Opinie Orient. Sultan Batyrkulov, Lek. Med. Akupunktura
Opinie
Bożena , opublikowano ponad 5 lata temu
O akupunkturze słyszałem wiele, przeważnie dobrego. Jestem lekarzem, który znał osobiście prof. Zbigniewa Garnuszewskiego, specjalistę krajowego d/s akupunktury przy MZ. Wiek i związane z nim dolegliwości skłoniły mnie do szukania pomocy. I tak trafiłem do Gabinetu Lekarskiego "Orient" dr Sultana Butyrkulowa. Było to dla mnie b.pozytywne doświadczenie. W Gabinecie byłem na kilku zabiegach, miałem okazję rozmawiać z kilkoma pacjentami doktora, wśród nich byli 2 lekarze, w różnym wieku. Ogólnie powiem, że dr Sultan jest lekarzem z krwi i kości,ciepłym, serdecznym, niespieszącym się człowiekiem. No i całkowicie poświęca się pracy w jednym jedynym gabinecie...Za dużo nie piszę,to temat na odrębną historię.Czy wyleczył mnie ze zgłaszanych dolegliwości? Otóż nie-zmian tych wyleczyć dziś nikt nie może...Czy przyniósł mi ulgę? Ależ TAK! Pomogła mi akupunktura w wykonaniu wspaniałego człowieka, jakim jest dr Sultan Butyrkulow.
Ussu Oxto Paxfan , opublikowano ponad 9 lata temu
Um Saxle Huxfan , opublikowano ponad 10 lata temu
K.Zdanowicz , opublikowano ponad 17 lata temu
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Bardzo dobry lekarz Profesjonalista Polecam