Opinie Foto-Syrenka

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam tego pana! Bardzo profesjonalny i przede wszystkim przemiły człowiek :) Zdjęcie wyszło odpowiednie i uzyskane zostało w krótkim czasie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Świetny kontakt i pełen profesjonalizm. Jestem zaskoczony jakością zdjęć! Rzadko kto poradzi sobie w takim wyzwaniem. Bardzo polecam !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Gorąco polecam!!! Doświadczyłem tu niezwykłego profesjonalizmu i dbałości o detale. Obsługa była przyjazna i pomocna, a efekty sesji zdjęciowej przerosły moje oczekiwania. Polecam ten zakład fotograficzny wszystkim poszukującym wysokiej jakości fotografii.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Byliśmy dziś wspólnie z chłopakiem na zdjęciach do paszportu, fotograf to bardzo profesjonalny, rzeczowy i życzliwy człowiek 😊 Polecamy!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Zakład fotograficzny, o którym rozmawiamy, zasługuje na pochwałę za miłą i szybką obsługę. Pracownicy byli uprzejmi i profesjonalni, a moje zdjęcia zostały wykonane w doskonałej jakości. Zdecydowanie polecam ten zakład fotograficzny każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo ładne i dobre zdjęcia
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Beznadziejne zdjęcia. Nie chcieli przyjąć do paszportu, stracone pieniądze. Przerobili twarz na jakiegoś potwora. Zdecydowanie nie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Foto-Syrenka? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi