Opinie GSM-SPEC Serwis telefonów komórkowych

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przede wszystkim znają się na nowoczesnych telefonach. Widać, że podchodzą do klienta indywidualnie. Osobiście nie mam zastrzeżeń. Bardzo się cieszę, że mamy w mieście taki serwis telefonów. Oby tak dalej
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Warto naprawiać tu swoje teleonu Widać, że znają się na rzeczy. Mają dobre podejście do klienta i terminowo wykonują wszelkie naprawy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Serwis oceniam bardzo dobrze. Czy to naprawa telefonu, czy kupno, sprzedaż, mają też spory asortyment jeśli chodzi o gadżety do telefonu. Można im zaufać. Polecam ze względu na wysoką jakość i dobrą cenę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nie znam lepszego serwisu telefonów komórkowych :) Tutaj jest spory asortyment jeśli chodzi o akcesoria, jak również telefony używane. Dobre ceny, super podejście do klienta. Czego chcieć więcej??
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Profesjonalna, miła obsługa. Warto korzystać z usług GSM-SPEC, bo tutaj wiedzą jak naprawiać telefony, by działały jeszcze długo. Nie partaczą napraw i nie bagatelizują próśb klienta. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Prócz samych napraw, mają też spory wybór akcesoriów do telefonów. Mnie zaskakują jakością i ceną. Obsługa w serwisie zawsze miła, konkretna. Telefon zawsze naprawiony w dobrej cenie. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Oddałem telefon na serwis do wymiany był wyświetlacz wymienili i po jednym dniu wyświetlacz się odkleił poszedłem na drugi dzień to podkleili mi kropelką ,i tak dalej odłaził poszedłem do konkurencji obok pan na miejscu osadził mi ekran porządnie i fachowo.Co z tego ze dają gwarancje jak partactwo dwa razy wole dołożyć i mieć fachowo zrobione.Nie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Oddałem im telefon do naprawy po raz pierwszy no i nie spodziewałem się taki krótkiego czasu oczekiwania na naprawę. Naprawdę się postarali i zadbali o to, bym był zadowolony. Dzięki.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Warto. Gsm Spec, to prawdziwy serwis telefonów, w którym traktują klienta poważnie, a same naprawy wykonują z zaangażowaniem i precyzją. Jestem jak na razie bardzo zadowolony z napraw wykonanych w tym serwisie, a telefon uzywany od nich ostatnio kupiony sprawuje się również bez zarzutów. POLECAM!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Gdyby każdy serwis gsm był tak skrupulatny i tak tani, to pewnie każdy naprawiałby telefon, a nie kupował nowe. Z GSM - SPEC jestem mega zadowolony, bo zawsze maja to co chce, dobre ceny, a jeśli chodzi o naprawy to wykonują je rzetelnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Szybki i profesjonalny montaż szkła hartowanego. Za szkło nie zapłaciłem dużo, a szkło w chwilę moment założone. Jestem zadowolony. Dzięki.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam. Miła, fachowa obsługa - zawsze. Pan w serwisie konkretny i widać, że naprawdę zna się na rzeczy. Jestem pod wielkim wrażeniem. Kupiłem u niego telefon i skonfigurował mi go na miejscu i to za darmo. :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Cieszę się, że trafiłam tutaj. Sprzedałam tutaj swój telefon i zdecydowałam się na zakup innego. To miejsce polecił mi znajomy i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem kompetentnej obsługi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Również jestem zadowolona. Wymiana ekranu dotykowego trwała jeden dzień. W sumie nie spodziewałam się, że wymiana będzie tak ekspresowa. Dużym atutem serwisu jest więc terminowość, krótki czas oczekiwania na naprawę i niewysokie ceny. Przekonałam się na własnej skórze, że jest to serwis świadczący usługi na najwyższym poziomie, podchodzący do klienta indywidualnie. W serwisie można liczyć na fachowe doradztwo w zakresie napraw telefonów. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo dobry serwis telefonów komórkowych. Byłem tutaj nie raz i zawsze uzyskałem pomoc. Pan, który prowadzi ten serwis wykazuje się doświadczeniem i elokwencją w kontaktach z klientem. Polecam! Godny zaufania !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Doskonały sklep. Kupiłem tu taki telefon jak chciałem w dobrej cenie! To dla mnie ogromny pozytyw. Do tego super, ze od razu w jednym miejscu mogłem kupić akcesoria.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobry serwis. Mają do dyspozycji dużo części i gadżetów, ale co najważniejsze - wszelkie naprawy wykonywane są terminowo i solidnie. Nigdy nie miałem z nimi problemów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Rewelacja! Zdjęcie blokady simlock w tym serwisie nie trwało długo. Szybko mogłem używać telefon, który dostałem od mojego ojca. Fachowa i bardzo sympatyczna obsługa wyróżnia to miejsce.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Długo szukałem odpowiedniego etui do mojego telefonu. W końcu trafiłem tutaj. To miejsce polecił mi mój kolega z pracy. Jestem pod wrażeniem bogatego asortymentu nie tylko telefonów ale też całej masy akcesoriów. Gorąco wszystkim polecam to miejsce. Ceny są tu bardzo konkurencyjne.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam! Serwis terminowo dokonuje napraw. Ostatnio kupiłam tutaj również telefon w bardzo dobrym stanie. Zarekomendowany przez Pana Wojtka :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam.

, opublikowano ponad 12 lata temu

To najlepszy serwis telefonów komórkowych, z jakiego dotychczas korzystałem. Właśnie w tym serwisie moja nokia lumia 630 została w pełni profesjonalnie naprawiona. Ekran dotykowy uległ zalaniu, a w ciągu dwóch dni serdeczny pan z serwisu zadzwonił do mnie, bym odebrał telefon. Nie ukrywam, ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczył swoim indywidualnym podejściem oraz szybkością usług, jakie oferuje. Jestem zadowolony z usług, jakie oferuje serwis GSM SPEC. Co prawda skorzystałem z naprawy po raz pierwszy, ale już wielokrotnie odwiedzałem salon w celu pozbycia się starych telefonów komórkowych. Zawsze mogłem liczyć na atrakcyjną wycenę, na szybką i profesjonalną obsługę, oraz fachowe doradztwo w zakresie kupna nowego telefonu. Dużym atutem tego serwisu jest miła atmosfera, przyjazny klimat oraz doświadczenie pana, który w tym serwisie obsługuje. Muszę przyznać, że serwis jest prestiżowy, w porównaniu do innych bałaganiarskich serwisów, w których albo partaczą naprawy, albo po prostu oferują zbyt wysokie ceny. Mam dobre doświadczenie z tym serwisem, a więc szczerze polecam wszystkim wymagającym klientom poszukujących serwisu na poziomie. Pozdrawiam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Spadł mi telefon i nie chciał się włączyć, w gsm-spec szybko uporali się z usterką. Byłem szczęsliwy bo nie utraciłem cennych danych i nie zapłaciłem dużo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM

, opublikowano ponad 13 lata temu

Rewelacyjny komis telefonów, kupiłam niedawno w nim świetny telefon jeden z najnowszych modeli i w dodatku w atrakcyjnej cenie, jestem bardzo zadowolona że udało mi się go kupić
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Świetny serwis, przestał działać mi jeden przycisk i w ciagu dwóch dni dostałam telefon całkowicie sprawny. Świetna cena i usługa. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

W tym sklepie oprócz wymarzonego telefonu otrzymałam także fachowe doradztwo. Korzystna cena, duży wybór. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam ten sklep. Ja nabyłem tutaj fajny i co najważniejsze sprawny telefon po konkurencyjnej cenie. Obsługa zna sie na telefonach i pomaga w wyborze
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo duży wybór telefonów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Szybko uporali się z problemem jaki miałem z moim telefonem. Nie skasowali dużo, ale telefon zrobiony bardzo dobrze. Wielki pozytyw dla tej firmy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz GSM-SPEC Serwis telefonów komórkowych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi