Opinie Studio Stylizacji 63

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Super salon. Na swoją kolej trzeba poczekać, ale naprawdę warto. Ja po prostu z dużym wyprzedzeniem rezerwuję termin, by było wszystko ok. Są świetni , w tym co robią, potrafią doradzić kosmetyki fryzjerskie. extra!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Dziękuję. Moje paznokcie nigdy nie wyglądały lepiej. Salon spełnił moje oczekiwania. Długo nie musiałam czekać na swój termin. Jest super.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Wybrałam ten salon , bo przyjaciółka mi poleciła. No i faktycznie. Było warto. Salon na poziomie, gdzie traktują klienta poważnie. Zgłosiłam delikatny błąd - zostało to szybko naprawione. Dziękuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Salon na wagę złota. Słuchają potrzeb klienta, wiedzą co zaproponować i jak zaproponować, aby klient był zadowolony. Chodzę wyłącznie tutaj i nigdy nie zgłaszałam żadnych uwag.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolona. Strzyżenie, modelowanie. Pani, która mnie obsługiwała doradziła też, jak pielęgnować włosy w warunkach domowych. Stosują super kosmetyki. POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolona!! Obsługa rewelacja. Naprawdę znają się na fryzjerstwie. Indywidualne podejście do klienta i super, że można płacić kartą. Można im zaufać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Studio Stylizacji 63? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi