.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc
Opinie 124

Opinie

Opinia na temat Okna i Drzwi - Bular Plus, Płock
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Założenie okien PCV pracownikom Bular Plus poszło soprawnie i efektownie. Zamówiłam u nich także moskitiery i żaluzje. Solidna firma. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Pędzel, Szczecin
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo uczciwa i świetnie wykonująca reklamę przedsiębiorstwo. Jestem bardzo zadowolony z reklam na samochodach firmowych. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Bodo. B. Jadowski, Radwanice
Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Szybko i sprawnie napełnili mi klimatyzacje. Polecam!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat AKSTOL, Łódź
Poelcam

opublikowano ponad 13 lata temu

Instalacja grzewcza podłogowa działa fantastycznie. Teraz, kiedy przyszły poranne mrozy uczuje dużą różnicę. W domu jest o wiele cieplej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

opublikowano ponad 13 lata temu

Zamówiłam firmę do usunięcia azbestu u mojej babci. Jestem bardzo zadowolona, szybki demontaż, bardzo profesjonalny sprzęt. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie