| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat Alfa Ośrodek Szkolenia Kierowców, Białystok
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Szkoła jazdy na świetnym poziomie, bardzo dobrzy instruktorzy, świetnie mi się z nimi jeździło, polecam!
Opinia na temat Szydło Izabela. Centrum Języków Obcych, Starogard Gdański
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Świetny lektor z języka francuskiego, niedługo wyjeżdżam do pracy do Paryża i po roku nauki w szkole językowej czuje się bardzo swobodnie w mowie i piśmie, a to wszystko dzieki zrozumieniu i cierpliwości mojego lektora!
Opinia na temat Good Way. Studium Językowo - Informatyczne. Szefer A.p.a., GORZÓW WIELKOPOLSKI
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo dobry kurs języka angielskiego, uczeszczałam na business english dla firm, bardzo kompetenty lektor z duzym zaangażowaniem poświecał się nauczaniu! Polecam
Opinia na temat Korfed S.C., Bielsko-Biała
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Zakupiłam bardzo ładne i solidne tabliczki obietk monitorowwany za niska cenę, polecam
Opinia na temat Olymp Centrum Finess, Poznań
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Najlepsza siłownia w Poznaniu, inne nie dorastaja jej do pięt, dużo róznorodnych urządzeń dla kobiet, fajna atmosfera i co najwazniejsze SAUNA!