Opinie Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o.

Opinie

, 30 marca 2026

Chciałbym serdecznie podziękować firmie NTS‑Instal za profesjonalne podejście i wzorową realizację instalacji. Od pierwszego kontaktu z p. Andrzejem aż po uruchomienie systemu wszystko przebiegało sprawnie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem. Doceniam rzetelne doradztwo, jasne wyjaśnienia i dbałość o każdy szczegół. Efekt końcowy w pełni spełnia moje oczekiwania, a współpraca z tak solidną firmą to czysta przyjemność.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma
opublikowana przez - Zarządca profilu,

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy NTS-Instal


, 01 sierpnia 2025

Instalacje wykonane prze NTS są bardzo estetyczne, przebieg współpracy na najwyższym poziomie. Gorąco polecam. Robert M.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma
opublikowana przez - Zarządca profilu,

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy NTS-Instal


, 10 czerwca 2025

Kiedy zdecydowałem się na montaż instalacji ogrzewania i chłodzenia klimakonwektorami, pompy ciepła oraz rekuperacji, zależało mi na najwyższej jakości wykonania i długoterminowym komforcie. NTS-Instal z Wrocławia okazało się strzałem w dziesiątkę! Od pierwszego kontaktu widać było ich profesjonalizm – dokładnie doradzili, jakie rozwiązania będą najlepsze dla mojego domu, a cały proces instalacji przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Ekipa była punktualna, świetnie zorganizowana i dbała o każdy detal. Po zakończeniu prac wszystko działało perfekcyjnie, a różnica w jakości powietrza i regulacji temperatury była odczuwalna od razu. Dzięki NTS-Instal mój dom stał się miejscem, w którym zawsze panuje idealna temperatura, a rachunki za ogrzewanie i chłodzenie są znacznie niższe. Jeśli ktoś szuka fachowców, którzy zapewnią nowoczesne, ekologiczne i niezawodne rozwiązania, mogę ich polecić z pełnym przekonaniem! Jeszcze raz dziękuję inżynierom Panu Tomkowi, Andrzejowi i Pawłowi za przeprowadzenie mnie bez stresu poprzez cały etap instalacji. 5*
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Za szybkość działania po zgłoszeniu awarii. Okazało się, że to tylko trzeba było przestawić jeden parametr. Zrobili to zdalnie przy mojej pomocy. Wszystko już grzeje :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy

Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma
opublikowana przez - Zarządca profilu,

Dziękujemy za 5*


, opublikowano ponad 3 lata temu

Jestem zadowolony ze współpracy. Polecam specjalistów od pomp ciepła, był u mnie zespół pod kierownictwem Witalija. dzięki nim wszystko działa należycie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


, opublikowano ponad 4 lata temu

Pompa ciepła Hitachi monoblok sprzedana i dostarczona przez NTS-Energy. Dobry kontakt, fachowa obsługa, dobre wsparcie techniczne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


, opublikowano ponad 5 lata temu

Od momentu wysłania formularza wyceny inwestycji ze strony nts-energy do zakończenia inwestycji montażu rekuperacji przez zespół Pana Marcina obsługa na wysokim poziomie. Jakość prac wykonanych bez zastrzeżeń. Jestem Bardzo zadowolona Joanna Bieńkowska.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


, opublikowano ponad 5 lata temu

Dobry kontakt z Panem Arturem z biura obsługi klienta, uzyskałem niezbędne informacje co do podjęcia decyzji w zakupie pompy ciepła, a pomógł mi przy tym również miły człowiek z dużą wiedzą techniczną Pan Anton. To dzięki niemu wiem, że pompy ogólnie oferowane na rynku są dedykowane do instalacji niskotemperaturowych... Jam mam grzejniki które pracują z piecem o temperaturze 55C a wszystkie firmy ofertowały mi takie pompy. Będą działać ? pewnie tak, ale kto będzie płacić rachunki :-) jakie będzie COP takiego urządzenia zimą przy -5C ???
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


, opublikowano ponad 5 lata temu

Jesteśmy zadowoleni z serwisu, a dokładniej mówiąc Pana Adriana, który wykazał się wiedzą i fachowością w temacie pompy ciepła Hitachi. Po sezonie grzewczym wprowadził nam nowy program do jednostki na zewnątrz i zmienił ustawienia trybu grzania.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


, opublikowano ponad 5 lata temu

Instalacja 5* Fachowość 5* Wygląd 5* Kontakt 5* Pozostałe 5*
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem zadowolony z życia i zamontowanej pompy ciepła.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


Pompa ciepła Hitachi zamontowana

, opublikowano ponad 6 lata temu

NTS-Energy zasłużyli na 5 * , a w szczególności Pan Paweł z Markiem za bardzo sprawny i estetyczny montaż pompy ciepła Hitachi Yutaki 8 kW. Wybór padł na NTS bo uzyskałem z żoną szereg istotnych informacji dotyczących samej pompy jak i sposobu jej montażu. Później już był montaż i radosna chwila samego uruchomienia wykonana przez inżyniera serwisu. Ku mojemu zaskoczeniu urządzenie zagrzało ciepłą wodę w zbiorniku w niecałe 30min. Jestem pod wrażeniem.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Panie Grzegorzu, w imieniu spółki NTS-Energy dziękuję za pozytywną ocenę naszych pracowników. Życzę udanego użytkowania zamontowanej pompy ciepła. Pozdrawiam Prezes Zarządu Andrzej Wicher

Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy Panie Grzegorzu za pozytywną opinię o naszym Zespole. Pozdrawiamy NTS-Energy


, opublikowano ponad 6 lata temu

Współpraca z NTS-Energy to sama przyjemność, instalatorzy odwalili kawał dobrej roboty. Od montażu wentylacji poprzez ogrzewanie podłogowe kończąc na pompie ciepła Hitachi S 8 kW nowej generacji na r32. Dom dobrze docieplony, powierzchnia 180m2. Rekuperator tej samej firmy hitachi. Rurki i rozdzielacze Tece z 10 letnią gwarancja. Pozdrawiam Zbigniew Bielawski
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii. Dzięki takim opinią ja Pana wzrasta motywacja w całym naszym zespole. Zarząd spólki NTS-Energy

Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


Pompa ciepła Hitachi-modernizacja

, opublikowano ponad 6 lata temu

Pompa ciepła Hitachi- szybki, profesjonalny i estetyczny montaż. Duża kultura osobista Zespołu. Pracownicy z działu ofert bardzo kompetentni, pomogli w doborze pompy ciepła oraz przy wnioskach do dotacji.Gorąco polecam Kornel Gawiński.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Panie Kornelu, dziękujemy z pozytywną opinię.


, opublikowano ponad 6 lata temu

Dziękuję instalatorom z nts-energy za za fachowy i estetyczny montaż pompy ciepła Hitachi. Właściwy dobór oraz ekspresowe uruchomienie. Pozdrawiam Krzysztof Naukowski.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy Panie Krzysztofie za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


Pompa ciepła ETNA 10 kW

, opublikowano ponad 12 lata temu

Po 2 sezonach grzewczych wszystko OK.Dom 190 mkw, 6 osób, wanna z hydromasażem+garaż.Rachunki za prąd podobne jak u kolegi z ekogroszkiem. Jest jedno ale, nie muszę bawić się w palacza.Obsługa serwisowa na wysokim poziomie, wyjaśnia szczegółowo i odpowiada na pytania.Duży+.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


Pompa ciepła NTS-Energy

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobrej jakości, użytkuję przez drugi sezon w domu 140 m2 pompę glikolową Etna 8kw. Teraz rozpocząłem testy na chłodzenie bo dopiero nie dawno zainstalowałem wymiennik do wentylacji.Wymiennik wentylacji podłączony jest pośrednio do obiegu glikolowego i do pompy.Tak jak już grunt nie da rady to wtedy pompa.Ogólne jestem zadowolony tylko musiałem czekać dłużej o 2 tygodnie na montaż.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


Powietrzna pompa ciepła

, opublikowano ponad 12 lata temu

Chciałbym podziękować serwisowi NTS za wyrozumiałość i poświęcenie czasu pomimo że pompa ciepła nie była już na gwarancji.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


Robet

, opublikowano ponad 12 lata temu

Dziękuję FPC NTS-Energy za możliwości testowania pompy ciepła Heat Star Venus i możliwość jej odkupienia po sezonie grzewczym na preferencyjnych warunkach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie
Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o. Firma

Dziękujemy Panie Robercie za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół NTS-Energy


Czy Znasz Centrum Instalacji Pomp Ciepła NTS-Instal Sp.z o.o.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi