| Opinie | 124 |
Opinie
Opinia na temat KAN Sp. z o.o. - Innowacyjne systemy wodne i grzewcze - Kleosin, Kleosin
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Jestem bardzo zadowolony z posiadane instalacji KAN. bardzo dobra jakość, precyzyjne wykonanie. Polecam, lepiej wspierać polskie firmy!
Opinia na temat Smolis Meble Radosław Smolis, TWARDOGÓRA
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Jestem bardzo zadowolona z mebli łazienkowych, wyglądają na trwałe, są estetyczne i ładnie się komponują. Firma wykonała je naprawde szybko i za dobra cene. Polecam
Opinia na temat PH Agromix S.C. Piotr i Grażyna Pacholczak, Środa Wielkopolska
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Polecam sadzonki ziemianków, bardzo dobre gatunkowo i w dobej cenie.
Opinia na temat Impet P.h.u. Tomasz Sarapata, Bielsko-Biała
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Była przerażaona cenami zabudowy wnęk, tylko ta firma zproponowała jakąś rozsądną cenę. I na nich sie zdecydowałam, bardzo szybko przyjechali montować i rewelacyjnie wsyztsko wyszło. Polecam
Opinia na temat Lingua-Perfecta, Warszawa
Polecam
opublikowano ponad 13 lata temu
Polecam tłumaczenia w tej szkole językowej, bardzo szybko i profesjonalnie. Juz na stałe współpracuje z nimi.