Opinie Euro-Net Sp. Z O.o. - Siedziba Główna

Opinie

, 22 września 2025

Nie polecam Euro-Net. Zgłosiłem pralkę Whirpul na gwarancji do serwisu w dniu 01.09.2025r na nr tel. 222441000 i do dnia 22.09.2025r serwis się nie skontaktował mimo, że jeszcze dwukrotnie dzwoniłem. Numer telefonu służy tylko do odbioru zgłoszenia i nie jest to nr telefonu serwisu. Jest to ostatni zakup w tej sieci.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

NIE POLECAM!!! Omijajcie jak najdalej ten sklep kryje się pod Rtveuroagd sklep internetowy!!!! Zakup lodówki przez internet od początku do końca nieporozumienie włącznie z dostawą lodówki dopiero z czwartą próbą z 8 dniowym opóźnieniem. Wadliwe przełożenie drzwi zamrażalki w cenie 229 zł za tę usługę, brak wypoziomowania, ustalili lodówkę krzywo różnica pół centymetra między jednym a drugim bokiem, nie podpięli do sieci twierdząc, że za 4 godziny mam to zrobić a wymagali podpisu na kwitku że sprawdziłam i że wszystko działa, oszustwo, odrzucają reklamację nawet jej nie czytając. Zero odpowiedzialności i poniesienia konsekwencji za opóźnienie, sami ustalają sobie terminy, sami dokonują w systemach zwrotu i zmian, bałagan od początku do końca.


, opublikowano ponad 2 lata temu

Nabyłam zmywarkę SPI4EMS24E w sklepie RTV EURO AGD w Warszawie przy ul Grójeckiej (sprzedawca EURO-NET sp. z o.o. ul. Muszkieterow 15, W-wa) i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zmywarka spełnia oczekiwania zarówno co do głośności pracy, dostępnych programów i trybów zmywania. Super aplikacja na telefon kosmówkowy, która umożliwia wybór ulubionego programu i zdalny start pracy urządzenia. Jest to kolejna zmywarka w moim gospodarstwie domowym firmy BOSCH, obok innych urządzeń AGD tego producenta. Obsługa przy zakupie bardzo miłą i pomocna. Montaż bez żadnego problemu i wyniesieniem poprzedniej zmywarki, Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo zła obsługa reklamacji - zero merytoryki , jedynie wyuczone formułki . Brak możliwości odwołania się - czy rozpatrzenia reklamacji przez inną osobę. Brak dbałości o klienta który jednostkowo nic nie znaczy w tej skali biznesu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Nabyłam zmywarkę firmy Bosch SMS4ECI26E.Jest to moja druga zmywarka tej firmy. Bardzo dobry sprzęt. Polecam!!!


, opublikowano ponad 3 lata temu

Nie polecam. Sprzedali mi zepsutą lodówkę Beko. Wzięli ode mnie pieniądze, dostarczyli zepsuty sprzęt, przekazali moje zgłoszenie reklamacyjne do producenta .... i na tym koniec! Uważają że wszystko jest w porządku, bo przecież przekazali moje zgłoszenie do producenta, który też nie kwapi się by zmazać z siebie plamę. To wstyd by produkować od razu zepsute lodówki i wstyd by takie coś sprzedawać. Gdybym ja dostarczył klientowi zepsuty towar to starałbym się to jak najszybciej wyjaśnić, bo nie najlepiej świadczy o sprzedawcy gdy sprzedaje urządzenie, które od samego początku nie działa tak jak należy. Dlatego nie polecam sprzedawcy. Odradzam zakupy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Nabyłam zmywarkę SPS4EMI60E w sklepie Sklep Gryf Szczecin przy ul. Wiosennej32 w Szczecinie (sprzedawca EURO-NET sp. z o.o. ul. Muszkieterow 15, W-wa) i jestem bardzo zadowolona z jej klasy i jakości. Jest to kolejna zmywarka w moim gospodarstwie domowym firmy BOSCH
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Obsługa reklamacyjna na bardzo niskim poziomie. Od 3 tygodni pozostaję bez sprzętu, który został uszkodzony w wyniku błędnie wykonanego montażu przez technika euro-net. W wyniku błędnego montażu zostalam narażona na dodatkowe koszty związane z uszkodzeniem instalacji elektrycznej. Mimo uznanej reklamacji brak wymiany, odsyłanie klienta z numeru na NUMER tel, do punktów sprzedaży mimo iż zakup online, konieczność wielokrotnego dosyłania dokumentacji zakupowej dostępnej w systemie sprzedawcy .. Nie kończącą się historia. Ostatni zakup w tej sieci. Zdecydowanie ODRADZAM.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Wadliwy montaż sprzętu wykonany przez specjalistę euro - net naraził mnie na dodatkowe koszty związane z naprawą instalacji. Zakupiony sprzęt w wyniku błędnego montażu (realizowanego przez technika euro-net) uszkodzony. Realizacja obowiązków euro - net po uznanej reklamacji = brak realizacji. Od 3 tygodni pozostaję z zepsutym sprzętem, problem z wymianą. Obsługa klienta sięgnęła dna. Nigdy więcej nie skorzystam z oferty tej sieci. Odradzam zdecydowanie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Firma ma takich pracowników że oszustwa kradną pieniądze i to w tedy jak płacić w klasie miasto Świebodzin widać to na kamerkach po złożowej reklamacji celowo w monitoringu grzebią ,,stary numer cinciaż
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Firma nieuczciwie podchodzi do spraw konsumenta. Sprzedaje wadliwe konstrukcyjnie produkty a później nie realizuje reklamacji.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Sklepy Euro-Net i jakośc sprzetu jest KATASTROFALNA! Nie dotrzymują terminów dostawy w ostatniej chwili informuja że dostawa została przełozona SKBDAL a kiertownictwo wogóle nie reaguje!To jest duża GRANDA!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Euro-net (Euro AGD) Sklep obslugiwany przez przeszkolonych kretaczy.Lodowka kupiona 18.12 .2022-dostawa22.12.2022 nie dostarczona .10 razy interwencja przez infolinie ,dalszy ciag klamstw,plus 1raz w sklepie W ostatnij rozmowie 22.12.2022 zostalem poinformowany ze moge odebrac zaplacona sume


