Opinie Ginekolog Wrocław - Ginemedica Justin Center

Opinie

, 23 września 2025

Polecam z całego serca.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam z całego serca! Obsługa rewelacyjna, lekarze (bo byłam u dwóch - ginekologa i urologa) świetni! Centrum jakich mało!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Nowoczesny sprzęt i dobre podejście do pacjentki. Nowoczesny sprzęt i dobre podejście do klienta.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dobra i fachowa obsługa. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dobra i fachowa obsługa. Jesli nie mam czasu zadzwonić, umawiam się przez stronę. Super udogodnienia! Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z usług Ginemedici. Szybkie terminy, przystępne ceny. Przyjął mnie bardzo doświadczony lekarz z ogromną wiedzą i bardzo życzliwym podejściem. Panie w rejestracji bardzo uprzejme. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Profesjonalne oraz indywidualne podejście do pacjentki! Bardzo miła atmosfera, nowoczesna i dostosowana do potrzeb pacjentki klinika. Polecam, to pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pełen profesjonalizm z szerokim pakietem oferowanych badań. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dzięki lekarzom z tej placówki moja ciąża przebiegła tak jak powinna, czyli bezstresowo, bez powikłań. Na każdym etapie byłam informowana o tym, czego mogę się spodziewać. Ogromny pozytyw.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Ginekolog Wrocław - Ginemedica Justin Center? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi