| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Domki Letniskowe Oaza Dąbek. Domki letniskowe, wypoczynek, Dąbki
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo przyjemne miejsce na spedzenie weekendu, można sie porządnie wyszaleć z przyjaciółmi!!!
Opinia na temat Ikal. Skup metali kolorowych, Kalisz
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Uwielbiam retro i vintage, a ten sklep to dla mnie kraina szczęścia! Polecam wszytskim maniakom, takim jak ja!
Opinia na temat Linda. Usługi Fotograficzne, Ksero, BYDGOSZCZ
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
świetne studio fotograficzne, sesja ciazowa wyszła supcio!
Opinia na temat Progress Factory. Centrum Języków Obcych, Bydgoszcz
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Najlepsza szkoła angielskiego w Bydzi. bardzo mili lektorzy, indywidalna nauka, ceny nie wygórowane i szybka nauka.
Opinia na temat Bis-Wiraż. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Labuda-Zdziebłowska J., Wejherowo
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Solidnie przygotowyje z testu teoretycznego. Nie miałam żadnego problemu przy zdawaniu prawka!