Opinie Centrum Zdrowia Oka

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

moja ocena to 5/5 1.nie bez powodu mają same bardzo dobre opinie 2.bardzo miła odbsługa 3.ceny dla zwykłego Kowalskiego 4.ogromny wybór opraw na miejscu 5.okulary odebrałam na następny dzień wiec ekspresowo
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy ceny takie niskie................polemizował bym. :(


, opublikowano ponad 2 lata temu

Ten gabinet Okulistyczny istnieje w Radomiu odkąd pamiętam, przychodziłem tu z rodzicami na badanie wzroku oraz nowe okulary, dziś sam mam rodzinę i nie chcę zmieniać mojego okulisty czy optyka, czuć tutaj rodzinną atmosferę (bo to rodzinna firma) i zawsze w 100% byliśmy zadowoleni z obsługi i jakości produktów. Poza tym widać coraz to nowe sprzęty w gabinecie okulistycznym więc firma się ciągle rozwija.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Praktycznie bez kolejki , telefon rano do placówki i na popołudnie wizyta okulistyczna, jestem pod wrażeniem podejścia pani Patrycji optometrystki do mojego dziecka, wizyta odbyła się całkowicie bezstresowo, moje dziecko nigdy nie czuło się tak swobodnie na badaniach, na miejscu wykonałyśmy okulary bardzo szybko bo już na drugi dzień były do odebrania, polecam to miejsce .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

W 100% mogę polecić tego okulistę, rzeczowe omówienie stanu moich oczu, nowoczesna diagnostyka, mega krótkie terminy, przyjazna uśmiechnięta cała załoga okulisty i optyka .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Moim skromnym zdaniem jest to bardzo dobra placówka w której zbadasz wzrok a także wykonasz okulary, oni od pradawnych czasów zajmują sie okulistyką i prowadzą optyka, jeden z najstarszych zakładów optycznych w Radomiu, przychodzę tu z całą moją rodziną od ponad 25 lat :) szukasz bardzo dobrych specjalistów dobrze trafiłeś bez dwóch zdań :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Korzystając z usług salonu optycznego, byłam pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i dokładności przeprowadzonego badania wzroku. Fachowa obsługa upewniła się, by wszystkie szczegóły zostały uwzględnione. Równie ważne było dla mnie doradztwo w doborze opraw okularowych. Miła obsługa, mając na uwadze mój styl i preferencje, pomogła mi wybrać idealne oprawki spośród imponującego asortymentu. Całe doświadczenie było nie tylko przyjemne, ale także dające pewność, że moje oczy są w najlepszych rękach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

badanie odbyło się punktualnie, dobrze wyposażony gabinet okulistyczny w bardzo nowoczesny sprzęt , moja 10 letnia córka czuła się swobodnie bez strachu przed lekarzem, badanie odbyło się bez problemów - profesjonalnie, 10/10 polecamy, i za rok widzimy się ponownie na kontroli :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Super miejsce w którym widać że pracują ludzie z pasją do okulistyki i optyki. POLECAMY :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Firma godna zaufania, perfekcyjnie przebadany wzrok - nigdy tak wczeźniej nie widziałem, na miejscu salon optyczny gdzie wykonano mi okulary już na następny dzień, bez problemu otrzymałem rachunek.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Centrum Zdrowia Oka? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi