.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53
Opinie 124

Opinie

Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Może i nie które lampy maja drogie, ale można naprawdze wypatrzyć prawdziwą perełkę desingerską, którą nigdzie indziej nie można znależć za świetna cenę. W ten sposób jestem szczęśliwa posiadaczką dwóch najpiekniejszych lamp.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat P.u.h. Estaco, Police
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Na zamówienie stworzyli dla mnie stół, oczywiście z litego drewa, który dzięki temu jest bardzo wytrzymały. Stół rozkładany, bardzo duży, taki, żeby mógł pomieścic cała moją rodzinę, ale jednocześnie w nowoczesnym stylu. Rewelacyjna współpraca polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Trio Moto Michał Czubaj, Kobylnica
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo szybko założyli mi nowe sprzęgło. Cena nowego oczywiście jest strasznie wysoka, ale za robiciznę nie wzieli duzo. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem zapalonym nurkiem i chciałem zarazic swoja pasja moje dzieci. Bardzo się cieszę, że w Szczecine jest tak dobra szkoła instruktorska dla młodszych. Dzieciaki były zachwycone mozliwościa nurkowania. Bardzo dobry prowadzący, pełen profesjonalizm.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Color Graf Sp. Z O.o., Gdańsk
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Rewelacyjna drukarnia, bardzo szybko realizuja zlecenia na wysokim poziomie, jeszcze nie miałam żadnego zastrzeżenia. Polecam
Zgłoś nadużycie