| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Auto-Lex. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Nowak J., Tarnów
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Tu można spokojnie zainwestowac pieniądze, z łatwościa poradziłam sobie z egzaminem, dzięki mojemu instruktorowi! Najlepszy nauczyciel pod słońcem, szkoda, że na studiach takich nie ma.
Opinia na temat Mamma Mia. Pizzeria, Świnoujście
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Najlepsza pizza w mieście, razem z przyjaciółmi jesteśmy tam stałymi klientami. Pokochalismy to miejsce za smak domowej pizzy!
Opinia na temat "adexim" Przeprowadzki Krajowe i Międzynarodowe, Warszawa
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Pełen profesjonalizm - tak mogę okreslić prace tej firmy. Bardzo dokładnie, zabezpieczyli wszytskie drogocenne rzeczy. Pracownicy przemili i sympatyczni. Jestem nimi zachwycona. Polecam
Opinia na temat Kamila Kollektion - Meble Biurowe i Kawiarniane, Olsztyn
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Mam duże problemy z kręgosłupem, a prace wykonuje w domu i potrzebowałam bardzo specjalistyczny fotel. Otrzymałam taki własnie tutaj na świetne cene. Polecam.
Opinia na temat Pośrednictwo Ubezpieczeniowe B.kmietjan, Zabrze
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Najlepsze pośrednictwo z jakiego korzystałam. Moi pracownicy są bardzo zadowoleni z ubezpieczyciela, a ja z obługi. Polecam