Opinie Turbacz. S.j. Hurtownia Agd. Bocianowski S.a., Wójciak L.
Opinie
mariusz , opublikowano ponad 7 lata temu
Jarek , opublikowano ponad 7 lata temu
Marika , opublikowano ponad 7 lata temu
AGNIESZKA , opublikowano ponad 7 lata temu
Marina , opublikowano ponad 7 lata temu
Kamila , opublikowano ponad 8 lata temu
Mextax Tuxno Dexrusrox , opublikowano ponad 10 lata temu
Wicik , opublikowano ponad 13 lata temu
Zacharska , opublikowano ponad 15 lata temu
kleczkowska , opublikowano ponad 15 lata temu
Natalia39 , opublikowano ponad 15 lata temu
Wiśniewski 123 , opublikowano ponad 15 lata temu
Arek12 , opublikowano ponad 15 lata temu
Kowalska 23 , opublikowano ponad 16 lata temu
Jestem klientem firm Turbacz od 12 lat nigdy nie miałam problemów, aż do teraz , gdzie od grudnia proszę o paragon na zakupioną pralkę Candy, wydzwaniam do biura a PANI robi ze mnie idiotkę że za po każdym moim telefonie wysyła mi paragon i nie wie dlaczego listy do mnie nie dochodzą.
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Zdecydowanie nie polecam. Kupiłam lodówkę w Będzinie, fakt faktem była dostarczona tego samego dnia, ale.... nie ta lodówka, którą widziałam i, którą chciałam zamówić. Zadzwoniłam do pana, który podał mi swój numer i powiedziałam mu, że to nie ta lodówka, którą zamówiłam. Moja miała mieć system chłodzenia taki, w którym na wszystkich poziomach lodówki temperatura jest taka sama, ta tego nie miała. Różnica w cenie ok 160 zł. Nie dość, że pan powiedział, że ta lodówka ma ten system to potem wmawiał mi, że przy zakupie nie było mówione o żadnym takim systemie. Sprawdziłam, czy aby na pewno się nie mylę i w 3 źródłach opisu jest napisane, że lodówka takiej opcji nie posiada. Przedstawiciel tej firmy zachował się karygodnie, stwierdził, że nie będzie ze mną rozmawiać i, że nie ma mi nic do powiedzenia. Naprawdę nie polecam, zostałam po prostu oszukana.