Opinie Damar. Gabinet Weterynaryjny. Marcinków d., Lek. Wet.

Opinie

, 10 maja 2026

Jak taki człowiek może nazywać się weterynarzem powierzyłam moją psine i co bez mojej wiedzy ją wykończył sterydami czasu nie cofnę straciłam moje szczęście brak słów omijajcie z daleka jak kochanie swoje pupile
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Pan doktor dawaj pieskowi lekki ze sterydami nie badając w żaden sposób. Okazało się że piesek ma nadciśnienie, przyczyniło się to do głębszego problemu. Mój pies prawie stracił wzrok przez pseudło weterynarza. Dobrze że trafiłam na czas w inny odpowiednie miejsce. Jeśli kochasz swojego zwierzaka to nie idź do nich.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Weterynarz, który zna się na zwierzętach tyle co ja, czyli niewiele. Nie sprawdził podstawowych rzeczy, przez co mój kot niestety ale zdechł. Jednego dnia taka diagnoza a drugiego już zupełnie inna i dziwne teksty w moją stronę. Widać, że tutaj jest zasada im szybciej tym lepiej i byle kasa się zgadzała. Serdecznie tego pana nie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Przyznaję rację Panu szkole ma ,nic więcej pies na wątrobę potem ...chore zwierzę na wściekliznę bez kontroli czy pies wyzdrowiał i pies zdechł po 4 dniach.po szczepieniu nie .... Panu nawet chomika do potrzymania


, opublikowano ponad 4 lata temu

Chodzę do pana doktora i jest on bardzo sympatyczny zarówno do zwierzęcia jak i do wlasciciela
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Poszłam z moją sunia na sterylizację ( suczka zdrowa,żywiołowa,mlody 4lata) . Niestety po 40min lekarz wybiega z gabinetu mówiąc ,,przykro mi,, nie wiedziałam co się dzieje . Moja Megunia miała zatrzymana akcję serca i była reanimowana. Niestety nie udało się jej uratować . Byłam w totalnym szoku i nie wiedziałam co robić. Teraz jak doszłam do siebie choć dalej mi ciężko wiem ,ze nie wykonał Pan wszystkich podstawowych badań,które kwalifikują sunie do zabiegu sterylizacji. Może miała uczulenie ,albo dał jej Pan za dużą dawkę narkozy . Zaufałam Panu jako weterynarzowi ,a straciłam najbliższego przyjaciela i czasu już nie cofnę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

AROGANCKI I CHAMSKI. STAWIA ZŁE DIAGNOZY. NIE POMÓGŁ.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Weterynarz, któremu zależy na zwierzęciu, a nie na pieniądzach. Uratowal mojego psa. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam, uratował mojego psa. Człowiek, któremu nie zależy na pieniądzach tylko na zwierzaku.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Najgorszy weterynarz jakiego znam, gość minał się z powołaniem. Brak podejście do zwierząt, arogancki,złe djagnozy, leki podaję w ciemno. Dwa moje psy odeszły takie ma Pan doktor pojęcie o leczeniu, żadnej wiedzy po ojcu nie przejał a te dobre komentarze to chyba sam sobie pisze. Nie polecam szkoda zwierząt są specjaliści którzy naprawdę kochają to co robią ale na pewno nie ten gość.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zacznijmy od braku pomysłu na wyleczenie kota, kiedy był mały, ponieważ koci katar musi iść z kotem przez całe życie. Okazało się, że kot ma jedynie bakterie w nosie, dlatego wszystko się tak ślimaczy i dało się ją usunąć wręcz od ręki. Kończąc na sytuacji z poprzedniego tygodnia kiedy zaszła potrzeba pobrania kotu krwi do badań, to co się wydarzyło w tym gabinecie ,było czystą abstrakcją. Weterynarz nie mógł wbić się w żyłę, robił to kilkakrotnie aż do skutku. Co jest oczywiście ludzką rzeczą, nie zawsze wszystko wychodzi, jednak kontynuował tą czynność mimo próśb o zaprzestanie bo kotek był wyraźnie zestresowany, krzyczał w niebogłosy i szarpał się. Pan doktor był wyraźnie zirytowany reakcją właścicieli. Po czym oznajmił nam, że trzeba mu podawać leki, na które jest prawdopodobnie uczulony( przez co rozdrapuje sobie cały pyszczek do krwi) i wręcz zagroził, że jeżeli chcemy ratować skórę kot zdechnie na trzustkę. Po konsultacji z bardziej wykwalifikowanym weterynarzem okazało się, że wyniki były nieznacznie podwyższone np. przez jedzenie. A ostra wysypka została wywołana najprawdopodobniej przez lek i przede wszystkim przez stres :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Najgorszy weterynarz jaki tylko może być, miałem psa już go nie mam , szkoda że pies się tylko męczył, Nie polecam leczenia u niego starego gościa, chyba że ktoś chce się pozbyć zwierzęcia . Stosunek olewający do zwierząt.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Najwspanialszy weterynarz pod słońcem. Jeżdżę do dr z psem , kotem, szczurem. Nigdy nas nie zawiódł zawsze diagnoza oraz leczenie było skuteczne. Jest to lekarz, który kocha swoją prace i każde zwierze. Z całego serca polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Weterynarz dobry do odrobaczenia lub zaszczepienia, ale jeżeli chodzi o leczenie to totalna klapa, brak jakiejkolwiek diagnozy i zainteresowania, podaje leki w ciemno, jeździłem do niego z trzema zwierzakami i żadnego nie uratował, jeżeli chcecie tam leczyć swojego pupila to już lepiej uśpić, oszczędzicie mu cierpienia i pieniądze, i jeszcze usuwa wszystkie opinie na Google, jeżeli szukacie dobrego weterynarza w okolicy to polecam całkiem inne podejście i co najważniejsze skuteczny
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zła diagnoza i leczenie prawie półroczne spowodowało u mojego psa bardzo zlosliwego raka plaskonablonkowego jakby to nazwać sprayem psikac uszko a jak wszystko wyjdzie to wytne. Nieprawda, może na odrobaczanie i inne drobniejsze zabiegi może wykonać ale brak mu zdecydowanie szerszej wiedzy. Jego lekceważenie kosztowalo odciecie ucha wizyty w klinice we Wrocławiu a później cierpienie i śmierć mojego przyjaciela. Dla mnie nie zasługuje na miano dobrego lekarza weterynarii. Powinien mieć wiedzę o nowotworach. Moim zdaniem wiedzy na ten temat nie ma.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo dobry weterynarz. Przemiły człowiek z sercem do zwierząt i przede wszystkim ceny bardzooo oo przystępne. Polecam z czystym sumieniem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Kochany człowiek i świetny specjalista. Pewną ręką leczył moje wszystkie 7 kotów, naprawdę można czuć się bezpiecznie z takim weterynarzem w sąsiedztwie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jestem bardzo rozczarowana panem doktorem postawil zla diagnoze u moje suczki leczyl ja na stawy a co sie okazalo ona ma powikszona sledzione I czeka ja operacja
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Wspaniały człowiek i lekarz , życzliwy, nawet nie pytał o pieniądze ratując moją sunię po wypadku. Dziękuję bardzo .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Bardzo dobra opieka ,fachowe podejscie do pacjentow. Polecam ze szczerego serca. Edyta Kądziela
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

DAMAR. GABINET WETERYNARYJNY

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam ;). Życzliwosc i profesjonalnosc to podstawa ;) Dziekuje za uratowanie mojego psa
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Damar. Gabinet Weterynaryjny. Marcinków d., Lek. Wet.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi