Opinie Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin

Opinie

, 01 października 2025

Wolność i elastyczność nie do przecenienia! Dzięki wypożyczonemu autu mogłem zwiedzić miejsca poza utartymi szlakami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

długo otwarta wypożyczalnia samochodów w Chełmie. Polecam!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jednym słowem polecam Fastrental wypożyczalnię samochodów lotnisko Lublin za miłą współpracę. Auto wynajełąm na kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

SuperFastrental wypożyczalnia samochodów Lublin lotnisko! wypożyczyłem auto w Lublinie. wszystko przebiegło wzorowo! POLEcam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam wypożyczalnie samochodów za profesjonalny sposób podejścia do klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Fastrental lublin

, opublikowano ponad 7 lata temu

Korzystam z usług Fastrental od 4 lat. Przed nimi miałem styczność z dwoma wypożyczalniami wiec mam porównanie. Jestem zwykłym człowiekiem ktory chce wypożyczyć samochod kilka razy w roku. Nie spotkałem się nigdy z brakiem szacunku lub jakimś nieodpowiednim zachowaniem w kierunku mojej osoby. Wszystko zawsze przebiega profesjonalnie. Nigdy nie otrzymałem niesprawnego samochodu a miałem już ich wiele. Ceny są naprawde odpowiednie dla każdego. Flota samochodów bardzo duża, można wybrać coś dla siebie. Podstawienie i odbiór auta zawsze tak jak było umówione, nigdy nie czekałem na auto. Nikt nigdy nie chciał naciągnąć mnie na jakieś dodatkowe koszty. Właściciele jak i pracownicy podchodzą do klienta z szacunkiem i profesjonalizmem, a na to chyba każdy liczy. Mogę bez zastanowienia w 100 % polecić wszystkim wypożyczalnię Fastrental.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jest taniej niż na lotnisku i nie pobieraja zaliczki. Można zapłacić przy odbiorze auta. Rezerwacja online działa bez zarzutu. Potwierdzenie rezerwacji dostałem po około godzinie tak samo, jak odpowiedzi na mail. Zamówiłem Skodę, ale nie mogli podstawić jej na czas wiec dostałem auto o klasę wyższe i nie zablokowali kaucji na koncie w ramach rekompensaty za spóźnienie. Skorzystam z usług Fastrental jeszcze nie raz i polecam tą wypożyczalnie każdemu kto potrzebuje auta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam wypożyczalnie samochodów Lublin
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wynajem auta na ferie kilka dni. Skorzystaliśmy z promocji feryjnej. To nie pic. Rabat dostaliśmy. Auto czyste zatankowane. Miło jak zawsze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wszystko na 5!!! punktualnie, auto czyste, zatankowane. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam wynajem aut. Profesjonalne podejście do każdego klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin Firma

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie!


, opublikowano ponad 7 lata temu

Wybór aut jest naprawdę przyzwoity, każdy znajdzie coś dla siebie. Miła obsługa brak udziału własnego prócz małej kaucji. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin Firma

Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie! Zapraszamy


, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam fastrental wypożyczalnie samochodów Lublin płatność kartą na miejscu auta czyste zadbane. Miła obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin Firma

Miło nam - zapraszamy ponownie.


, opublikowano ponad 7 lata temu

Jestem wiele wypożyczalni. To co mi się podobało to to, że wypożyczalnia jest elastyczna nic się nie dzieje gdy troszkę spóźniłem się z oddaniem. szybko dostałem zwrot kaucji na konto. Polecam fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Długo czekaliśmy na auto ale było warto. Wynajem na kilka miesięcy Maserati Ghibli. Sam samochód to cudo! Pięknie brzmi, poezja. Obsługa wypożyczalni na najwyższym poziomie. Tak trzymajcie dalej! Teraz czas na coś tańszego :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin Firma

Miło nam to słyszeć - zapraszamy do kolejnego wynajmu!


, opublikowano ponad 8 lata temu

Świetna obsługa, dobre ceny. polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin Firma

Dziękujemy!


, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam wypożyczalnię w Lublinie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin Firma

My też polecamy się na przyszłość :)


Czy Znasz Fastrental wypożyczalnia samochodów Lublin? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi