Profil użytkownika Kasia_em
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stomadex Gabinety Stomatologiczne s.c., Poznań
opublikowano ponad 15 lata temu
Do Pana Doktora trafiłam z ósemką w beznadziejnym stanie. Bałam się okropnie, bo nie dość, że ząb był tylko częściowo widoczny, to miał długie, zakręcone korzenie i rósł w poprzek. Od samego początku do końca, przez cały zabieg, czułam, że mam do czynienia z profesjonalistą. Dostałam znieczulenie, prawie nic nie bolało, tylko pod koniec byłam już cała obolała i jeszcze szycie dziąsła. Więcej strachu niż bólu. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że trawiłam właśnie na tego Pana Doktora, który jest bardzo miły i na prawdę zna się na rzeczy! Fakt, trochę mnie to kosztowało, ale wiem, że to nie były pieniądze wyrzucone w błoto. Właśnie dziś idę na kontrolę do Pana Doktora po wyrwaniu mojej ósemki.
on jest bardzo miły i to tyle co mozna o nim powiedzieć pozytywnego, prosiłam zeby nie wyrywał na jeden raz 3 zębów mojemu tacie, z racji wieku i tego że sam tam przychodził..."pan doktor" oczywiście zgodził sie z moja prośbą po czym następnego dnia wyrwał 3 zęby i wysłał bez skrupułów do domu....amatorszczyzna!!