Justyna Bardziak , opublikowano ponad 3 lata temu
Korzystając z usług salonu optycznego, byłam pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i dokładności przeprowadzonego badania wzroku. Fachowa obsługa upewniła się, by wszystkie szczegóły zostały uwzględnione. Równie ważne było dla mnie doradztwo w doborze opraw okularowych. Miła obsługa, mając na uwadze mój styl i preferencje, pomogła mi wybrać idealne oprawki spośród imponującego asortymentu. Całe doświadczenie było nie tylko przyjemne, ale także dające pewność, że moje oczy są w najlepszych rękach.
Czy ceny takie niskie................polemizował bym. :(