Opinie Turbacz. S.j. Hurtownia Agd. Bocianowski S.a., Wójciak L.

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

CENY AGD NIŻSZE NIŻ W INTERNECIE. FACHOWA OBSŁUGA I DORADZTWO.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

ceny niskie, szeroki asortyment, profesjonalna obsługa znajaca się na rzec zy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

SZEROKI WYBÓR - JEST W CZYM WYBIERAĆ, W OKOOLICY UNIE MA TAK DUŻEGO WYBORU, SERDECZNIE POLECAM I POZDRAWIAM SPRZEDAJĄCYCH W RABCE.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

POLECAM SERDECZNIE - NAJWIĘKSZY WYBÓR W OKOLICY - NOWE STUDIO STRZAŁ W 10-TKĘ.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

bardzo dobre ceny, dodatkowo 5 lat gwarancji na sprzęty z electroluxa - polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Witam wszystkich. Zakupiliśmy sprzęt kuchenny w Turbaczu ok rok temu. Niestety piekarnik po roku zepsuł się. Ze strony właściciela masę problemów, próba wymigania się, arogancja i zesłanie winy na nas. Do momentu zakupu przemila obsluga. Po zaplacie już tak niestety nie jest. Proszę być uczulonym , że jeśli tylko pojawia się problem ze sprzętem to gwarancje ma się tylko dla picu...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

do momentu zakupu wszystko o.k. po zakupie wielki problem z otrzymaniem faktury/paragonu,gdy wreszcie faktura dotarła to źle wypełniona.księgowa nie daje sobie powiedzieć że coś zrobiła źle.próba wyjaśnienia sprawy u właściciela skończyła się wyśmiewaniem, wyzwiskami i groźbami ze strony tegoż właściciela.KATEGORYCZNIE odradzam kupno czegokolwiek u nich!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

gwarancja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam! UWAGA!! UWAGA!! W 2010 r. kupiłem lodówkę w firmie "Turbacz" raz że lodówka została przywieziona zepsuta i zaraz musiałem wzywac serwis, to gwarancja wynosiła 24 miesiące i została przedłuzona przez "Turbacza" do 48 miesięcy. Po 2 i pól roku lodówka się popsuła, więc dzwonie do serwisu, bo przecierz mam 4 letnią gwarancje, tu dowiaduje sie że gwarancja na mój sprzęt skonczyła się pół roku temu, no to dzwonię do "TURBACZA". Tam pani mnie informuje że oni jako sklep czasami przedłużają gwarancje, ale w moim wypadku tego nie zrobili, i oskarżają mnie że ja sam na karcie gwarancyjnej, pod pieczątką sklepu dopisałem sobie "4 lata gwarancji". Chcąc nia chcąc musiałem dać lodówkę do naprawy pogwarancyjnej, ale ta sprawa będzie miała swój koniec w sądzie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pralka i lodówka

, opublikowano ponad 15 lata temu

witam od lat jesteśmy z mężem stałymi klientami firmy turbacz. Przy każdym zakupie zawsze otrzymaliśmy towar jaki zamawialiśmy oraz olbrzymi rabat. Bezwarunkowo ceny mają konkurencyjne - to właśnie skłoniło nas do zakupu w tej firmie. Nie zgadzam się z poniższymi negatywnymi opiniami serdecznie polecam ANNA I TOMASZ Z OLKUSZA
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 15 lata temu

UWAGA UWAGA UAWAGA!!!!Zdecydowanie nie polecam. OMIJAJCIE Z DALEKA. Mimo,że firma ta proponowała atrakcyjne ceny, co mnie skusiło by u nich zamówić lodówkę, to jej nigdy nie zobaczyłam. Kontakt bardzo utrudniony, właściciel nie odbiera telefonu, zwodzi klienta za nos obiecując "złote góry", a w rzeczywistości chce sprzedać to co ma ,a nie to co klient chce.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Zakup agd

, opublikowano ponad 15 lata temu

Witajcie! Miałam przyjemność zakupu w tejże firmie suszarki do włosów oraz lodówki. Obie rzeczy hulają bez zastrzeżeń 5 lat. W tym roku razem z mężem zdecydowaliśmy się na remont kuchni. Z czystym sumieniem muszę powiedzieć, że w Hurtowni Turbacz kupiliśmy sprzęt taniej niżeli w innych firmach o 1370zł. Jesteśmy zadowoleni z zakupów, ponieważ zaoszczędziliśmy kupę pieniędzy i jak na do tej pory sprzęt działa bez zarzutów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 15 lata temu

Kilku krotnie kupowałem sprzęt AGD w firmie Turbacz i muszę przyznać, że transakcja przebiegała zawsze jak należy. Z tego co mi wiadomo Turbacz-AGD jest na rynku od 25lat. To skłoniło mnie do zakupu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

kuchenka

, opublikowano ponad 15 lata temu

żenada to zbyt słabe określenie tej hurtowni. Najpierw kupiłem kuchenke. Miala kosztować 800 po czym zadzwonili i powiedzieli ze maja tylko na sile a nie na 230 V i wcisneli 200 droższą. Miala być patelnia gratis i lipa. Kupiłem lodówke. Przywieżli. kiedy ja wnioslem i rozpakowałem okazało sie ze drzwi sa obite i porysowane. 2 tygodnie obiecali ze wymienia. Nastepnie rozmawialem przez telefon z bocianowskim i bocianowską oboje kłamia jak z nut i wciskają ludziom byble. Powiedzieli mi ze sam ją uszkodziłem jak ją wnosiłem. Żenada. nie pozwolą rozpakować zanim nie zapłacisz a jak zapłacisz to Ci powiedzą ze tzrzeba było obejrzeć za niem zapłacileś. Smieszni i nie kompetentni ludzie. Dorabiają sie na oszustwie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Pralka LG

, opublikowano ponad 15 lata temu

Wystawiam negatywną opinę. Uważam że sprzedający jest kłamcą.Miała być lepszy model pralki a przywieziono stary w innej droższej cenie. W dodatku obiecano prezent gratis po którym ani śladu. Nie polecam!!!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

beznadziejna firma

, opublikowano ponad 15 lata temu

Na targu w Będzinie zakupilem zmywarke od handlowca z firmy AGD Turbacz placac 50zl zaliczki. Miala byc dostarczona w ciagu 2 dni. Niestety okazalo sie ze nie ma tej zmywarki wiec sie wszystko opoznilo, miala byc w piatek. Niestety w piatek panowie przyjechali z tym samym modelem lecz niemieckiej produkcji oczywiscie drozszym o 200 zl od zamowionego modelu i stwierdzili ze nie uwzglednia zaliczki. Po kilku dniach dzwonienia i prob kontaktu(biuro, sprzedaz, handlowiec, kierowca - wszedzie bylismy zbywani i nikt zbytnio nie interesowal sie sprawa, pani powiedziala ze oddzwoni bo nie chciala naciagac na koszty, niestety nie oddzwonila) dowiedzielismy sie ze nie ma tej zmywarki na stanie i ze producent juz tej polskiej wersji zmywarki nie produkuje tylko niemiecka wersja jest dostepna (model Bosch SRS55M78EU). Teraz oczekujemy na ta niemiecka wersje jutro powinna przyjsc (tak stwierdzili), zobaczymy co tym razem sie stanie (wiem tylko ze 140 zl wiecej nas kosztowal cud techniki niemieckiej tego samego producenta zamiast polskiej tej samej wersji). Na pewno napisze jak sie sprawa zakonczyla. Odradzam firmę, nierzetelna obsluga, olewanie klienta, proba wcisniecia drozszego produktu zamiast zamowionego bez poinformowania klienta, a obsluga telefoniczna- kazdy twierdzi ze to nie jego sprawa i kontaktowac sie z kims innym. Beznadzieja - nie polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Odnośnie do poprzedniego posta

