Opinie Orient. Sultan Batyrkulov, Lek. Med. Akupunktura

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam z całego serca
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo dobry lekarz Profesjonalista Polecam


, opublikowano ponad 4 lata temu

Jerzy W. 18 sierpień 2022. Dwa i pół roku temu trafiłem do bardzo dobrego fachowca i sympatycznego Pana doktora Sultana, kóremu jestem wdzięczny za wyleczenie z bardzo uciążliwych dolegliwości. Mam 70 lat, od 50 lat cierpiałem na epilepsję, charakteryzującą się niespodziewanymi atakami o różnym natężeniu po których przez dłuższy czas nie nadawałem się do życia. Bardzo przykrą dolegliwością były bóle głowy /migrenowe/, oraz skoki ciśnienia nie wiadomo czym spowodowane. Medycyna konwencjonalna nie oferowała mi skutecznego leczenia, oprócz łykania tabletek do końca życia. Pan doktor po szczegółowym wywiadzie podjął się leczenia mnie. Poddałem się zabiegom akupunktury, już po kilku sesjach czułem wyraźną poprawę. Teraz po dwóch i pół roku czuję się wyleczony: ciśnienie się unormowało /jest książkowe, tabletki odstawiłem/, bóle głowy ustąpiły i co najważniejsze ataki epilepsji również. Pozbyłem się lęku, który mi wcześniej towarzyszył-bo nie wiedziałem co może zdarzyć się za chwilę. Dzięki Panu doktorowi moje życie uległo znacznej poprawie. Jestem wdzięczny za pomoc którą dotrzymałem. Wszystkim, którym medycyna konwencjonalna oferuje "piguły" do końca życia polecam bardzo dobrego i sympatycznego profesjonalistę Pana Doktora Sultana. Jerzy W.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Zgadzam się całkowicie z tą opinią. Przed paru laty, Pan Doktor mi bardzo pomògł ortopedycznie jak i również na kazar siennny. Dziękuję


, opublikowano ponad 4 lata temu

Borykałem się przez dłuższy czas ze sporym bólem pleców w okolicy lędźwi. Po poleceniu zdecydowałem się na wizytę u Pana Sultana i z szczerze mogę powiedzieć, że po dwóch zabiegach o bólu zapomniałem, a też czułem się i czuję, wewnętrznie lepiej. Zabieg polegał na masażu i akupunkturze który moim zdaniem odniósł zamierzony skutek. Nie raz jeszcz skorzystam z zabiegów w celach prozdrowotnych jak i w sytuacjach różnych dolegliwości. Raz jeszcze polecam i szczerze zachęcam. Aleksander
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Do Doktora zgłosiłam się z bólami kolana oraz ogólnym zmęczeniem organizmu. Przyjął mnie bardzo serdecznie, poprosił o zrobienie wyników morfologii i rtg bolącego kolana. Po obejrzeniu wyników powiedział ze spróbuje mi pomoc i rzeczywiście tak się stało. Niczego nie zapewniał a wynik zabiegów wykonanych przez Doktora w pełni zlikwidował moje problemy zdrowotne. Dziękuję Doktorze i jednocześnie polecam Pańskie usługi wszystkim potrzebującym.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłam do Pana doktora S. miesiąc temu z wieloma schorzeniami m.in. Hashimoto, zapaleniem zatok, po przebytej rwie kulszowej i infekcji covidowej, totalnie osłabiona , z silnymi bólami głowy. Po zabiegach samopoczucie bez porównania, pozbyłam się uciążliwych bóli głowy, ciśnienie się unormowało, jest we mnie energia. Od dłuższego czasu nie mogłam pozbyć się zbędnych kilogramów i tutaj również nastąpiła poprawa. Atmosfera w gabinecie przesympatyczna. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka Bożena
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

O akupunkturze słyszałem wiele, przeważnie dobrego. Jestem lekarzem, który znał osobiście prof. Zbigniewa Garnuszewskiego, specjalistę krajowego d/s akupunktury przy MZ. Wiek i związane z nim dolegliwości skłoniły mnie do szukania pomocy. I tak trafiłem do Gabinetu Lekarskiego "Orient" dr Sultana Butyrkulowa. Było to dla mnie b.pozytywne doświadczenie. W Gabinecie byłem na kilku zabiegach, miałem okazję rozmawiać z kilkoma pacjentami doktora, wśród nich byli 2 lekarze, w różnym wieku. Ogólnie powiem, że dr Sultan jest lekarzem z krwi i kości,ciepłym, serdecznym, niespieszącym się człowiekiem. No i całkowicie poświęca się pracy w jednym jedynym gabinecie...Za dużo nie piszę,to temat na odrębną historię.Czy wyleczył mnie ze zgłaszanych dolegliwości? Otóż nie-zmian tych wyleczyć dziś nikt nie może...Czy przyniósł mi ulgę? Ależ TAK! Pomogła mi akupunktura w wykonaniu wspaniałego człowieka, jakim jest dr Sultan Butyrkulow.


, opublikowano ponad 6 lata temu

Do doktora S. trafiłam z polecenia mojego brata, który w przeddzień operacji kręgosłupa "uciekł ze Szpitala" ponieważ znajoma poleciła jemu Doktora, brat bardzo cierpiał. Nie pamiętam ile wizyt miał wtedy (to był rok 1995), ale w końcu wyszedł od Doktora z uśmiechem na twarzy. Od tamtej pory jest stałym pacjentem Doktora. Kiedy w 2004 roku przeciążyłam sobie kręgosłup - okolice lędźwi - bez wahania udałam się do Sułtana To co najbardziej mnie zaskoczyło przy pierwszej wizycie - konsultacji Pan Doktor powiedział mi o wszystkich moich dolegliwościach jakie mnie w tamtym okresie trapiły. Przeszłam dość długą kurację, która zakończyła się sukcesem. Wracałam do Pana Doktora jeszcze dwukrotnie i za każdym razem bardzo mi pomógł. Kiedy w 2014 roku podobna dolegliwość dotknęła mojego męża nie wahaliśmy się ani chwili tylko szybko umówiliśmy wizytę u naszego kochanego S. W przypadku męża poza masażem, akupunkturą i akupresurą Pan Doktor zalecił pijawki, na efekty kuracji nie trzeba było długo czekać. Kuracja znowu zakończyła się sukcesem. W tym tygodniu dla odmiany zaczęły się problemy u mojego męża z kręgosłupem szyjnym, pomimo napiętego grafiku Pan Doktor przyjął go natychmiast (poświęcając swój czas na odpoczynek - po godzinach , ponieważ za dwa dni mąż wypływa i musi być w pełni sprawny. Bardzo dziękujemy za już, a na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług "SUŁTANA", którego z czystym sumieniem parokrotnie poleciliśmy naszym przyjaciołom i znajomym, którzy również byli bardzo zadowoleni z kompetencji "naszego Doktora. Jesteśmy pokoleniem 60+, dlatego Doktorze dbaj o siebie, bądź zdrowy i lecz nas jak najdłużej. Dziękujemy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Trafiłam do gabinetu ORIENT z bólem kręgosłupa po urazie w trakcie treningu w kwietniu 2019 r. . Mam lat 71. Medycyna konwencjonalna zaleciła środki przeciwbólowe i rehabilitację ( laser, pole magnetyczne , gimnastykę). Pożądanych efektów nie osiągnęłam. W internecie znalazłam gabinet ORIENT. Już po 3 zabiegu ( masaż i akupunktura) ból zelżał . Po 10 zabiegach ból ustąpił całkowicie. W czerwcu pojechałam z mieszanymi uczuciami w góry. Czułam się bardzo dobrze. Spędziłam w tym roku 1,5 miesiąca na wędrówkach górskich w 4 różnych masywach . Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za pomoc, dzięki której czuję się doskonale i nie musiałam zrezygnować z moich pasji. Halina W.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Do Doktora S. trafiłam 17 czerwca 2019r. z prawostronnym porażeniem nerwu trójdzielnego twarzy typu Bella. Na oddziale ratunkowym zapisano mi steryd Encorton i po badaniach wysłano do domu. Miałam wykrzywione usta, niedomykające się oko,opadniętą brew i drętwy kawałek języka oraz problemy z jedzeniem i piciem. Po 8 dniach i braku poprawy zgłosiłam się do doktora na akupunkturę. Już po czwartym zabiegu widać było znaczną poprawę.Doktor po 10 zabiegach wyleczył mnie całkowicie z porażenia nerwu twarzy. W czasie całej terapii bardo mnie wspierał psychicznie. Jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem.Dziękuję Panie Doktorze za pomoc i polecam wszystkim ten gabinet. Halina R
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Do Doktora trafiłam na początku maja z porażeniem nerwu trójdzielnego (efekt po przewianiu na wycieczce rowerowej) niezamykające się oko,opuszczona niżej brew,wykrzywione usta,problemy z jedzeniem,piciem oraz wyraźnym mówieniem.Mimo bardzo dużej ilości pacjentów Doktor S. natychmiast podjął leczenie i już po kilku sesjach akupunktury widać było spektakularne efekty leczenia.Dziękuję Doktorze !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Od prawie 20 lat regularnie korzystam z pomocy lekarskiej dr S. Miałem różne problemy zdrowotne związane z kręgosłupem, z odpornością na infekcje, ze stanami depresyjnymi. Teraz zabiegi akupunktury, masażu leczniczego biorę profilaktycznie, aby byc zdrowym fizycznie i psychicznie. Bardzo cieszę się , jestem zdrowy i mam chęc do życia dzięki dr S. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobry lekarz,sympatyczny i miły. Wyleczył mnie z choroby i jestem zdrowa!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

akupunktura,

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo dobry fachowiec,po jego zabiegach zapomniałam że bolał kręgosłup.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo dobry fachowiec

, opublikowano ponad 17 lata temu

Masazysta z gornej polki, trzy razy mialem przemieszczenie krazkow miedzykregowych i dopiero po wizycie u Sultana przez rok czasu nie czulem zadnych uciskow mimo iz mialem tylko 7 spotkan z nim. po masazu i akupunkturze czulem sie niezwykle rozluzniony i spokojny. Usluga warta ceny bardzo polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Orient. Sultan Batyrkulov, Lek. Med. Akupunktura? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi