.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika smok

Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

ASAKRA!!!!!!!!!!!!! NIGDY W ŻYCIU NIE KORZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY!!!!!!! OSTRZEGAM REKLAMACJE ZGŁASZAM OD NASTĘPNEGO DNIA MONTAŻU A BYŁO TO W 2011R I NIC. JESTEM JAK TO SIĘ MÓWI OLEWANY A WŁAŚCICIEL FIRMY JESZCZE POTRAFI NAKLĄĆ DO TELEFONU. ZDEMOLOWANE MAM PÓŁ PRZEDPOKOJU PRZEZ TĄ FIRMĘ BO NIE POTRAFIĄ WYCIĄĆ STAREJ FRAMUGI. A I CO NAJŚMIESZNIEJSZE NADAL CZEKAM NA FAKTURĘ KTÓREJ NIE DOSTAŁEM I JUŻ NIE DOSTANE JAK STWIERDZIŁ WŁAŚCICIEL!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 14 lata temu

MASAKRA!!!!!!!!!!!!! NIGDY W ŻYCIU NIE KORZYSTAJCIE Z TEJ FIRMY!!!!!!! OSTRZEGAM REKLAMACJE ZGŁASZAM OD NASTĘPNEGO DNIA MONTAŻU A BYŁO TO W 2011R I NIC. JESTEM JAK TO SIĘ MÓWI OLEWANY A WŁAŚCICIEL FIRMY JESZCZE POTRAFI NAKLĄĆ DO TELEFONU. ZDEMOLOWANE MAM PÓŁ PRZEDPOKOJU PRZEZ TĄ FIRMĘ BO NIE POTRAFIĄ WYCIĄĆ STAREJ FRAMUGI. A I CO NAJŚMIESZNIEJSZE NADAL CZEKAM NA FAKTURĘ KTÓREJ NIE DOSTAŁEM I JUŻ NIE DOSTANE JAK STWIERDZIŁ WŁAŚCICIEL!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Widać właściciel firmy lubi sobie pobluzgać na klienta. Mnei spotkało to samo. Wykonali drzwi nie zgodnie z umową i na moje uwagi usłyszałem tylko wiązankę. Podcza reklamacji w biurze sekretarka czy inna tej klasy osoba wymądrzała się co to jest plyta mdf i ja to powinienem wiedziec a w ogóle to niech się gonię. Bardzo nie miła obsługa mogła by być przycmiona przez drzwi dobrej jakości. Niestety jednak drzwi niczym nie ustępują jakości obsługi - tez tragedia.