| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Okna i Drzwi - Bular Plus, Płock
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Założenie okien PCV pracownikom Bular Plus poszło soprawnie i efektownie. Zamówiłam u nich także moskitiery i żaluzje. Solidna firma. Polecam
Opinia na temat Pędzel, Szczecin
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo uczciwa i świetnie wykonująca reklamę przedsiębiorstwo. Jestem bardzo zadowolony z reklam na samochodach firmowych. Polecam.
Opinia na temat Bodo. B. Jadowski, Radwanice
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Szybko i sprawnie napełnili mi klimatyzacje. Polecam!!
Opinia na temat AKSTOL, Łódź
Poelcam
opublikowano ponad 13 lata temu
Instalacja grzewcza podłogowa działa fantastycznie. Teraz, kiedy przyszły poranne mrozy uczuje dużą różnicę. W domu jest o wiele cieplej.
Opinia na temat Agraf. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne. Skórka r., Ruda Śląska
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Zamówiłam firmę do usunięcia azbestu u mojej babci. Jestem bardzo zadowolona, szybki demontaż, bardzo profesjonalny sprzęt. Polecam