebuje auta.
Marcin , opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam wypożyczalnie samochodów Lublin
Dominik , opublikowano ponad 7 lata temu
Wynajem auta na ferie kilka dni. Skorzystaliśmy z promocji feryjnej. To nie pic. Rabat dostaliśmy. Auto czyste zatankowane. Miło jak zawsze.
Sebastian , opublikowano ponad 7 lata temu
Wszystko na 5!!! punktualnie, auto czyste, zatankowane. Polecam
Serwis , opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam wynajem aut. Profesjonalne podejście do każdego klienta.
Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin Firma
Marzena , opublikowano ponad 7 lata temu
Wybór aut jest naprawdę przyzwoity, każdy znajdzie coś dla siebie. Miła obsługa brak udziału własnego prócz małej kaucji. Polecam
Gablus Tessper Horsperdi , opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam fastrental wypożyczalnie samochodów Lublin płatność kartą na miejscu auta czyste zadbane. Miła obsługa.
Jestem wiele wypożyczalni. To co mi się podobało to to, że wypożyczalnia jest elastyczna nic się nie dzieje gdy troszkę spóźniłem się z oddaniem. szybko dostałem zwrot kaucji na konto. Polecam fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin!!
Krystian , opublikowano ponad 7 lata temu
Długo czekaliśmy na auto ale było warto. Wynajem na kilka miesięcy Maserati Ghibli. Sam samochód to cudo! Pięknie brzmi, poezja. Obsługa wypożyczalni na najwyższym poziomie. Tak trzymajcie dalej! Teraz czas na coś tańszego :)
Ania , opublikowano ponad 8 lata temu
Świetna obsługa, dobre ceny. polecam
Patryk , opublikowano ponad 8 lata temu
Polecam wypożyczalnię w Lublinie.
Czy Znasz Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie!