Opinie Hotel i Restauracja Biały Dom Stanisława i Leonard Swoboda
Opinie
PAWEŁ SOMALEWCZYK , opublikowano ponad 7 lata temu
Zdecydowaliśmy urządzić w tym miejscu chrzciny dziecka - jesteśmy w 100% zadowoleni. Sala bardzo elegancka, chyba aż przesadnie na tę drobną okazję. Obsługa przemiła, przesympatyczna. Polecamy
Hotel znajduje się w przyjaznej i ładnej okolicy, idealne miejsce na weekendowy wypad z ukochaną osobą. Pokoje są czyste i gustownie urządzone.
Hotel czysty, zadbany, a łóżka bardzo wygodne. Jeśli ktoś się zastanawia nad pobytem u nich to zdecydowanie warto, można fajnie wypocząć i zrelaksować się w ich obiekcie.
Jak ktoś się zastanawia nad weselem w tym miejscu to niech lepiej nie zwleka z rezerwacją, bo mają napięty grafik, a wcale się nie dziwię bo jedzenie tutaj jest wyśmienite i smaczne. Cena za osobę myślę że tez jest sporym plusem
Długo się naszukałam sali weselnej u nas na Śląsku która spełniłaby wszystkie moje oczekiwania, na szczęście hotel Biały dom w Czerwionce sprostał moim wymaganiom i lepszego wesela nie mogłam sobie wymarzyć.
Wiele razy byam tu na różnych imprezach okolicznościowych i zawsze wracam zadowolona.Mają pyszne jedzenie a obsługa kelnerska jest bardzo miła.
Dobre miejsce na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Mają korzystne ceny, a jedzenie które podają jest pyszne. Moja siostra miała tu 18 nastkę i bardzo mi jak i calej naszej rodzinie się podobało.
Byłem rok temu u nich na andrzekach i było tak fajnie, że w tym roku powtórka :D jedzenie było dobre i Dj też mieli fajnego, więc czego chcieć więcej.
Oceniam na maksymalną ilość gwiazdek. Jest to świetne miejsce na organizację wesela, oraz na spędzenie miłego czasu w weekend. Hotel jest bardzo ładny i ma świetną restaurację, jedzenie przepyszne.
Cudny hotel z pysznym jedzeniem i bardzo miłą obsługą. Cena za talerzyk rozsądna i adekwatna do tego co było podane na stołach :)
Lokalizacja wręcz wymarzona, piękne zielone tereny. Co do sali, to ładna przestronna ze sporym parkietem. Jedzonko wyśmienite, po weselu wszyscy goście zachwalali dania, a te na ciepło to już zwłaszcza.
Hotel jest bardzo ładny i zadbany. Jego lokalizacja jest wielkim atutem. Mają pyszne menu, a obsługa jest wzorowa :)
Lokalizacja tego obiektu wręcz wymarzona! Hotel mieści się dokoła terenów zielonych co jest jego ogromnym atutem. Jedzenie było wyśmienite, a obsługa kulturalna i miła. Z chęcią bym się jeszcze tu pobawiła i pojadła :D
Sala weselna na prawdę na fajnym poziomie, ładne wnętrze dużo przestrzeni. Jedzenie znakomite a obsługa wraz z właścicielem - sympatyczna! Cenowo też na prawdę ok, jak na ten standard i taką lokalizację ;)
Czy Znasz Hotel i Restauracja Biały Dom Stanisława i Leonard Swoboda? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi