| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Mass-Well. Drukarnia, poligrafia, reklama, Piła
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo dobra jakość druku, plakaty przez nich wykonane są rewelayjne, maja bardzo wyrazista barwę.
Opinia na temat Marcwood. M. Szafran, Opole
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo solidna firma, dotrzymująca terminów, bardzo miła i sympatyczna współpraca.
Opinia na temat Bis-Wiraż. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Labuda-Zdziebłowska J., Wejherowo
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Atmosfera - sympatyczna
Nauka - świetna
Instruktor - niesamowity
Egzamin - zdany za pierwszym razem!
Opinia na temat Centrum Nurkowe Diving4u, Czeladź
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Mają bardzo dobry sprzęt do wypozycznenia i to niedrogo w porównaniu z innymi firmami. Polecam!
Opinia na temat Dażar s.c. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawidowicz R., Żarska R., Świebodzin
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Jako kursant jest zachwycony szkołą Dażar, instruktorzy to fachowcy dobrze znający sie na swojej pracy, a jazda z nimi co sama przyjemność