Opinie Europejskie Centrum Odszkodowań SA

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Nie polecam. Od dwóch miesięcy EuCo przetrzymuje świadczenie zasądzone przez sąd na rzecz mojego męża. Z firmą nie można się w żaden sposób skontaktować, ponieważ nie odpowiadają na maile i nie odbierają telefonów. Ponadto, pomimo wysłania wezwań do EuCO na maile [email protected] i [email protected] nie było z firmą kontaktu, do momentu gdy mąż przesłał przedsądowe wezwanie do zapłaty. EuCO chciało polubownie załatwić sprawę, wypłacając odszkodowanie w transzach, przy czym I transza czyli jakieś 5 tys. zł miała być wypłacona do 12 września, czego oczywiście nie uczynili. Po moim komentarzu na portalu GoWork.pl skłamali, że we wczorajszej rozmowie wszystko zostało z mężem ustalone. Oczywiście żadnej wczorajszej rozmowy nie było, natomiast moje komentarze z tego portalu zostały usunięte. Wraz z mężem zgłosiliśmy już sprawę do Rzecznika Praw Konsumentów, Rzecznika Finansów i Prokuratury. Wierzę, że powyższe instytucje pomogą nam odzyskać odszkodowanie wraz z odsetkami, a wobec EuCO zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jak działa EuCo można zobaczyć w reportażu Interwencji: https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2022-09-09/firma-wywalczyla-odszkodowanie-pieniedzy-nie-ma/
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Nie polecam. Firma EuCO bezprawnie przetrzymuje pieniądze poszkodowanych. Wyznaczają terminy, z których się nie wywiązują i które ciągle przekładają. Jedynie co im dobrze wychodzi to kupowanie fikcyjnych, pozytywnych komentarzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Tak to prawda sam mialem do czynienia z ta firma dostaja kase od ubezpieczycieli ,korzystaja z niej a poszkodowanym cykaja po pare zloty i karza czekac w nieskonczonosc a do tego mudialem odwalac robote za nich i dostarczac im gdzie oni to powinni robic bo kupe kasy za to sobie licza nie polecam tej firmy nikomu tv pokazala w reportazu jak dzialaja


, opublikowano ponad 6 lata temu

Wszystko poszło gładko z pomocą EuCO. Szczerze ich polecam. Firma mega rzetelna i z dobrym podejściem do klienta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo rzetelna firma. W zeszłym roku miałam ogromny problem z ubezpieczycielem. Wypłacił mi odszkodowanie, ale strasznie niskie. Zgłosiłam się do EUCO z prośbą o pomoc i faktycznie ją uzyskałam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Dziś była wpłata! Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego terminu.Bardzo potrzebuję teraz pieniędzy.Jestem dozgonnie WAM wdzięczna za pomoc!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Firma się w moim przypadku sprawdziła i okazała się mega pomocna! Polecam!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Udało się! ODZYSKALI DLA MNIE PIENIĄDZE!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Obsługa na poziomie. EUCO dla mnie jest ok. Ogarnęli całą sprawę odszkodowania i zajęli się tematem profesjonalnie. Także pieniądze są już u mnie na koncie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Mają doświadczenie i to duże.Widać to na kilometr.Fajnie, że jest taka firma pomaga i nie żąda pieniędzy za analizę dokumentów.Rozliczenie z nimi mi się bardzo podoba.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jak tu walczyć z firmą ubezpieczeniową jak się nie zna przepisów? Szary człowiek nie ma szans.Gdyby nie EUCO to przyznaję, że bym sobie nie poradziła i odpuściła i 10 tysięcy by mi przeszło koło nosa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jak ktoś myśli, że samemu uda się mu wygrać z ubezpieczycielem, to się grubo myli. Ja mam wrażenie, że moje pisma trafiały do kosza. Euco zadziałało i w końcu ubezpieczyciel się zreflektował i wypłacił odszkodowanie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Pomoc super! Pełen profesjonalizm! Polecam tą firmę odszkodowawczą. Agent Tomasz S. przemiły człowiek! Bardzo pomocny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Infolinia, spotkanie z agentem, podpisanie umowy i przeszli do działania. Trwało to wszystko łącznie z wypłaceniem kasy 7 miesięcy. Sam to nic był nie zrobił. EuCO to profesjonaliści!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Dla mnie rewelacja! Nie musiałem włóczyć się po sądach, żeby dostać należne pieniądze. Walka samodzielna z ubezpieczycielem mnie irytowała, a oni mi pomogli i odzyskali to co mi się należało, także spoko :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam! Dzięki EuCO odzyskałam pieniądze od ubezpieczyciela za złamania i za auto zastępcze. Poza tym dostałam pieniądze na rehabilitację.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam. Odzyskali odszkodowanie. Suma robi wrażenie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Firma oferuje usługi na wysokim poziomie. Są naprawdę świetni w tym co robią.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wszytsko ok

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Firma ma pojęcia o tym co robi. Odszkodowanie zostało wypłacone.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Europejskie Centrum Odszkodowań SA? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi