Opinie Stomadex Gabinety Stomatologiczne s.c.

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam z całego serducha Obsługa na najwyższym poziomie Profesjonalny personel i przede wszystkim ceny Przystępne
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie polecam, pojechałam z bólem i nie chcieli mnie przyjąć, w poczekalni 1 osoba, godzina 20 i powiedzieli ze się nie wyrobia. Jak dla mnie porażka!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam pana doktora E.fachowiec.mily ,duzo wiedzy
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dobry lekarz

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jest jednym z niewielu osób które potrafią rozładować napięcie na fotelu a do tego dobrze leczyć. Po prostu bajka ... a ja na prawde boje się stomatologów. Atmosfera w gabinecie też jest w porządku.. fachowe podejście do pacjenta. 100% zadowolenie z efektów pracy...
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

specjalista

, opublikowano ponad 13 lata temu

Profesjonalista o niesamowitej wiedzy, praktyk i wizjoner jeśli chodzi o protetykę i estetykę,przywrocił mi uśmiech.polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

wrocilam dzisiaj z wizyty u pana doktora, mam zalozone 2 implanty, strasznie sie balam, ale nie bylo wcale zle. zabieg trwal godzina. bezbolesnie. za tydzien jestem umowiona do usuniecia szwow. mam nadzieje ze bedzie szybko.pozdrawiam i polecam,
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

swietny lekarz

, opublikowano ponad 13 lata temu

chodze do tego lekarza, jest inaczej, jest drogo, ale dobrze wykonano.ma swoj sposob leczenia , ma duza wiedze, rozne pomysly, i jest bardzo konkretny.dlatego moze innym nie odpowiada.wykonuje bezryzykownie prace.polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dziekuje

, opublikowano ponad 13 lata temu

dziekuje za przywrocenie mi usmiechu, jest pan swietnym lekarzem,dziekuje z calego serca.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

naciagacz

, opublikowano ponad 13 lata temu

przyszedłem ze straszliwym bólem i ropniem a dr nic nie zrobił prócz zdjęcia i oznajmił że leczenie wyjdzie około 800zł. Poszedłem do innego zapłaciłem 50zł i bólu nie ma do dzisiaj. Nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

jesli zab boli i ma stan zapalny to swiadzczy o tym ,ze jedynym wyjsciem z tej sytuacji jest leczenie kanalowe, ktore kosztuje tyle w gabinecie(stomadex). a jesli otwarto zab lub zatruwano to nie jest leczenie kanalowe, a to nie daje panu gwarancji, ze to koniec leczenia i zab uratuwano. pozdrawiam


8

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pan doktor usuwał mi ostatnio "trudną" ósemkę. Według dwóch innych dentystów ósemka miała być tak trudna, że proponowali narkozę, straszyli możliwością trwałego uszkodzenia mięśnia twarzy etc.. Dr Eljamal po dokładnym obejrzeniu mojej "paszczy" nie ukrywał, że ósemka będzie "trudna". Jednak zapewniał, że sam zabieg nie będzie trwał dłużej niż 30min i będzie bezbolesny. Gwarantował, że nie ma mowy o uszkodzeniach mięśni. Ostrzegł tylko, że potem będzie mnie bolało nawet do 2 tygodni. Wszystko się sprawdziło. Niewielu lekarzy polecam. Dr Eljamala JAK NAJBARDZIEJ! Szybko, pewnie, profesjonalnie, konkretnie i z humorem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

DR A.ELJAMAL

, opublikowano ponad 13 lata temu

wszystkie pozytywne wypowiedzi sie zgadzaja. bylam, wyprobowalam, polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dr eljamal

, opublikowano ponad 14 lata temu

leczę się u doktora od pary lat, przez ten czas moglam oserwowac, jak wiele zmienio sie w stomatologii, pan doktor jest osobą bardzo młoda duchem i umysłem, naprawde chłonie te wszystkie nowniki stomatologiczne, zna się na leczeniu zębów, wykonał u mnie wiele zabiegow, dzieki niemu mam zdrowy, ladny uśmiech, mam nadzieje, ze moja opinia zachęci kogoś do skorzystania z jego uslug stomatologicznych, naprawde warto.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

eljamal

, opublikowano ponad 14 lata temu

byłam pacjentką dr alaa jestem zadowolona z jego efektów pracy mam założone trzy koronki porcelanowe i mostek wiele mnie to kosztowało ale warto było wydac te pieniądze. gorąco polecam wszystkim którzy lubia ładnie się uśmiechać. jest to lekarz uprzejmy miły w rozmowie.a personel medyczny tam pracujący wykwalifikowany i służą zawsze pomocą jak coś się złego dzieje lub coś niepokoi pacjenta. gorąco polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Świetny lekarz

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jest to najlepszy dentysta z jakim miałam do czynienia. Jestem w ciąży i pojawił się stan zapalny. Z wielkim bólem przyleciałam, żeby wyrywać siódemkę. Pan doktor zaproponował próbę wyleczenia pod mikroskopem, zgodziłam się. Doktor męczył się z kanałem 2 h, okazało się, że podczas wcześniejszego leczenia kanału jakiś niedouczony dentysta przebił mi zęba i stworzył się torbiel. Niestety ząb był do usunięcia. Pan doktor po wyrwaniu pokazał mi torbiel. Podziwiam jego zapał i profesjonalizm. Nie chciał iść na łatwiznę ale podjął się leczenia zęba. Najlepsze jest to, że byłam wcześniej w Helpie 24 na Głogowskiej, otworzyli zęba ale nie mógł wyczyścić kanału, nie mógł zrobić zdjęcia bo ciąża więc 50zł i do widzenia. Nie wiem dlaczego im zapłaciłam. Po co otwiera ząb jak nie ma sprzętu. Mało tego zadzwoniłam później do niego czy nie wyrwie mi go, powiedział że chce zaświadczenie od ginekologa. Tylko jak ja miałam mu dać zaświadczenie skoro jeszcze nie miałam ginekologa, który widziałby ciąże. Tylko testy wykazywały ciążę (4 tydz), na dodatek była to sobota. Szkoda gadać! Dlatego uważam, że doktor Alaa jest odważny i jest profesjonalistą. Nie chciał żadnych zaświadczeń, ponieważ wie że jest świetnym lekarzem. Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dr

, opublikowano ponad 14 lata temu

Chodze do tego lekarza od paru lat, mam do niego pelne zaufanie, jestem bardzo zadowolona z metod leczenia Pana doktora. Szczerze polecam tego lekarza!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

osemka

, opublikowano ponad 14 lata temu

Szczerze polecam!!! Pan dr Alaa wykonał mi zabieg dłutowania ósemki, który inni uważali za beznadziejny przypadek. To wysokiej klasy specjalista, a przy tym jego poczucie humoru sprawia, że mija wszelki stres związany z zabiegiem:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

mój przypadek łatwy nie był. Zabiegów uzupełniających, korygujących było bardzo bardzo dużo. Nie mam pretensji bo inni wogóle nie widzieli dla mnie rozwiązania. Człowiek przesympatyczny. Po zabiegu 100% kontakt telefoniczny (nawet wieczorem czy weekendy). Zawsze oddzwania. Niektórzy oczekują cudów, ale po pierwsze żaden fachowiec nie jest w stanie przewidzieć reakcji organizmu. Po drugie tak jak my traktujemy drugiego człowieka - tak i nas traktują.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

kanaly

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo miła atmosfera ale najważniejsze, że wreszcie rozwiązano mój problem! Wszyscy inni chcieli usunąć mi ząb a okazało się , że dało się go uratować! Ceny wyższe niż w innych gabinetach ale wiem za co zapłaciłam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

osemka

, opublikowano ponad 14 lata temu

Miałam wykonywany zabieg chirurgicznego usunięcia 8,która wrosła w 7. Profesjonalizm w podejściu do pacjenta, zabieg całkowicie bezbolesny, mimo nacinania szczęki, szycia... Polecam Pana doktora
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

proteza

, opublikowano ponad 14 lata temu

Do tej pory nosilam protezy,było to dla mnie bardzo uciążliwe. Nie czułam smaku potraw, które jadłam i musiałam bardzo się kontrolować. Wszyscy lekarze u krórych byłam twierdzili, że protezy to jedyne rozwiązanie u mnie. Dr Eljamal wysłał mnie na tomografie na podstawie , której zaplanował implanty. Sam zabieg przebiegał bardzo krótko i sprawnie. Dzięki doktorowi mogę znowu cieszyć się zębami.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 14 lata temu

