Opinie Euro-Net Sp. Z O.o. - Siedziba Główna
Opinie
Marek , opublikowano ponad 2 lata temu
Jarzyna , opublikowano ponad 4 lata temu
jasinski , opublikowano ponad 4 lata temu
Euro-net (Euro AGD) Sklep obslugiwany przez przeszkolonych kretaczy.Lodowka kupiona 18.12 .2022-dostawa22.12.2022 nie dostarczona .10 razy interwencja przez infolinie ,dalszy ciag klamstw,plus 1raz w sklepie W ostatnij rozmowie 22.12.2022 zostalem poinformowany ze moge odebrac zaplacona sume
KRZYSZTOF , opublikowano ponad 4 lata temu
Zuzman , opublikowano ponad 5 lata temu
agnieszka , opublikowano ponad 5 lata temu
Adam , opublikowano ponad 5 lata temu
Stefan , opublikowano ponad 7 lata temu
Kupiłem E.Piekarnik w sklepie w Zambrowie. Po uzgodnieniu i rozpytaniu o w/w artykuł zostałem powiadomiony o dostawie sprzętu. Przy płatności za sprzęt pracownik naliczył mi kwotę o 200 zł więcej niż przy zamawianiu niż ustalono wcześniej. Gdy zapytałem o wyjaśnienie pracownik w sklepie kłamał i bezczelnie wpierał mi swoje racje. Po poproszeniu o interwencję kierownika sklepu wskazał na innego obsługującego kolegę, który w prostacki i chamski sposób potraktował moje zapytanie o wyjaśnienie. Zachowanie pracowników sklepu było wobec klienta było delikatnie ujmując bardzo niesmaczne. Po przyjęciu zapłaty pracownik odmówił mi pomocy pozostawiając towar w sklepie. Towar zamówiny był dość sporych gabarytów a cena ok. 3000 zł. Jestem zbulwersowany zachowaniem obsługi Waszego sklepu. Zakup był dokonany w Zambrowie ul. Legionowa 11. Nie polecam tego sklepu i ostrzegam, że klient przy tej obsłudze może być oszukany i źle potraktowany.
Janek , opublikowano ponad 8 lata temu
Ca Vaxbi Taxon , opublikowano ponad 11 lata temu
Boże a ja myślałem, że to chamstwo w sklepie w Sosnowieckiej plejadzie to tylko do mnie. Ludzie omijajcie ten sklep z daleka. Zakupiłem odkurzacz bezprzewodowy Philipsa FC6408/01 Od maja trzeci raz w naprawie, serwis pisze, że nie reperują bo dobry. Teraz trzeci tydzień czekam na wymianę, lub zwrot pieniędzy. Ale ten sklep Ludzie uważajcie. Ja sprawę przekazuję do Rzecznika Konsumenta i Sądu, Próbujmy w internecie przestrzegać ludzi przed zakupami w tym sklepie a może w całej firmie
Wyjątkowo chamowaty i niekompetentny pracownik "Sklepu Kraków Zakopianka" przy ul. Zakopianka 62, który w dniu 14 lutego usiłował skutecznie zresztą "spławić" klientkę z wadliwym wyrobem (co potwierdził serwisant producenta w odpowiedzi na złożoną reklamację) - odsyłając ją do.....Rzecznika Praw Konsumenta lub do sądu. Szanowny Zarządzie EURO NET Sp. z o.o! Skąd Wy rekrutujecie takich baranów? Czy Wiecie, że każdy niezadowolony klient podzieli się swoimi negatywnymi uwagami na WASZ temat przynajmniej z dziesięcioma innymi osobami...?
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
NIE POLECAM!!! Omijajcie jak najdalej ten sklep kryje się pod Rtveuroagd sklep internetowy!!!! Zakup lodówki przez internet od początku do końca nieporozumienie włącznie z dostawą lodówki dopiero z czwartą próbą z 8 dniowym opóźnieniem. Wadliwe przełożenie drzwi zamrażalki w cenie 229 zł za tę usługę, brak wypoziomowania, ustalili lodówkę krzywo różnica pół centymetra między jednym a drugim bokiem, nie podpięli do sieci twierdząc, że za 4 godziny mam to zrobić a wymagali podpisu na kwitku że sprawdziłam i że wszystko działa, oszustwo, odrzucają reklamację nawet jej nie czytając. Zero odpowiedzialności i poniesienia konsekwencji za opóźnienie, sami ustalają sobie terminy, sami dokonują w systemach zwrotu i zmian, bałagan od początku do końca.