| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat AIR Engineering Sp. z o.o., Balice
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą, bardzo fachowo poradzili mi jaką wentylacje wybrać do biura, manontowali i sprawdzili czy poprawinie działa. Polecam, solidna i uczciwa firma.
Opinia na temat Olejnik s.c. P. Olejnik i P. Olejnik, Warszawa
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą O., bardzo dobrzy fachowcy w kwestii kampaniowych. Bardzo dobrze mi poradzili mi w kwestii reklamowej i wykonali plakaty oraz szyld. Polecam!
Opinia na temat Astar. Centrum Języków Obcych, Gdynia
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Polecam kurs rosyjskiego, z firmy zostałóam wysłana na intensywny kuyrs i wybrałam te skzołe. Bardzo podoba mi sie ludzie i lektor. Dużo materiałów dodatkowych.
Opinia na temat Salon kosmetyki profesjonalnej i medycyny estetycznej Monika Przybylak, Bydgoszcz
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Juz od dłuźszego czasu jestem stała klientka salonu pani Przybylak. Polecam manicure i pedicure - profenolnie i bardzo elegancko!Do tego bardzo dobra lokalizacja salonu w samym centrum Bydgoszczy!
Opinia na temat GSM-SPEC Serwis telefonów komórkowych, Kraków
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Świetny serwis, przestał działać mi jeden przycisk i w ciagu dwóch dni dostałam telefon całkowicie sprawny. Świetna cena i usługa. Polecam!