| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Ambiente. Projektowanie, meble, oświetlenie, Kielce
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Może i nie które lampy maja drogie, ale można naprawdze wypatrzyć prawdziwą perełkę desingerską, którą nigdzie indziej nie można znależć za świetna cenę. W ten sposób jestem szczęśliwa posiadaczką dwóch najpiekniejszych lamp.
Opinia na temat P.u.h. Estaco, Police
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Na zamówienie stworzyli dla mnie stół, oczywiście z litego drewa, który dzięki temu jest bardzo wytrzymały. Stół rozkładany, bardzo duży, taki, żeby mógł pomieścic cała moją rodzinę, ale jednocześnie w nowoczesnym stylu. Rewelacyjna współpraca polecam
Opinia na temat Trio Moto Michał Czubaj, Kobylnica
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo szybko założyli mi nowe sprzęgło. Cena nowego oczywiście jest strasznie wysoka, ale za robiciznę nie wzieli duzo. Polecam
Opinia na temat Delphinus. Szkoła Nurkowania Padi. Biuro Podróży, SZCZECIN
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Jestem zapalonym nurkiem i chciałem zarazic swoja pasja moje dzieci. Bardzo się cieszę, że w Szczecine jest tak dobra szkoła instruktorska dla młodszych. Dzieciaki były zachwycone mozliwościa nurkowania. Bardzo dobry prowadzący, pełen profesjonalizm.
Opinia na temat Color Graf Sp. Z O.o., Gdańsk
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Rewelacyjna drukarnia, bardzo szybko realizuja zlecenia na wysokim poziomie, jeszcze nie miałam żadnego zastrzeżenia. Polecam