.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc
Opinie 124

Opinie

Opinia na temat Ambiente Tomasz Szczepański, Paczków
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo długo szukałam farb ekologicznych bez szkodliwej chemi i trafiłam na sklep Ambiente. Są dystrybutorem farb Leinos, które sa 100% naturalne. Zakupiłam farby do malowania podłóg drewnianych. Świetnie się malowało, bardzo szybko kryły, i ładnie pachniały!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Labirynt Piotr Zwierzchowski, Michałowice
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Chodziłam na kurs rysunku dla Hobbystów. Świetnie się na nim bawiła i też dużo nauczyłam. Szkoła jest profesjonalna, ale z przyjemna i rodzinną atmosferą. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Najlepsze miejsce w Poznaniu! Byłam tam tylko przejazdem i zatrzymałam się na obiad w restauracji Delicja. Pyszne dania, filet z łososia na grillu prawie mnie zabił przez swoj cudowny smak!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Centrum Synergia, Chorzów
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo dobre centrum rehabilitacyjne. Chodze tam od kilku dni i jestem zadowolona z usług. Pełen profesjonalizm, bardzo kompetentni fizjoterapeuci. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Najlepsza firma ogrodowa, jaka zajmowała sie moi ogrodem, świetnie zaprojektowali i odświezyli ogród, wygląda teraz znakomicie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie