| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Mański Józef. Autoelektronika, Gdańsk
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Korzystałem z ich usług w badaniach UDT moich maszyn budowlanych. Bardzo profejonalna firma. Polecam
Opinia na temat Castor. Bankiety, wesela, imprezy, Kielce
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Moi rodzice wyprawiali tam swoją rocznicę ślubu. Wszystko świetnie wyszło: wystrój, jedzenie, klimat. Bardzo mili kelnerzy pomogli nam z zorganizowaniem wniesienia niespodzianki dla rodziców. Polecam!
Opinia na temat Tulipan Restauracja Bistro - G. Barczyńska, Poznań
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Jedzenie bardzo dobre i ceny idealne dla kieszeni studenta. Zawsze jak idę do Tulipana to mam pewność, że zjem dobrze i najem się do syta.
Opinia na temat Kavi Wellness, Wrocław
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Koleżanka wykupiła pakiet dla przyjaciółek Błoga rozkosz. Tak rozkosznego masażu nigdy wczesniej nie przeżyłam. Jakie zapachy, a jaka czuję się po tym wspaniale wypoczeta. Na pewno będziemy konynuowac nasze wypady do Kavi Wellness
Opinia na temat Agnieszka Górka Firma Sprzątająca Błysk Serwis, Opoczno
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Jestem zachwycona obsługa firmy Błysk Serwis. Bardzo dokłanie i sparannie sprzątaja w moim domu. Są ostrożni i delikatnie obchodzą się z moimi ozobami.