.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Katarzyna Królak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

NIEUCZCIWY STOLARZ! NACIĄGACZ< MANIPULATOR< NOTORYCZNY KŁAMCA<OSZUST! Pan Radek sprawnie wyciąga od klientów pieniądze (zadatki, zaliczki...) i nie realizuje podpisanych umów. >>> Ściga go kilkunastu poszkodowanych klientów, sprawy cywilne i karne w sądzie... U nas umowa podpisana 4 lutego 2022 na meble kuchenne na wymiar, szafki łazienkowe, szafki w sypialni, szafę w korytarzu, parapety i kilka mniejszych rzeczy. Sytuacja w naszej sprawie: 📌Termin z umowy: maj 2022 r. 📌Poinformowany o zmianie na początek lipca - lokal przygotowany pod montaż od 4 lipca 2022 r. 📌Do maja wykonał 1/8 zamówienia, zostawił część niewykończoną, pobrał zadatek i 95% zaliczki na materiał i robociznę – ponad 29 000 PLN (bo materiał drożeje…) i przestał wywiązywać się z umowy, a także odbierać telefony czy maile. 📌 Był w posiadaniu naszego nowego sprzętu AGD o wartości ok. 6500 PLN (obecnie niemal 8000) od 30 marca do 24 września! Sprzęt przywiózł po wielu pismach, smsach, i obfitej korespondencji na komunikatorach. Oraz po napisaniu mu, że przyjedziemy w towarzystwie policji po nasz sprzęt! 📌 Od końca czerwca do niemal połowy lipca w zasadzie nie było z nim kontaktu – lakoniczne smsy z pustymi obietnicami + nie odpowiadał na telefony, maile, wiadomości na social mediach czy portalach z fachowcami. 📌 Otrzymał wezwanie przedsądowe do wykonania umowy do 19 sierpnia br - nie wykonał zamówienia (z pozyskanych informacji świetnie bawił się na wakacjach w tym czasie). 📌 Nie wykonał umowy również w kolejnych terminach, które sam zaproponował (telefonicznie i smsem), czyli 📌29-31.08 i 📌5-9 września br. 📌 We wrześniu otrzymał kolejne wezwanie przedsądowe - do oddania sprzętu i wykonania umowy lub oddania sprzętu oraz wpłaconych pieniędzy - z datą wykonalności 21 września br. ➡️ 24 września przywiózł nam w końcu nasz sprzęt AGD, blat stołu i stelaż od łóżka! Powiedział, że w tygodniu po 25.09 nastąpi montaż - nie nastąpił, cisza głucha. Zero pana Radzia, zero kasy, zero mebli... 📌‼️‼️‼️PAŹDZIERNIK 2022➡️ wypowiedzieliśmy umowę, składamy zgłoszenie dot. oszustwa / sprawa cywilna i karna! ‼️Teraz Pan Radek szuka naiwnych na grupach ogłoszeniowych z regionu Środy Wlkp. >>> tam oferuje pomiary techniczne pod meble i montaż!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Witam, Proszę o kontakt w sprawie "wykonawcy"

tel: 601940547 / [email protected]