Opinie Klinika Leczenia Jąkania. Mgr Ewa Galewska

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Do Kliniki Leczenia Jąkania Pani Ewy Galewskiej trafiliśmy z 12-letnim wówczas synem 3 lata temu. Wcześniej przez kilka lat "leczyliśmy" się u innych logopedów, którzy w gruncie rzeczy nic nie wiedzą o osobach jąkających się – ich psychice, problemach czy zahamowaniach. Dopiero u Pani Ewy dostaliśmy pełną opiekę – oprócz nauki mówienia dostaliśmy również wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne od prawdziwych specjalistów – psychologów, psychoterapeutów, logopedów i osób, które wyszły z jąkania i mówią tak, jakby nigdy to ich nie dotknęło. Trzeba przyznać – to nie jest prosta i łatwa terapia. Ale efekty są spektakularne. Obecnie syn mówi pięknie – w różnych tempach, stosuje różne intonację, ma kontrolę nie tylko nad swoją mową, ale również nad emocjami, z którymi często borykają się osoby jąkające. To jest prawdziwa terapia, z której wychodzi się silniejszym nie tylko "w gębie", ale i psychicznie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W zeszłym roku kiedy skończyłam 18 lat postanowiłam zapisać się na warsztaty jąkania do kliniki Pani G. Wcześniej oczywiście próbowałam leczenia u innych lekarzy logopedów, ale po pierwsze nie przynosiły one oczekiwanych efektów, a po drugie były dość żmudne, a samo podejście lekarzy tez nie było takie jakiego bym oczekiwała. Pani Ewa to zupełnie inna bajka – kobieta bardzo życiowa, szczera i profesjonalna w tym co robi. Samo jej nastawienie motywuje do pracy nad sobą i daje lepszy komfort własnego życia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jąkanie może zniszczyć życie. Moja córka w wieku 13 lat zamknęła się w sobie, popadła w depresję, zaczęła wagarować – okazało się, że koledzy w szkole jej dokuczają. Zmieniłyśmy logopedę na Klinikę Jąkania. Dużo zawdzięczam terapeutom, którzy potrafili dotrzeć do do niej i przekonać ją do terapii. Szybko było widać efekty, a nasze życie powoli wraca do normy. Wszystko dzięki Pani Ewie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jąkanie to zmora mojego dzieciństwa, wiele przykrych sytuacji z tym związanych jak naśmiewanie się przez rówieśników co niestety jeszcze wzmagało mój stres i powodowało coraz to większe zacięcie. Mama prowadzała mnie do logopedów którzy zalecali ćwiczenia wymowy jednak nie przynosiły one zbytnich rezultatów. Natrafiłem jednak na jednym forum opinie na temat kliniki jąkania i postanowiłem się zgłosić na wstępną rozmowę. I tak już właściwie zostało bo uczęszczam do kliniki pani G. już od dobrego roku, moje postępy są naprawdę zaskakujące. Terapia Pani G. przynosi mega efekty a jej dopingowanie w leczeniu powoduje że ćwiczę coraz to więcej i więcej. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Miałem już grubo po 40 kiedy podjąłem decyzje o leczeniu w Klinice Jąkania. Nie byłem do tego przekonany ? myślałem, że w tym wieku jest już zbyt późno na podjęcie leczenia, że ta moja ?przypadłość? to już wyrok na całe życie. Warto było. Dzisiaj żałuję, że nie powalczyłem wcześniej i tyle lat męczyłem siebie i otoczenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zgłoszenie się na leczenie do Kliniki jąkania było najlepszą decyzją podjętą w życiu. Dzięki Pani Ewie zaczynam mówić płynnie, widzę efekty jej terapii. Nie boję się już kontaktu z ludźmi, nie stresuję się i nie jąkam. Polecam wszystkim z podobnymi problemami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Moja córka była bardzo nieśmiała, zamknięta w sobie, nie umiała rozmawiać z innymi osobami, bała się, co powodowało jąkanie. Wada wymowy sprawiała, że inne dzieci śmiały się z mojej córki. Klinikę jąkania pani Ewy G. poleciła mi koleżanka. Już po pierwszym spotkaniu zauważyłam, że terapia dla osób jąkających się jest przeprowadzana rzetelnie, profesjonalnie i jak się okazało skutecznie. Podczas zajęć mogłam towarzyszyć córce, dzięki czemu nie stresowała się na początku terapii. Aktualnie córka mówi płynnie, jest rozluźniona, nie boi się rozmawiać z innymi. Dziękuję bardzo Pani Ewie, która jest wspaniałą, ciepłą i spokojną kobietą, w pełni poświęcającą się swojej pracy i pacjentom.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Witam. Uczęszczam od jakiegoś czasu na zajęcia do kliniki pani Ewy Galewskiej i uważam ze jest to najlepsze miejsce dla ludzi z tego typu problemami. Zarówno turnusy jak i konsultacje prowadzone są na najwyższym poziomie, z każdym dniem uczę się czegoś nowego o sobie i swojej chorobie a dzięki temu mogę nad sobą jeszcze lepiej i intensywniej pracować. Żałuję jedynie, że dopiero w tym roku zdecydowałam się na terapię u pani Ewy, bo bardzo długo się wahałam i nigdy nie miałam czasu na poświęcenie go sobie i swoim problemom. Jednak gdy już po pierwszym turnusie i kilku konsultacjach zauważyłam efekty postanowiłam poświęcić się całkowicie terapii i powalczyć o siebie i lepsze życie. Także polecam z całym sercem terapie w klinice jąkania i bardzo dziękuje pani Galewskiej za wszelką pomoc i wyrozumiałość
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dziękuję i polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Mam 25 lat. Od wielu lat zmagałam się z problemem jąkania. Wstydziłam się tego bardzo, gdyż w szkole i w pracy byłam pośmiewiskiem Starałam się unikać wszelkiego kontaktu z ludźmi z obawy, że będę wytykana palcami. Po załamaniu psychicznym i wizycie u psychologa postanowiłam poszukać pomocy. Znajomy mojej mamy polecił mi Klinikę Leczenia Jąkania Ewy Galewskiej, zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. I była to jedna z najtrafniejszych decyzji w moim życiu. Obecnie regularnie uczęszczam na terapię i szybko zauważyłam poprawę, mówię coraz bardziej płynnie i dzięki pomocy pani Ewy mam również lepsze samopoczucie, gdyż jest miłą i życzliwą kobietą. Dzięki zajęciom w klinice nie boję się już spotykać z ludźmi, mogę z nimi normalnie rozmawiać, , każdy rozumie moje słowa, nie jąkam się i nie stresuję. Dzięki terapii w klinice zaczęłam żyć na nowo, polecam wszystkim.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam warto

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo podoba mi się metoda leczenia jąkania stosowana przez Klinikę Jąkania bardzo radykalne ale działa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Klinika Leczenia Jąkania. Mgr Ewa Galewska? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi