| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Giejbo. Ppuh. Stacja Tankowania Gazem, GOLENIÓW
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Dobrzy fachowcy, miła obsługa, ttrzymaja sie terminów. Poinformowali mnie o innych usterkach w samochodzie i nie długo bede u nich je naprawiać.
Opinia na temat Venus. Suknie Ślubne, Komunijne i Wizytowe, Łódź
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
kupiłam nieziemską suknie wieczorową z odkrytymi plecam w bardzo atrakcyjnej cenie!
Opinia na temat Maxi Outdoor System - Pergole, Markizy, Rolety, Żaluzje, Zadaszenia tarasowe Gdańsk, Żukowo
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Świetna firma zamujaca się sprzedażem i montażem rolet. Raz dwa z żona wybralismy odpowiednie i juz nastepnego dnia były założone. Sami profesjonaliści.
Opinia na temat Mega-Kart 2, Radziejów
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
bardzo solidne i wytrzymałe opakowania z tektury, polecam.
Opinia na temat Quatro Video-Foto, Łódź
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo piekne zdjęcia studyjne. Nigdy moja rodzina nie wygladała tak ładnie i zgodnie jak na zdjęciach rodzinnych wykonanych przez Quatro. Polecam