, opublikowano ponad 15 lata temu

Chcąc być w porządku, informuję jak zakończyła się sprawa z lodówką, odkurzaczem i zadatkiem. Firma zreflektowała się. Późnym popołudniem zaliczka została zwrócona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

nierzetelna firma - zdecydowanie nie polecam

, opublikowano ponad 15 lata temu

Firma "Turbacz" sprzedaje swoje produkty również poza sklepem. Ja poznałam tę firmę na targowisku w Będzinie (woj. śląskie). Ceny oferowanych produktów przedstawiały się atrakcyjnie, dodatkowo obiecali zabrać starą zepsutą lodówkę i oferowali gratis płyn do utrzymania lodówki w czystości. Złożyliśmy, więc zamówienie na jedną z lodówek INDESIT oraz odkurzacz ZELMERA. Zostawiliśmy 100zł zadatku. Była to środa. Produkty miały zostać dostarczone w sobotę. Tak się jednak nie stało. Gdy zadzwoniliśmy się spytać dlaczego, usłyszeliśmy, że lodówka nie została im dostarczona z jakiegoś magazynu. Obiecano nam, że produkty będą u nas we wtorek. Nastał wtorek. Zadzwoniliśmy do Pana Artura potwierdzić dostawę. Usłyszeliśmy "Tak, tak już jedziemy. Będziemy ok 12.30''. Minęło kilka godzin, a produktów jak nie było tak nie ma. Zadzwoniliśmy po raz kolejny. Usłyszeliśmy, że nadal nie mają tego modelu, na którym nam zależało i planowali dostarczyć podobny, ale nie zgodziliśmy się na inny model. Gdy spytaliśmy w takim razie co z odkurzaczem to pan odpowiedział, że z samym odkurzaczem to mu się nie opłaca do nas przyjeżdżać, bo jest ok. 40 km dalej. Terminem podanym we wtorek był piątek 8 rano, czyli dziś. Produktów jak nie było tak nie ma. Jest godzina 15. Zadzwoniłam do pana "już jedzie". Po 4 godzinach zadzwoniłam do siedziby firmy w Rabce, żeby wyjaśnić sprawę, bo ile można czekać na realizację zamówienia. Odebrała pani, podała numer telefonu do pana. Zadzwoniłam do pana. Pan obiecał się zorientować o co chodzi. Po chwili oddzwonił i powiedział, że lodówki nie będzie, bo nie mają jej na stanie, a producent nie dowozi i nie dowozi, mimo że czekają. Dodam jeszcze, że powiedziano mi wtedy, że zaliczka zostanie mi zwrócona w ciągu mniej-więcej godziny, bo nie są w stanie wywiązać się z zamówienia. W tej chwili mija już 2,5 h. Pieniędzy nadal nie ma.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Zdecydowanie nie polecam. Kupiłam lodówkę w Będzinie, fakt faktem była dostarczona tego samego dnia, ale.... nie ta lodówka, którą widziałam i, którą chciałam zamówić. Zadzwoniłam do pana, który podał mi swój numer i powiedziałam mu, że to nie ta lodówka, którą zamówiłam. Moja miała mieć system chłodzenia taki, w którym na wszystkich poziomach lodówki temperatura jest taka sama, ta tego nie miała. Różnica w cenie ok 160 zł. Nie dość, że pan powiedział, że ta lodówka ma ten system to potem wmawiał mi, że przy zakupie nie było mówione o żadnym takim systemie. Sprawdziłam, czy aby na pewno się nie mylę i w 3 źródłach opisu jest napisane, że lodówka takiej opcji nie posiada. Przedstawiciel tej firmy zachował się karygodnie, stwierdził, że nie będzie ze mną rozmawiać i, że nie ma mi nic do powiedzenia. Naprawdę nie polecam, zostałam po prostu oszukana.


sprzet agd

, opublikowano ponad 16 lata temu

hurtownia turbacz oszukuje swoich klientów nie wystawia paragonów na zakupiony u nich sprzęt, nie posiadają instrukcji obsługi co do niektórych sprzętów, robią problemy jak się poprosi o paragon
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Jestem klientem firm Turbacz od 12 lat nigdy nie miałam problemów, aż do teraz , gdzie od grudnia proszę o paragon na zakupioną pralkę Candy, wydzwaniam do biura a PANI robi ze mnie idiotkę że za po każdym moim telefonie wysyła mi paragon i nie wie dlaczego listy do mnie nie dochodzą.


Czy Znasz Turbacz. S.j. Hurtownia Agd. Bocianowski S.a., Wójciak L.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi