Opinie DALLAS Sklep Odzieżowy-Jeans Izabela Szybowska

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Najgorszy sklep ........ Buty po 5 miesiącach się rozwaliły i reklamacji nie mogę uwzględnić bo z winy użytkownika
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

OMIJAJCIE SKLEP Z DALEKA, KUPIŁAM BUTY NOSIŁAM 5 MIESIĘCY BUTY SIĘ ROZPADŁY!!!!! REKLAMACJI PO RAZ KOLEJNY NIE UWZGLĘDNIONO , PRZYCZYNA PRZEMOCZENIE OBUWIA-BZDURA!!! WYDASZ FORTUNĘ NA BUTY A I TAK SIĘ ROZPADNĄ, REKLAMACJI NIGDY NIE UWZGLĘDNIAJĄ, MOI ZNAJOMI TEŻ SIE NATKNELI. PORAŻKA
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

reklamacja

, opublikowano ponad 12 lata temu

witam ja kupilem buty w galerii copernicus w toruniu po trzech miesiacach w butach zapadly sie piety i sie rozkleily buty warte 399zl po dwoch tyg sam podjechalem dowiedziec sie co z butami bo nikt nie raczyl zadzwonic buty dostalem z powrotem w takim stanie jak zanioslem a WLASCICIELKA odpisala, ze powodem powstalej wady w jej ocenie bylo zle dopasowanie obuwia do stopy co w rezultacie doprowadzilo do deformacji obuwia i nie widzi przeszkod do dalszej eksplatacji obuwia to jest kpina i smieszne
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

SKLEP DALLAS

, opublikowano ponad 12 lata temu

UWAGA! Zdecydowanie nie polecam sklepu!!!Zakupiłem buty NIKE skórzane - założyłem je kilka razy, i przez lato stały w szafie - skóra popękała, rozpatrzenie reklamacji: "uszkodzenia powstały na skutek zetknięcia reklamowanej półpary ze środkiem chemicznym". Tak, myślę, że to mógł być kwas siarkowy, który zazwyczaj przechowuję w szafce z butami. Nie mam czasu na sądy, ale popieram tych, którzy nie odpuszczają i trzymam kciuki. Jeśli ktoś zdecyduje się składać pozew zbiorowy to proszę o kontakt: 503005430
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

BUTY

, opublikowano ponad 12 lata temu

Właśnie odebrałem buty ADIDAS z reklamacji która nie została uwzględniona. Buty kupione za 259 zł. 9.03.2014 reklamowane 1.06.2014 więc mają 3 miesiące nie całe rzekoma skóra popękała i poschodziła miejscowo. Omijajcie sklep w Plazie Toruń szerokim kołem nie polecam!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

uuuuuuuu, pewnie też trzyma Pan kwas siarkowy w szafce z butami :)


porażka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Ja również kupiłam synowi buty w tym sklepie. Rozleciały się po miesiącu. Naprawiali tyle razy,że w końcu zażądałam wymiany lub zwrotu pieniędzy. Buty wyglądają jak ze śmietnika po tych naprawach. Właśnie oddałam sprawę do sądu. Nie zamierzam odpuszczać. Dla mnie to zwykli oszuści i naciągacze. W żadnym sklepie z tak drogimi i firmowymi butami nie ma czegoś takiego. Serdecznie odradzam zakupy w tym sklepie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Proszę o info w sprawie postępowania w sądzie, jak wyszło, z ciekawości


BUTY REEBOK

, opublikowano ponad 12 lata temu

Kupiłem buty reeboka w Elku na ulicy Wojska Polskiego 26 wGalerii Centrum po okolo miesiaca w lewym bucie na zgieciu zaczeło pekac wiec je zareklamowałem dzisiaj 21.02.2014 reklamacja została odrzucona stwierdzili oni iz reklamowane uszkodzenia to naturalne zmiany uzytkowe smiechu warte zeby to była skóra to tylko by sie pomarszczyło na zgieciach a nie popekalo buty kosztowały 230 zł naturalnie popekały chore nipolecam tego sklepu ale i tak tej sprawy niezostawie bede walczył
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

No tak buty od nich nadają się jedynie do trumny - nie powinno się w nich chodzić - wiem coś o tym


buty

, opublikowano ponad 12 lata temu

Kupiłem buty w Ełku na Wojska Polskiego 26 w Galerii Centrum obuwie REEBOK V58025 RIVELANSE po okolo miesiąca na zgieciu zaczelo pekac wiec zareklamowałem te buty warte 230 zl po dwóch tygodniach odrzucono reklamacje poraszka napisali iz reklamowane uszkodzenie to naturalne zmiany uzytkowe smiech na sali jezeli to naturalne zmiany to tylko by sie pomarszczyły a nie pękaly na zgieciach chinszczyzna nic wiecej nie polecam tego sklepu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Reklamacja

, opublikowano ponad 12 lata temu

Serdecznie nie polecam tego sklepu. Po niecałych 3 miesiącach podeszwa butów się poodklejała dookoła, oczywiście sklep nie przyjął reklamacji, ponieważ to konsument jest winny, że obuwie uległo zniszczeniu. A co lepsze, w decyzji przeczytałam że: "buty choć mają gwarancję 2 lata to nie muszą tyle wytrzymać". Paranoja
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

hahahahaha, kto tam pracuje w tym sklepie? kto im pisze te idiotyzmy?


buty

, opublikowano ponad 12 lata temu

Buty kupujesz i ok. Towar rozpada się po kilku dniach. Idziesz z reklamacją a tu zonk. Nie ma reklamacji, musisz kupić nowe.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

reklamacja

, opublikowano ponad 13 lata temu

Nie polecam nikomu tego sklepu i innych z którymi współpracują. Kupiłam tam buty które się całe popruły i za pierwszym razem pokleili mi je ale nieudolnie bo zaraz znowu się porozklejały ale tym razem nie uznano mi reklamacji bo to z mojej winy się rozwaliły. Ciekawe!? Pierwszy raz to była wada obuwia a drugi raz moja wina. Nikomu ni życzę żeby musiał użerać się z tym sklepem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

buty

, opublikowano ponad 13 lata temu

Sklep porażka ludzie omijajcie ten sklep kupiłem tam buty w Ełku dla dziewczyny buty za 300zł po dniu odpadła poderzchwa reklamacja trwała 2 miesiące nikt się do mnie nie odezwał zadzwoniłem więc sam do nich tak reklamacja została uznana na 50% wartości obuwia zapłaciłem 300zł po 1 dniu nadawały się do kosza nie oddają pieniędzy nie wymienią na takie same tylko dobre mogę tylko domagać się 50% zł które zapłaciłem muszę jechać 100km do tego sklepu i mogę sobie coś wziąć co mają na sklepie za połowę wartości reklamowanych butów . Dzwonie do firmy nie ma osób z którymi można po rozmawiać szefowa nie dostępna ... pewnie dużo ludzi daje się robić tak w konia ale nie ze mną te numery sprawa idzie do sądu rzeczoznawca powiedział że firma DALLAS jest znana z tego typu numerów ale będę konsekwentny i spotkamy się w sądzie (do zobaczenia nie długo)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

buty

, opublikowano ponad 13 lata temu

Nie polecam tej firmy. Kupiłam synowi buty, po 2 miesiącach chodzenia rozkleiły się. z racji tego że mam prawie 100km do ich sklepu zadzwoniłam tam i zapytałam czy mogę buty odesłać poczta, powiedziano mi, że nie, że muszą trafić do sklepu, ale żebym się nie spieszyła. zawiozłam buty w drugiej połowie lipca, po 2 tyg otrzymałam odrzucenie reklamacji, ponieważ został przekroczony termin 2 miesięcy od kiedy zobaczyłam usterkę. złożyłam ponowne odwołanie, ale i to nic nie dało, poproszono mnie o biling rozmów żeby im jakoś udowodnić to, że dzwoniłam, ale i to nic nie dało. 300zł wyrzucone w błoto! z szefową nie można się skontaktować Poniewież jej nigdy nie ma. zamierzam ta sprawę pociągnąć dalej bo tak nie może być! nie kupujcie tam butów, jedna wielka ściema!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

BUTY ZA 250 ZŁ NIE WARTE NAWET ZŁAMANEGO GROSZA

, opublikowano ponad 13 lata temu

Ja kupiłem buty w sklepie w PISZU! Buty kosztowały nieco ponad 250 zł. Pochodziłem ze dwa miesiące a buty niby skórzane popękały mi na czubkach. Dwie reklamacje nie uznane. No bo przecież mądra pani od reklamacji stwierdziła że buty były prane w pralce. (CZYŻBY WRÓŻKA?) Co oczywiście było nieprawdą. Dałem buty do rzeczoznawcy. I co? Buty wcale nie były skórzane tylko wykonane w dwoiny skórzanej, która nie ma nic wspólnego ze SKÓRĄ!!! Opinia trafiła do rzecznika, który wystosował do sklepu pismo o zwrot pieniędzy za buty i za koszta opinii. Oczywiście sklep podważył opinię biegłego rzeczoznawcy z kilkunastoletnim stażem!!!! I chcą żebym buty jeszcze raz zareklamował a oni poddadzą je opinii SWOJEGO rzeczoznawcy!! Czy z tym sklepem jest coś nie halo??? MASAKRA!!! LUDZIE NIE KUPUJCIE TAM SZKODA PIENIĘDZY I NERWÓW!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

reklamacja

, opublikowano ponad 13 lata temu

nikomu nie polecam zakupów w sklepach z tej sieci, ja kupiłam buty w ich sklepie w Toruniu i po pół roku od zakupu ( z czego 4 miesiące przeleżały w szafie bo była zima) zaczęła się skóra odparzać ni oczywiście jak wszystkim powiedzieli, że buty przemoczone. Ale tak łatwo się nie dam sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta oddałam. Ostatni raz zrobiłam tam zakupy, człowiek za buty płaci 300 zł, myśli że jak skóra to będzie miał je na dłużej, a w sumie to buty kupione na jakimś rynku z eko-skórki trzymają dłużej :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

....

, opublikowano ponad 13 lata temu

Mój brat kupił tam buty marki Puma. Zapewniano ze są trwałe, mają jakieś specjalne materiały które są dobre dla stóp czy coś takiego. Buty rozwaliły się po miesiącu. Nie przyjęto reklamacji. Nie polecam obuwia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dallas-oszuści!

, opublikowano ponad 14 lata temu

Takiego czegoś jeszcze nie widziałam!Dziecko nosiło buty 2 miesiące,reklamacja ewidentna, bo odkleiło się pół podeszwy,i nie uznali!!!nie mam obecnie ani kasy na kolejne,ani te się nie nadają...oszuści dorabiajający się na ludzkiej krzywdzie!Firma krzak!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

oszustwo

, opublikowano ponad 14 lata temu

jestem kolejnym oszukanym klijetem sklepu DALLAS. kupilem obuwie renomowanej firmy,gdyz po dwoch tygodniach buty zaczely sie rozpadac i skrzypiec.juz trzy razy oddawalem buty do reklamacj. oczywiscie bez skutecznie.odradzam zakupy w sieci tych sklepow.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ten sklep jest do bani najgorszy sklep sportowy w wyszkowie kupiłem tam buty za prawie 250 i po 5 tygodniach po odchodziła skóra i stwierdzili że są namoczone nie polecam tego sklepu polecam city sport i deichmann.


jedna wielka sciema

, opublikowano ponad 14 lata temu

O rany! Ludzie macie racje ten sklep jest do kitu ! Oferują bardzo drogie buty, przy zakupie zapewniają ze reklamacja obejmuje okres dwóch lat a jeżeli już coś sie zdarzy to mają tą samą śpiewke ze buty sa przemoczone i zle uzytkowane, ta Pani jest jakąś wyrocznią lub nauczyła sie tej formułki na pamięć.Ostatnio zareklamowałam buty oczywiśćie usłyszałam to co wszyscy ale pozostaje jeszcze Rzecznik Praw Konsunenta. Nie Polecam tego sklepu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pytam się co musi sie stać z butami aby uwzglednili reklamację?!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

plecak

, opublikowano ponad 15 lata temu

Nie polecam robić zakupów w sklepach "Dallas" , ponieważ kupiłam plecak , który po miesiącu czasu zrobił się jak szmata a reklamacja nie została uwzględniona.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

popieram kupiłam tam buty ,które po niecałym miesiącu dałam do reklamacji poprostu w środku się popruły i oczewiście nie uwzględniono mi reklamacji mało tego przy oddawaniu do tej ze reklamcji drugi but był ok. a po przyjsciu z reklamacji był nadpruty, ale nie ze mną te numery wybieram się do rzecznika praw konsumenta ..... NIE KUPUJCIE W ODDZIAŁACH TYCH SKLEPÓW


Odradzam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Nie polecam sklepu. Obuwie podczas normalnego użytkowania rozpadło się po 5tygodniach. Rozumiem, takie rzeczy się dzieją, ale sklep nie dotrzymał warunków gwarancji, łamiąc przy tym przepisy jej dotyczące.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

buty

, opublikowano ponad 15 lata temu

witam ta firma to jakas sciema nuner podany na pieczace do tej Pani to jakis nuner do pracy za granica... tak ludzie dzwonia i rezygnuja z szukania swoich pieniedzy 279zl dalem za buty i po 5 miesiacach porobily sie dziury w prawym bucie nikomu nie polecam tego sklepu DALLAS
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

reklamacja na buty

, opublikowano ponad 15 lata temu

Kupiłem buty sportowe za prawie 300 zł i pękła podeszwa po 2 miesiącach- właścicielka okazała się wyrocznią co do wad i reklamacji. Nie warto tam nic kupować - nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ja tez kupilam buty za ponad 200 zl po pół roku zaniosłam na reklamacje odrzucili 2 razy ich rzeczoznawca stwierdzil ze nie mozna chodzic w jednych butach bo zużywa sie material ta firma to jeden wielki przekret FIRMA KANT I BUBEL


opinia

, opublikowano ponad 15 lata temu

mają same podróbki nie kupować
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

kupiłem tam buty, w których w prawym bucie rozerwał się szew a oni mi napisali, że to przez to że są przemoczone:/ po to są buty żeby można było w nich chodzić, a nie trzymać na półce i się na nie patrzeć. Sklepy tej osoby są naprawdę do kitu.


.

, opublikowano ponad 16 lata temu

A ja jestem zadowolony z robionych tam zakupów. Buty użytkuję już 1,5 roku i większych zniszczeń na nich nie ma. Może dlatego że odpowiednio je konserwuję i używam zgodnie z przeznaczeniem, czyli np nie gram w nich w piłkę...?
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

w butach sportowych nie grać w piłkę chyba plażową - to się zgodzę . Opinia pisana przez właścicieli firmy.

pewnie jesteś pracownikiem tej firmy, treść tego komentarza została mi przedstawiona w karci dołączonej wraz z odrzuconą reklamacją tzn 'konserwacja i przeznaczenie' .. horror !

żałosny właściciel,który jedyny sam o sobie pisze pozytywy!Jak kupuję dziecku obuwie sportowe,to do czego ma ono służyć???do zapastowania i postawienia w gabłocie???banda normalnie!


Sklep dallas

, opublikowano ponad 16 lata temu

U mnie to już druga para została nieprzyjęta, jak można powiedzieć że buty są przemoczone jeżeli na jednym bucie łuszczy się skóra a na drugim nie !!1
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

uwaga na te sklepy!

, opublikowano ponad 16 lata temu

Nie róbcie zakupów w tym sklepie i pozostałycz, które ta pani posiada. Kupiłam tam buty sportowe i po 2 miesiącach nie nadawały się do chodzenia.A reklamacji nie chcą uznać, wszystkim wysyłają druki o podobnej treści.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Nikomu nie polecam zakupów w sklepie "DALLAS"!!!!!!!!!!!!!!!! Buty sportowe, które tam kupiłam za wysoką cenę rozsypały się po 2 tygodniach noszenia!!!!!!!!! A reklamacja? Oczywiście nie uznana. W odpowiedzi otrzymałam, że buty nie były użytkowane zgodnie z instrukcją, paranoja!!! Wg właściciela "DALLAS" pewnie powinny stać na półce i nawet kurzu z nich najlepiej nie wycierać:) Omijajcie ten sklep, jeśli nie chcecie ponieść strat finansowych!!!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

o dallas

, opublikowano ponad 15 lata temu

Sklep handluje podrobionym obuwiem, problem z reklamowaniem towaru. Buty zniszczyły się po tygodniu!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz DALLAS Sklep Odzieżowy-Jeans Izabela Szybowska? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi