.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Urszula

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat RuckZuck, Wrocław

opublikowano ponad 8 lata temu

W dniu 10.09.2018 złożyłam zamówienie w RuckZuck we Wrocławiu,przy ul.Robotniczej 92 , na drzwi DISCOVERY model 1, w ilości szt.4 wraz z montażem wg zam.1365/RZ/2018 i drzwi wewnątrzlokalowych -dwudzielonych wg zam.1366/RZ/2018 3 szt. drzwi zamontowano mi w dniu 7.11.2018. Jedna sztuka drzwi do zam.1365/RZ/2018,została zabrana ze względu na pomyłkę,tj.zamiast drzwi prawostronnych,przywieziono lewostronne. Powiedziano mi,że złożona zostanie reklamacja i przed Świętami Bożego Narodzenia 2018,drzwi będę miała. Następnie poinformowano mnie 12.12.2018, że drzwi będą we Wrocławiu 13.12.2018 , a następnego dnia u mnie... po czym 17.12.2018 dostałam kolejną wiadomość,że niestety drzwi dostanę w połowie stycznia 2019!!! Sklep RuckZuck i PHU SOLUM we Wrocławiu przy ul.Strzegomskiej 92 nie odbiera telefonów,wykonywałam w ciągu dnia ok.30 !!! W dniu 28.12.218 u wytwórcy drzwi ,dowiedziałam się że Sklep nie złożył reklamacji sprawie moich drzwi,tylko nowe zamówienie RSM /697/2018 i to nie w momencie montażu w dniu 7.11.2018 pozostałych 3 sztuk i jednoczesnym zabraniu w tymże dniu drzwi wadliwych,tylko dopiero w dniu 20.11.2018!!! Zdziwienie Fabryki,wykonawcy drzwi mojej telefonicznej rozmowie z dnia 28.12.2018 było ogromne. Tak więc,mimo że płacę za drzwi spore pieniądze / ponad 6 tys/ , nie tylko nie mam wszystkich we Wrocławiu,nie ma z kim rozmawiać, jeśli już odbiorą np.30-ty telefon w ciągu dnia zasłaniają się kierownikiem,telefonu do kierownika "nie mogą" podać a sami są niekompetentni....? Zgłaszałam też w Sklepie reklamację ustną i na piśmie ,że prawa strona drzwi dzielonych ma źle wbite zawiasy,w związku z czym widoczne są wybrzuszenia w miejscu zawiasów i w trakcie użytkowania mogą ulec wyrwaniu. W obecnej sytuacji,po problemach reklamacji-niereklamacji drzwi do wymiany /nowe zamówienie zamiast reklamacji/ ,nie jestem pewna czy reklamacja źle wbitych zawiasów,została w ogóle zgłoszona. Reasumując,jako klientka Sklepu RuckZuck przy ul.Robotniczej 92 we Wrocławiu,nikomu,nawet wrogowi,nie polecam tego Sklepu. Wszystko w miarę idzie dobrze do momentu składania zamówienia. Potem wszystko już tylko pod GÓRKĘ i to olbrzymią. Mam jak najgorsze doświadczenie ,sprawa moich zamówień nadal w toku,a przecież / nie ujmując nikomu/ , nie kupowałam drzwi w Castoramie,OBI ani w Leroy Merlin,tylko płaciłam za nie naprawdę duże pieniądze. KLIENCI, TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEGO SKLEPU, BO Z PEWNOŚCIĄ PROBLEMY WAS NIE OMINĄ. klientka U.Kruk
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie