| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Edytor Studio Drukarnia i Wydawnictwo, Dzierżoniów
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Polecam drukarnię, wykonali dla mnie wizytówki i ulotki. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, bardzo szybko je otrzymałam. Maja dobre ceny jak na konkurencję. Polecam
Opinia na temat P. H. U. Tomasz Żakowicz, Warszawa
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Polecam, diagnostyka samochodowa w bardzo korzystnej i promcyjnej cenie. Świetny warsztat
Opinia na temat SAUNA M+J, Warszawa
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Szczerze polecam firmę, to najlepsi specjaliści na synku istniejący od 30 lat, widac to doświadczenie w ich pracy, wykonali dla mnie saunę parową w moim domu. Świetny projekt i jeszcze lepsze wykonanie. Solidni i profesjonalni!
Opinia na temat Aquainstal Jerzy Kosznicki, Łebno
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Polecam, solidna, uczciwa i profesjonalna firma, zamontowanie instalacji poszło sprawnie i fachowo, estetycznie i czystko. Polecam
Opinia na temat Ars-Alarm, Bydgoszcz
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Uważam, że w tych czasach alarm powinien byc oboziązkowym urzadzeniem każdego domu. Mój zaintalowali własnie ARS Alarm i jestem bardzo zadowolona z ich usług, Odpowiedzieli na każde moje pytania, poinformowali jak działa. Polecam świetni fachowcy