Super salon.
Na swoją kolej trzeba poczekać, ale naprawdę warto.
Ja po prostu z dużym wyprzedzeniem rezerwuję termin, by było wszystko ok.
Są świetni , w tym co robią, potrafią doradzić kosmetyki fryzjerskie.
extra!
Magdalena Wojsicka , opublikowano ponad 2 lata temu
Wybrałam ten salon , bo przyjaciółka mi poleciła.
No i faktycznie.
Było warto.
Salon na poziomie, gdzie traktują klienta poważnie.
Zgłosiłam delikatny błąd - zostało to szybko naprawione.
Dziękuję.
Salon na wagę złota.
Słuchają potrzeb klienta, wiedzą co zaproponować i jak zaproponować, aby klient był zadowolony.
Chodzę wyłącznie tutaj i nigdy nie zgłaszałam żadnych uwag.
Natalia Slowinska , opublikowano ponad 5 lata temu
Jestem bardzo zadowolona.
Strzyżenie, modelowanie.
Pani, która mnie obsługiwała doradziła też, jak pielęgnować włosy w warunkach domowych.
Stosują super kosmetyki.
POLECAM
Jestem bardzo zadowolona!!
Obsługa rewelacja.
Naprawdę znają się na fryzjerstwie.
Indywidualne podejście do klienta i super, że można płacić kartą.
Można im zaufać.