, opublikowano ponad 4 lata temu

Sytuacja z tv ... Także był to ostatni zakup z euro .Z mojego ulubionego sklepu stał się najgorszym .Telewizor przyjechał uszkodzony ,wciskali że na gwarancję i naprawę odmówiłem. Jak kupuje nowy to chce nowy produkt bez wad a nie naprawiany i czekać kolejne 2/3tygodnie , ludzie na infolinię wymigiwali się jak tylko mogli żeby nie pomoc .wkoncu złożyłem rękojmię ,przyjechał serwis, wziął telewizor i czekam na zwrot pieniędzy akcja trwa już 3 tygodnie. Dzisiaj dzwoniłem gdzie są pieniądze to stwierdzili że tv nie dostarczyłem jak powiedziałem że tv pojechał do ich serwisu i mam papier na to to pani stwierdziła że muszę dać im trochę czasu i że jeszcze z tydzień będą przelew wykonywać ale najpierw muszą się dowiedzieć gdzie telewizor . UNIKAĆ JAK OGNIA RTV EURO AGD .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

ZUPEŁNE I CAŁKOWITE LEKCEWAŻENIE KLIENTA. KUPUJĄC TOWAR JESTEŚ MIŁO TRAKTOWANY. POTEM SAM ZOSTAJESZ Z USZKODZONYM TOWAREM . ŻADNEJ POMOCY , ZWODZĄ ŻE ROBIĄ "WSZYSTKO ABY SPRAWA ZOSTAŁA ROZPATRZONA". W RZECZYWISTOŚCI NIE ROBIĄ NIC A TY ZOSTAJESZ Z WADLIWYM SPRZĘTEM I CZEKASZ NAIWNIE NA ZAŁATWIENIE REKLAMACJI.ZDECYDOWANIE ODRADZAM ROBIENIE ZAKUPÓW W EURO AGD. LEPIEJ OMIJAĆ TEN SKLEP Z DALEKA I KUPOWAĆ W INNEJ SIECI SKLEPÓW.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

23-go października oddałem szczotkę od odkurzacza bezprzewodowego.Dzisiaj otrzymałem wiadomość że mam odebrać nie naprawiony produkt, ponieważ nie oddałem kompletu. To jest kompletne lekceważenie. Sklep w Toruniu Lubicka 111. Nr reklamacji 7306859601. Proszę o niezwłoczne wyjaśnienie tej bulwersującej sytuacji.Dodam że sprzęt kosztował 1500 zl
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

no wlasnie zakupilam telewizor dzieki bogu ze jest jeszcze na gwarancji dzisiaj wlasnie sie popsul a tu niedziela ciekawe czy trzeba na wlasna reke naprawiac pozdrawiam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

To chyba cecha wspólna tej sieci. Sklep RTV AGD w Plejada Bytom chamska obsługa panienki która przyjmuje reklamację to poradnik jak nie powinno się traktować klienta. Brak kultury osobistej przeplata się z brakiem wiedzy z zakresu obsługi komputera. Cały czas słyszałem że to wina systemu ze tam nie działa drukarka a tutaj nie można wprowadzić danych, ale jak być chamska to wiedziała. Omijać ten sklep z daleka. tak faktycznie nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

reklamacja

, opublikowano ponad 7 lata temu

W dniu 15.10.2019 r. zgłosiłem reklamację wadliwego czajnika elektrycznego nr reklamacji 7304039516 w Środzie Wlkp., uprzejmie proszę o informację dot. załatwienia reklamacji i odbioru przedmiotowego towaru, łącze pozdrowienia oczekując na informację o sposobie załatwienia sprawy Stefan P. t. 602 308 884
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Kupiłem E.Piekarnik w sklepie w Zambrowie. Po uzgodnieniu i rozpytaniu o w/w artykuł zostałem powiadomiony o dostawie sprzętu. Przy płatności za sprzęt pracownik naliczył mi kwotę o 200 zł więcej niż przy zamawianiu niż ustalono wcześniej. Gdy zapytałem o wyjaśnienie pracownik w sklepie kłamał i bezczelnie wpierał mi swoje racje. Po poproszeniu o interwencję kierownika sklepu wskazał na innego obsługującego kolegę, który w prostacki i chamski sposób potraktował moje zapytanie o wyjaśnienie. Zachowanie pracowników sklepu było wobec klienta było delikatnie ujmując bardzo niesmaczne. Po przyjęciu zapłaty pracownik odmówił mi pomocy pozostawiając towar w sklepie. Towar zamówiny był dość sporych gabarytów a cena ok. 3000 zł. Jestem zbulwersowany zachowaniem obsługi Waszego sklepu. Zakup był dokonany w Zambrowie ul. Legionowa 11. Nie polecam tego sklepu i ostrzegam, że klient przy tej obsłudze może być oszukany i źle potraktowany.


, opublikowano ponad 8 lata temu

Towar spłacony wraz z dostawą, termin uzgodniony, 10 godzin czekania i.... Nie ma dostawy, reklamacja telefoniczna -zero reakcji, reklamacja mailem następnego dnia tez bez odpowiedzi, nie mam towaru zaplaconego, nie mam żadnej odpowiedzi co dalej, nie polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jestem bardzo niemiło rozczarowany..bardzo nieprzyjemnie mi to pisać ale jakość obsługi klienta w woj. śląskim - Sklep Plejada Sosnowiec jest zatrważająca. Obsługa celowo wprowadza w błąd konsumenta - bardzo, bardzo niemiła obsługa ze strony kierownika sklepu - mająca na celu zbyć i ośmieszyć kupującego, który w ramach gwarancji/reklamacji z mocy ustawy domaga swoich praw. Nie jest to pierwsza taka sytuacja co do mojej osoby. Zakupiłem tam wiele drogiego sprzętu i z ramienia kierownika przy ewentualnej "reklamacji" "zapytania" zawsze zostałem bardzo niemiło obsłużony na forum całego sklepu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Boże a ja myślałem, że to chamstwo w sklepie w Sosnowieckiej plejadzie to tylko do mnie. Ludzie omijajcie ten sklep z daleka. Zakupiłem odkurzacz bezprzewodowy Philipsa FC6408/01 Od maja trzeci raz w naprawie, serwis pisze, że nie reperują bo dobry. Teraz trzeci tydzień czekam na wymianę, lub zwrot pieniędzy. Ale ten sklep Ludzie uważajcie. Ja sprawę przekazuję do Rzecznika Konsumenta i Sądu, Próbujmy w internecie przestrzegać ludzi przed zakupami w tym sklepie a może w całej firmie

Wyjątkowo chamowaty i niekompetentny pracownik "Sklepu Kraków Zakopianka" przy ul. Zakopianka 62, który w dniu 14 lutego usiłował skutecznie zresztą "spławić" klientkę z wadliwym wyrobem (co potwierdził serwisant producenta w odpowiedzi na złożoną reklamację) - odsyłając ją do.....Rzecznika Praw Konsumenta lub do sądu. Szanowny Zarządzie EURO NET Sp. z o.o! Skąd Wy rekrutujecie takich baranów? Czy Wiecie, że każdy niezadowolony klient podzieli się swoimi negatywnymi uwagami na WASZ temat przynajmniej z dziesięcioma innymi osobami...?


Czy Znasz Euro-Net Sp. Z O.o. - Siedziba Główna? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi