| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Ambiente Tomasz Szczepański, Paczków
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo długo szukałam farb ekologicznych bez szkodliwej chemi i trafiłam na sklep Ambiente. Są dystrybutorem farb Leinos, które sa 100% naturalne. Zakupiłam farby do malowania podłóg drewnianych. Świetnie się malowało, bardzo szybko kryły, i ładnie pachniały!
Opinia na temat Labirynt Piotr Zwierzchowski, Michałowice
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Chodziłam na kurs rysunku dla Hobbystów. Świetnie się na nim bawiła i też dużo nauczyłam. Szkoła jest profesjonalna, ale z przyjemna i rodzinną atmosferą. Polecam
Opinia na temat Restauracja Delicja S.C. Agnieszka Witaszak-Wawrzyniak, Przemysław Wawrzyniak, Poznań
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Najlepsze miejsce w Poznaniu! Byłam tam tylko przejazdem i zatrzymałam się na obiad w restauracji Delicja. Pyszne dania, filet z łososia na grillu prawie mnie zabił przez swoj cudowny smak!
Opinia na temat Centrum Synergia, Chorzów
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo dobre centrum rehabilitacyjne. Chodze tam od kilku dni i jestem zadowolona z usług. Pełen profesjonalizm, bardzo kompetentni fizjoterapeuci. Polecam
Opinia na temat Quercus Mikołajczyk - Projektowanie, Urządzanie ogrodów, Centrum Ogrodnicze Karlin, Karlin
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Najlepsza firma ogrodowa, jaka zajmowała sie moi ogrodem, świetnie zaprojektowali i odświezyli ogród, wygląda teraz znakomicie. Polecam