Miałam ząb leczony w innym gabinecie, 3 wizyty, za każdym razem bolało.Na końcu okazało się, że "nie da się wyleczyć".Wtedy polecono mi doktora .Okazało się, że wystarczyła jedna wizyta z użyciem mikroskopu aby dokończyć leczenie mojej szóstki. Okazało się, że pomocne było też użycie ozonu i nanotechnologii.Nie pójdę już do innego stomatologa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

ja za kanalowe zeba nr 6 zaplacilam rok temu 1500l. (tysiac piecset). Najpierw oczywiscie konsultacja i zdjecie panoramiczne . jezeli chodzi o bol to zupelnie nic mnie nie bolalo. nawet sam moment znieczulania tez nie bolal. bardzo fachowa i mila obsluga. najfajniejsze, ze kanalowe robia na jednej wizycie-nie trzeba chodzic po piec razy . jestem ogolnie bardzo zadowolona. Drogo, ale co teraz nie jest drogie. jakosc kosztuje. mialam wiele traumatycznych przezyc z innymi dentystami, tez wcale nie tanimi, bo za wszystko ciagneli pieniadze, i nigdy nie wyleczyli zeba jak trzeba. ok zwykla plomba moze, ale stany zapalne, ropnie, torbiele to przerasta wiekszosc stomatologow. albo zrobia kanalowke-ty jestes sczesliwa,ze po wszystkim a za jakis czas, rok, dwa znow ten sam zab boli, ze chce glowe oderwac i co... do wyrwania oczywiscie, bo znowu stan zapalny i juz inne zabki atakuje. a czemu bo pani lub pan dentysta nie oczyscili dokladnie kanalow lub zostawili narzedzie lub nie wiedzieli ze jest jeszcze jeden kanal itp. u eljamala nie mam takich sytuacji-i to mi w zupelnosci wystarczy, zeby tam chodzic i placic.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

leczenia

, opublikowano ponad 14 lata temu

pana doktor wstawil mi mosty i wykonał swoje , jest wart swojej ceny, zaprowadził w końcu porządek w mojej buzi i jestem bardzo zadowlony, wiem, ze to specjalista, ktory znajdzie rozwiązanie nawet dla najbardziej skomplikowanych problemów stomatologicznych, polecam go z czystym sercem, jest wspaniałym specjlaistą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

stomadex

, opublikowano ponad 14 lata temu

nie chce duzo pisac. ale to jest bajka.jeszcze takiego lekarza nie spotkalam w zyciu ktory usuwa zab tak szybko i precezyjnie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

wykonano mi koronki pelnoceramiczne, a doktor mi to zrobil. naprawde przepieknie. praca jednej wizyty.dokladnosc i staralnosc.dziekuje doktorze
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ja trafiłam do innego lekarza, bardzo młodego, bardzo miłego, bardzo drogiego. Trochę czułam się jak na spotkaniu sprzedażowym, bo przyszłam do rwania zęba, a musiałam wysłuchać informacji o wszelkich usługach. No, ale to ew końcu rynek, więc nie mam pretensji:). Znieczulenie super, nie bolało mimo cięcia, gięcia. Tyle, że się nie goi...zobaczymy co dalej. Ostatnio posiedziałam trochę w poczekalni, nikt nie płacił mniej niż 300. Tak wiec drogo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

doktor

, opublikowano ponad 14 lata temu

wie co zrobic w trudnych sytuacjach.polecaaaam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

specjalista

, opublikowano ponad 13 lata temu

mam implanty u doktora eljmala, duzo sie balem ale z nim jest spoko, jest zyczliwy zywy i bardzo fajny
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

dr eljamal jest dobrze wykształcony. ma wiedzę i rękę do tego co robi
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

"doktor" eljamal

, opublikowano ponad 14 lata temu

ten pan od listopada, czyli od 6 miesięcy nie potrafi zrobic protezy, co chwile się łamie albo dół albo góra, oczywiście robi doskonałe wrażenie ale za tym nic nie idzie, kiedy będzie ta proteza funkcjonować? nie wiem, nie mam już na to siły ale jak się zapłaciło to cóż...odradzam szczerze, żaden profesjonalista, ostrzegam!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nie rozumiem ludzi. czasami sa przypadki ciezkie. ktore sa zwiazane nie tylko z lekarzem, ale tez jest technik i pacjent. jesli proteza sie zlamala to odrazu wina lekarza?. ja widze w tym lekarzu mistrza. owszem jest u nich drogo ale polecam

ten pan jest mistrzem

miałam problem z protezą, poszedłem do doktora, i bez nerwow zrobił mi jeszcze raz bez kasy, bardzo mnie przeprosił za kłopot. więc bądżmy uczciwi, doktor jest profesjonalista i bardzi dyspozycyjny

poszłam na przegląd zębów, trafiłam na dr Eljamala i... okazało się że do wymiany są wszystkie dotychczasowe plomby, praktycznie wszystkie korony i co tam jeszcze by się dało! dodam że od lat leczę zęby prywatnie w renomowanych klinikach i nigdy nie spotkałam się z takim podejściem i naciągactwem;zalecam innym dużą ostrożność

może by Pan zrozumiał ludzi gdyby zapłacił Pan 15 tys zł za nowoczesną, niezawodną protezę??doskonałą...i w wykonaniu tak świetnego specjalisty!


Eljamal

, opublikowano ponad 15 lata temu

Do Pana Doktora trafiłam z ósemką w beznadziejnym stanie. Bałam się okropnie, bo nie dość, że ząb był tylko częściowo widoczny, to miał długie, zakręcone korzenie i rósł w poprzek. Od samego początku do końca, przez cały zabieg, czułam, że mam do czynienia z profesjonalistą. Dostałam znieczulenie, prawie nic nie bolało, tylko pod koniec byłam już cała obolała i jeszcze szycie dziąsła. Więcej strachu niż bólu. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że trawiłam właśnie na tego Pana Doktora, który jest bardzo miły i na prawdę zna się na rzeczy! Fakt, trochę mnie to kosztowało, ale wiem, że to nie były pieniądze wyrzucone w błoto. Właśnie dziś idę na kontrolę do Pana Doktora po wyrwaniu mojej ósemki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

on jest bardzo miły i to tyle co mozna o nim powiedzieć pozytywnego, prosiłam zeby nie wyrywał na jeden raz 3 zębów mojemu tacie, z racji wieku i tego że sam tam przychodził..."pan doktor" oczywiście zgodził sie z moja prośbą po czym następnego dnia wyrwał 3 zęby i wysłał bez skrupułów do domu....amatorszczyzna!!


:))

, opublikowano ponad 15 lata temu

ja jestem zadowolona, moze i w ciagu tygodnia wydałam tysiac złoty na leczenie ale uratowali mi zeby oraz ciaże zagrozoną choroba zebów alla eljamal oraz ola dardas ciesze sie tym badzo w sumie od tamtego czasu chodze tam cały czas nawet z moim rocznym synkiem
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam doktora ElJamala.Leczę się u niego kilka lat i przeszedłem z nim już wiele(dłutowanie w kości też) ale trud i pieniądze wydane na leczenie opłacały się.Dziś mam piękne białe zęby i czuję się z tym świetnie.ElJamal to świetny stomatolog, widać że zna się na rzeczy,profesjonalista.Dziwią mnie komentarze ludzi uważających go za naciągacza.Ludzie ci nie chodzą całe lata do dentysty,mają uzębienie w fatalnym stanie a póżniej po jednej wizycie u stomatologa oczekują cudów,a przecież technika medyczna(ta najnowsza) musi kosztować jak każda.Panie doktorze pozdrawiam.


lekarz stomadex

, opublikowano ponad 16 lata temu

chodze na leczenie zębów do stomadexu, trafiłam na tego lekarza. i jestem mega zadowolona.polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

to miałeś człowieku szczeście, zazdroszcze!! a ja szczerze nie polecam, naciagaczy i ściemniaczy, a ten pan wyjątkowo dobry w robieniu dobrego wrazenia

odważny lekarz. ma dużo wiedzy


eljamal

, opublikowano ponad 16 lata temu

jestem mega zadowolona z usług wykonanych przez tego lekarza
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

żenada

, opublikowano ponad 16 lata temu

To jest żenujące poszedłem do nich z ósemką wydoili mnie na 160 zł i pełni entuzjazmu oświadzcyli że mi tego nie zrobią zrobili za to w przychodni na kase chorych wszystko trwało 5 min wnioski wyciągnijcie sami nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Stomadex Gabinety Stomatologiczne s.c.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi