Opinie Gabinet Weterynaryjny. Lek. Wet. Izabela Król

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Nie polecam mimo ciężkiego stanu psa Pani Król nie udzieliła pomocy .twierdząc zmęczenie. Dużo klientów stałych .doprowadziła do tego że jesteśmy beż psa zmarł. Ale udowodnię jej to w sądzie nie polecam tam liczy się kasa
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Od kilku lat jeździliśmy z naszymi zwierzakami do pani Izy ale niestety okazało się że jej podejście do leczenia zwierząt sie zmieniło. Pojechaliśmy z yorkiem którego potrącił samochód i jedyna słuszna decyzja według niej to było uspanie pieska i przeciąganie konsultacji z chirurgiem. Po kilku dniach łaskawie sie z nim skonsultowała i powiedziała, że oni sie operacji nie podejmą. Zabraliśmy psa do PORZĄDNEJ kliniki i powiedziano nam że piesek nie miał nawet zrobionych stosownych badań i gdyby był operowany od razu to by żył. Przez brak kompetencji pani Izy niestety był tragiczny w skutkach. Dodatkowo wszystkie wyniki zrobione we Wrocławiu skonsultowaliśmy od razu z innymi klinikami i potwierdzili, że piesek mógł normalnie żyć. Serdecznie NIE POLECAM.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Proszę zgłosić do izby lekarskiej tak nie może być


, opublikowano ponad 10 lata temu

tak,serce ma,ale pomału zaczyna gubić ją rutyna,trudno ,żeby tak nie było skoro kolejki ustawiają się tam ogromne,ta młoda doktorka Agata,widać u niej jeszcze spokój i radość z tego co robi,a pani Iza corax szybciej i na odczep leczy zwierzę,trochę do niej już chodzę i takie są moje obserwacje,powinna wyluzować trochę,bo zmarnuje się jako lekarz,a jest dobra w tym co robi.Tak skonstruowany jest świat,że apetyt napędza machinę...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pani Iza ma serce dla zwierząt i ogromną wiedzę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

P.DR PUSZKA

, opublikowano ponad 10 lata temu

DO P.DR K. CHODZĘ 11 LAT WSPANIAŁA MADRA LEKARKA . PUSZKIEM OPIEKUJE SIĘ OD URODZENIA.ALE W TAMTYM ROKU PRZYJMOWAŁA P.DR A.... NIE CHCIAŁABYM SIĘ JUŻ NIGDY Z TĄ P.SPOTKAĆ.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pojechaliśmy z kotkiem na przegląd (miał dwa miesiące). Zwróciłem uwagę Pani na ogonek, że wydaje nam się, że jest złamany. Pani spojrzała na mnie jak na idiotę i odpowiedziała, że jest ?kościsty?. Teraz, kiedy kot jest prawie dorosły nie mam wątpliwości ? miał złamany ogonek, bo teraz jego koniuszek jest krzywo zrośnięty. Poza tym, nie mam zastrzeżeń.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Fachowa, miła obsługa, niskie ceny. Pani Izabela jest pogodną, a przede wszystkim profesjonalną osobą, na ile podczas swoich kilku wizyt mogłam zauważyc. Na pierwszy rzut oka widac, że jest weterynarzem z powołania. Aktualnie leczy mojego króliczka, który każdego dnia czuje się coraz lepiej. Polecam! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

To nie jest firma-to jest serce i oddanie połączona z wiedza i intuicja do badanego zwierzątka.Najwazniejsze jest zdrowie a nie,, kasa,,. Pani Iza jest najlepsza.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

GABINET WETERYNARYJNY. LEK. WET. IZABELA KRÓL

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam tą przychodnię. Doktor zna sie na fachu, kocha zwierzeta i nie sa najwazniejsze dla niej pieniadze. Mój piesek miał tam operacje i jestem zadowolona z rezultatów piesek jest zdrowy i pelen energi :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Najlepszy weterynarz

, opublikowano ponad 13 lata temu

Najlepsza przychodnia weterynaryjna w Opolu. Pani Iza kocha zwierzęta, dla niej liczy się pomoc jakiej może udzielić małym podopiecznym, a nie tylko zarobek. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opieka

, opublikowano ponad 13 lata temu

Nie wiem czy jest najlepsza w Opolu ale chodzę do niej ze swoim zwierzakiem i jestem zadowolona z kontaktu, leczenia i obsługi. Z pewnością Firlik jest przereklamowany. Królową polecam , FIRLIKA niekonieczmie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

PANI IZO, NASZA TORCIA JEST SZCZĘSLIWĄ 12 STOLETNIĄ SUNIĄ DZIĘKI NAM- BO JĄ BARDZO KOCHAMY, ALE TEŻ DZIĘKI PANI...BO BEZ PANI MIŁOŚCI DO WYKONYWANEGO ZAWODU,UCZCIWOŚCI,TRAFNOŚCI DIAGNOZ I LOJALNOŚCI CO DO PACJENTA KTÓRY PRZYJEŻDŻA Z DALEKA/ BO MIESZKAMY 40 KM OD OPOLA/WIEM ,ŻE NIE NIE BYŁA BY JUŻ Z NAMI....W CZASIE CHOROBY SUNI NAJPIERW JEST TRWOGA ,ALE ZA CHWILE ULGA... BO MAMY PANIĄ;):):):)POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY DUŻO ZDRÓWKA


POLECAM

, opublikowano ponad 14 lata temu

Dołączam się do powyższych opinii. Zdecydowanie najlepszy wet w Opolu ( a byłam z moim kotami u kilku), gdybym nie trafiła z kocurem do p. doktor prawdopodobnie zostałby uśpiony - zła diagnoza dr Firlika (nie polecam). Pani dr Król wykonuje swój zawód z niesamowitym zaangażowaniem i sumiennością - rzadko spotykane w tycz czasach.Zawsze wszystko wytłumaczy, wyjaśni, odpowie na wszystkie pytania. Polecam wszystkim.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

najlepszy weterynarz w Opolu

, opublikowano ponad 14 lata temu

Pani Izabela jest zdecydowanie najlepszym weterynarzem w Opolu. Liczy się dla niej zwierzę i właściciel, a nie nabijanie kolejnych złotówek na rachunek. Zrobiła wszystko by uratować kotka którego wzięłam ze schroniska, a widząc, że jestem studentką, potraktowała mnie z sercem (naprawdę ogromnym!) i "ulgowo" pod względem kosztów. Polecam Panią doktor każdemu, kto chce naprawdę zadbać o swojego pupila, bo takiego zaangażowania ze strony jakiegokolwiek lekarza, do tej pory nie doświadczyłam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

bardzo dobry weterynarz

, opublikowano ponad 14 lata temu

Życzliwa, sumienna, lekarz z misją, kocha zwierzęta i swoją pracę. Polecam Panią Izę i jej siostrę również.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Podpisuję się pod tą opinią. Obie panie godne polecenia:) Moje psiaki nie mogły lepiej trafić:)


kotek

, opublikowano ponad 14 lata temu

Całym sercem dołączamy się do wszystkich pozytywnych opinii na temat p. dr weterynarii Izabeli Król a także rodziny (ojca, mamy i siostry) wykonujących również ten zawód. Wspaniali, mili, uprzejmi i poważnie traktujący swoją pracę ludzie, kochający zwierzęta, dla których kwestie finansowe leżą na drugim miejscu. Bardzo dobrze wyposażony gabinet, poparty solidną wiedzą i umiejętnościami tych osób, pozwoliły na uratowanie naszego kotka, już niestety drugiego, gdyż poprzedni nie miał tyle szczęścia - był pod inną opieką..... Jeszcze raz dziękujemy serdecznie a sami życzylibyśmy sobie być leczonymi przez lekarzy, którzy swoim zaangażowaniem, wiedzą, umiejętnościami i pracowitością dorównywaliby Pani Izie i całej rodzinie Król. W dzisiejszych czasach tacy ludzie to prawdziwy skarb!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Pani Iza to Anioł

, opublikowano ponad 14 lata temu

Pani doktor leczyła mojego pieska prawie za pół darmo i to naprawde długo. A ostatnie pół roku zycia pieska to praktycznie Pani Iza preztrzymywała go przy zyciu. Ja jestem na ręcie i napewno nie byłoby mnie stać w innej lecznicy na takie leczenie. Dziekuje z całego serca. Życzę powodzenia w zyciu prywatnym jak i zawodowym.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

wspaniały lekarz

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jest tylko jeden uczciwy , oddany zwierzętom i profesjonalny lekarz w opolu to Pani Izabela Król. Z sercem podchodzi do piesków, pieniążki dla niej są naj mniej ważne licza się pacjęci którzy potrzbują pomocy.POLECAM!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

od Basca

, opublikowano ponad 14 lata temu

Pani Iza jest wspaniałym, uczciwym, bardzo profesjonalnym i kompetentnym weterynarzem. Mogę pokusić się o stwierdzenie, że jest weterynarzem z powołania. Miła i rzetelna obsługa. Ceny zdecydowanie niższe niż w innych gabinetach. Musimy przejechać przez całe miasto, żeby się tam dostać, ale zdecydowanie warto!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Najlepszy lekarz

, opublikowano ponad 14 lata temu

Doskonały fachowiec, wspaniały człowiek. Potrafi wyleczyć zwierzaczka z chorób, z którymi latami nie dawali sobie rady inni weterynarze. Gorąco polecam, ponieważ jest najlepszym weterynarzem w Opolu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

najlepszy weterynarz

, opublikowano ponad 14 lata temu

Rewelacyjna pani doktor. Po pierwsze uważam że to najlepszy weterynarz na jakiego trafiłam. Uratowała kota przed amputacją oka dzięki fachowemu doradztwu i swojemu doświadczeniu. Inny lekarz mało nie pozbawił tego kotka oka i jetem bardzo szczęśliwa, że w porę trafiłam do Pani Izabeli. Teraz wszystkie zwierzątka leczę u pani Izy. Moi znajomi również. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

leczymy się tylko tutaj

, opublikowano ponad 14 lata temu

Doskonały lekarz jak zresztą cała rodzina, szybka i trafna diagnoza Pani Izy ratuje już mojego drugiego psa (pierwsza po operacji i leczeniu żyła 15 lat) teraz jeździmy z Kleksem. Znam inne gabinety w Opolu ale zdecydowanie polecam Panią Król. Wszystkiego dobrego i tak dalej Pani Izo
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Najlepszy weterynarz

, opublikowano ponad 14 lata temu

Najlepszy weterynarz w Opolu, uratowała życie mojego psa i psa sąsiadów, leczy wszystkie moje zwierzęta. Jest wspaniałym lekarzem i wspaniała osobą.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Weterynarz

, opublikowano ponad 15 lata temu

w 100% oddany lekarz weterynarii Kiedyś jeździłam z psami do taty Pani Izy, teraz jeżdzę do Pani Izy i widac, że oddanie pracy i zwierzętom to rodzinne
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

super

, opublikowano ponad 15 lata temu

Pani Król to najlepszy weterynarz w Opolu. Ma zaufanie do włascicieli czworonogów. Ponadto przyzwoicte ceny są u Pani Doktor. POLECAM!!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

wspaniały weterynarz

, opublikowano ponad 15 lata temu

Jetem pod wrażeniem, Pani Izabela jest fachowym i oddanym lekarzem, ponadto nie naciąga ludzi tak jak to robią inni weterynarze( m.in dziedziak&iwaszkiewicz, czy znany wszystkim firlik)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Lecznica

, opublikowano ponad 15 lata temu

Pani Iza ma lecznicę a lecznica ma mistrza,polecam świetna opieka a koszty leczenia na bardzo przyzwoitym poziomie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM

, opublikowano ponad 15 lata temu

Najlepszy weterynarz jaki jest w opolu ;) POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Super

, opublikowano ponad 15 lata temu

Jakby nasza sluzba zdrowia dzialala tak efektywnie i profesjonalnie jak pani Iza z rodzina to kazdy by chodzil zdrowy i zadowolony. Moj pies praktycznie otarl sie o smierc, naszczescie polecono mi ten gabinet i to byl jeden z lepszych wyborow w moim zyciu. teraz ja pisze ten komentarz a moj pies zyje i spi sobie na kanapie caly i zdrowy. DZIEKUJE (wybaczcie ze tak slodze i slodze poprostu jestem szczesliwy.)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

najlepsza lecznica

, opublikowano ponad 15 lata temu

Od lat jeżdżę ze zwierzętami do Pani Izabeli Król, to najlepszy, godny polecenia weterynarz jako znam. Znakomicie obchodzi się ze zwierzętami, bardzo atrakcyjne ceny. Serdecznie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

sitzu

, opublikowano ponad 15 lata temu

przychodnia bardzo dobra polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Wspaniała przychodnia

, opublikowano ponad 16 lata temu

To wspaniała przychodnia !!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Gabinet Weterynaryjny. Lek. Wet. Izabela Król? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi