Opinie LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k.

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Moja sprawa odszkodowawcza była naprawdę trudna i jednocześnie wymagała doświadczenia, dużej wiedzy prawniczej i zaangażowania na każdym etapie. Jednak dobrze trafiłem bo w LexBridge z tym wszystkim się spotkałam. A sprawa załatwiona na dogodnych dla mnie warunkach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kancelaria LexBridge jest zdecydowanie godna polecenia. Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta, wszystko przeprowadzone w odpowiedni sposób z doświadczeniem i na spokojnie bo dokładnie wiedzieli jakie korki należy poczynić aby uporać się z moją sprawą po wypadku drogowym który uziemił mnie na rok ... Nie spodziewałam się, aż tak wysokiego odszkodowania, a jednak się udało :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jak najbardziej mogę polecić kancelarię LexBridge. Pomogli uzyskać mi odszkodowanie za utratę zdrowia na ponad rok po wypadku drogowym. Życzliwi i pomocni, a przede wszystkim profesjonalni. Wiedziałam, że moja sprawa trafia w odpowiednie ręce i tak też było. Wynik końcowy w pełni zadowalajacy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam tą kancelarię. Profesjonalnie zajęli się moją sprawą i wywalczyli dla mnie wysokie odszkodowanie po wypadku w pracy przez który niestety ale mogę już kontynuować aktywności zawodowej. Bardzo dziękuję!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z kancelarią Lexbridge! Bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem podeszła do naszej sprawy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Wszystko przeprowadzone zgodnie z ustaleniami, szukaliśmy przede wszystkim kancelarii która się w odpowiedni sposób zaangażuje w naszą sprawę i pomoże w uzyskaniu odszkodowania za śmierć naszej mamy w pracy. w Lexbridge zaopiekowali się nami, każdy ruch był konsultowany i przemyślany. Dzięki czemu dość szybko jak na tak poważną sprawę udało się wygrać i wywalczyć to co naszej rodzinie się należało. Dziękujemy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam tą kancelarię, dziękuję szczególnie Panu Robertowi Gałęskizowi. Przede wszystkim ogromne zaangażowanie i skuteczność w walce o odszkodowanie po wypadku drogowym w którym zginęła nasza mama. Wcześniejsza kancelaria sobie z tą sprawą konkretnie nie poradziła
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Profesjonalna, doświadczona firma. Dzięki niej wygralismy walkę w sądzie o odszkodowanie za bład w sztuce lekarskiej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z wspołpracy z kancelarią Lexbridge! Bardzo profesjonalnie i z zaangażowaniem podeszła do naszej sprawy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam! Bardzo profesjonalna i doswiadczona kancelaria!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Nasza sprawa wydawała się z gory przegrana. Na szczęście polecono nam kancelarię Lexbridge, która zgodziła się nam pomoc. Wygraliśmy!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam! Bardzo konkretna, rzetelna i profesjonalna kancelaria. Pomogła mi w odzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy. FIrma probowała wszystko zamieść pod dywan, ubezpieczyciel też nie był chętny do wypłacenia odszkodowania. Na szczęście z pomocą Lexbridge wszystko zakończyło się pozytywnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam z czystym sumieniem. Lexbridge pomogła mi wygrać trudną sprawę o odszkodowanie za wypadek w pracy. Udało się!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Profesjonalna kancelaria z doświadczonymi prawnikami. Wiedzą co zrobić żeby odzyskać odszkodowanie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam! Najlepsza kancelaria od spraw związanych z odszkodowaniem. Mają ogromną wiedzę i doświadczenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z tą kancelarią. Pomogła nam odzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia domu. Dom spłonął a ubezpieczyciel za wszelka cenę chciał nam wmówić, że to nasza wina. Sprawa trafiła do sądu i dzięli Lexbridge wygraliśmy ją.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Tą kancelarię polecili nam znajomi gdy mieliśmy problem z odzyskaniem odszkodowania. Panowie z kancelarii są bardzo pomocni, posiadają duża wiedzę i empatię. Bardzo nam pomogli. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam! Wspołpraca na najwyższym poziomie. Panowie pomogli nam odzyskać odszkodowanie z wypadku komunikacyjnego. Myśleliśmy, ze sprawa jest przegrana, ale udało się z pomocą Lexbridge.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Najlepsza kancelaria adwokacka z jaką miałam możliwość współpracować! Nasza sprawa byłą trudna, ale mimo to Lexbridge się jej podjęło. Po długiej walce o odszkodowanie w sądzie udało nam się odzyskać pieniądze. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Namiar na tą kancelarię dostałam od znajomych. Cieszę się, ze w tak trudnym dla mnie momencie mogłam liczyć na kancelarię adwokacką z powołania. Dziękuję za pomoc, świetną strategie i wsparcie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo polecam! pomogli nam odzyskać pieniądze z odszkodowania za błąd lekarski. Walka była długa i nierówna ale ostatecznie wygraliśmy. Wszystko dzięki Lexbridge i ich zaangażowaniu w sprawę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie w sprawę i duża wiedza. Dzięki tej kancelarii szybko odzyskaliśmy odszkodowanie po wypadku.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Profesjonalne podejście do klienta. Widać, że znają się na swojej pracy i wykonują ją najlepiej jak potrafią. Dzięki pomocy Lexbridge odzyskaliśmy odszkodowanie. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo profesjonalna kancelaria! Widać, że wiedzą co robią! Moja sprawa zakończyła się sukcesem a nie dawno mi szans na wygraną w sądzie. Bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam! Bardzo profesjonalna i skuteczna kancelaria.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam! To najlepsza kancelaria adwokacka zajmująca się trudnymi (żeby nie powiedzieć beznadziejnymi) przypadkami wypadków. U nas akurat był to błąd w sztuce lekarskiej. Walka była długa i nierówna. Na szczęście nasz adwokat z Lexbridge się nie poddał i wywalczył odszkodowanie dla taty.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi