Opinie Puszman-Meble. Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Świetna współpraca. Wyposażyłam u Puszmana swoją poczekalnię (sofa Vienna), a potem własny salon (narożnik Bolzano). Jakość jak i poziom obsługi zasługuje na 5 gwiazdek. Szczerze polecam i tutaj i swoim znajomym. Meble na lata.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

PUSZMAN wygrał u mnie szerokim wyborem tapicerek. Kolorów jest co niemiara, różne obicia, ze specjalnymi właściwościami też. Narożnik dobrze wykonany, na czas.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Sofa Glam jest wspaniała, prezentuje się w salonie po prostu przepięknie. Na plus także wygoda siedenia i czyszczenia. Przeurocza i kompetentna obsługa, od telefonu po dostawę czułam się zaopiekowana!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Perfekt :) narożnik Bravo już mamy od kilku lat, nic nie pęka, nie psuje się, a używamy intensywnie. Wciąż tak samo wygodny, bez ,,wysiedzenia". Teraz dwa fotele Metro weszły do jadalni i robią równie dobre wrażenie. Polecam serdecznie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kanapa Solo prześliczna, kolor tapicerki bardzo głęboki. Mebel miękki, łatwy do rozkładania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dobra jakość mebli, design świetny no i duży wybór tapicerek, w ogóle bomba obsługa:) polecam narożnik Moon, wygodny jak chmurka ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Uwielbiam jasne i białe meble, więc naturalną rzeczą jest, że wybrałam sofę Modo :D Świetny mebel! Stabilny, wytrzymały, piękny i do tego nieziemsko wygodny!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo dobrze współpracowało mi się z Puszmanem. Wykonali dla mnie narożnik Napoli, sprawuje się bez zarzutu. Tapicerka pet friendly bardzo łatwa w czyszczeniu i przyjemna w dotyku. Solidna konstrukcja mebla.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Narożnik Hampton od firmy Puszman oceniam bardzo dobrze. Wygląd, styl, solidność i wygoda - wszystko na swoim miejscu. Warto, polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mam pufe stille w przedpokoju, ładna i pojemna, polecam. warto sobie samemu dobrać obicie, duży wybór
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Póki co kupiłam u Puszmana tylko prześliczna pufę luna, ale wrócę po więcej po remoncie salonu :) obsługa bardzo miła, pufa super, wszystko według ustaleń i na czas - jako klientka polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Posiadam narożnik Livorno - świetna robota. Wytrzymały, wygodny, designerski, taki jak miał być. polecam gorąco!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Kupiłam dawno temu narożnik Hampton, stoi dalej i ma się dobrze :) super robota, elegancja i wygoda. Warto było
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Super firma :) mam od zeszłego roku narożnik Faro, sprawuje sie jak trzeba :) obsługa kompetentna, meble solidne, jako klient polecam z czystym sumieniem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Sofa Bella super, bardzo elegancka i wygodna. WIdać że porządnie wykonana, postoi lata. obsługa też bez zarzutu i ogólnie polecam :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Świetna firma z szeroką i ciekawą ofertą. Puszman jest moim pierwszym wyborem przy zakupie mebli. Kupiłam kilka lat temu narożnik do salonu i teraz niedawno powróciłam do Puszmana po kanapę do pokoju dla gosci. Wybrałam tym razem sofę York i kolejny raz nie żałuję. :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

W moim salonie kosmetycznym wita klientów piękna sofa Venice i krzesła Metro. Bardzo często dostaję pytania, gdzie znalazłam takie meble. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie są wcale zniszczone pomimo częstego użytkowania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Do swojego gabinetu wybrałam sofę Solo. Urzekła mnie swoim kolorem i prostotą. Sofa zbiera także dużo komplementów od moich pacjentów. Polecam każdemu, kto chce w prosty sposób odświeżyć swoje wnętrze ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mam przepiękną sofę solo. Ma cudowny kolor, taki rzadko spotykany :) Jest niezwykle wygodna i funkcjonalna. Bardzo się cieszę, że właśnie ją zakupiłam :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

W klinice stomatologicznej, do której chodzę od kilku miesięcy znajduje się w poczekalni sofa Venice. Jest naprawdę świetna - wygodna i bardzo elegancka :) Długi czas zastanawiałam się, jakiego jest producenta, aż w końcu odważyłam się zapytać recepcjonistkę. Okazało się, że to Puszman :) Jeszcze tego samego dnia przejrzałam ofertę sof wytwarzanych przez tego producenta. Wiele z nich naprawdę bardzo mi się podoba, np. model Kalle :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mam w salonie sofę cortez od Puszmana. Bardzo spodobały mi się marszczenia zarówno na oparciu jak i siedzisku. Dzięki nim, sofa wygląda bardzo elegancko i nowocześnie. Idealnie wpasowała się do stylu boho :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Od dłuższego czasu szukałam mebla, który ma ciekawy, ale nie jasny kolor (tak, żeby nie było za szybko widać na nim zabrudzeń), a jednocześnie posiada prosty i minimalistyczny wygląd. W końcu trafiłam na sofę Balaton - to właśnie ten mebel zajmuje centralną część mojego salonu i jest świetnym uzupełnieniem aranżacji tego pomieszczenia :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem zwolenniczką prostych rozwiązań, dlatego też szukałam prostej sofy do mojego salonu, pozbawionej zbędnych zdobień. Sofa Bella od razu mnie urzekła :) Jest piękna i prosta, jedyną ozdobą są poduszki, które posiadają oryginalny kształt :) Rewelacja!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Narożnik solo jest świetny :) Mam go od kilku miesięcy i doskonale wkomponował się w minimalistyczny wystrój mojego salonu :) Do tego jest naprawdę bardzo wygodny :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zamówiłam sofę Riga i nie mogę się doczekać aż zamówienie zostanie dostarczone :) Jest prosta, a zarazem wygląda całkiem ciekawie :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jakiś czas temu nabyłam sofę Kalle. Świetny mebel, warty uwagi :) Nie tylko ciekawie wygląda, ale można go rozłożyć i położyć na nim gości. Od roku nic się z nim nie dzieje, jest dokładnie taki sam jak wtedy kiedy go kupowałam. :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Mam sofę Malmo od tego producenta i jest super. Bardzo mi się spodobał jej jasny, błękitny kolor, a i pod względem funkcjonalności mnie nie zwiodła :) Spisuje się świetnie zarówno jako mebel, na którym można usiąść, jak i łóżko do spania :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Sofa como od Puszmana, jak dla mnie jest idealna. Prosta, a zarazem świetnie się prezentuje :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zamówiłam sofę zara od Puszmana, ponieważ skusił mnie jej zwyczajny a a zarazem elegancki wygląd. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Nie ma chyba wygodniejszego mebla na ziemi od sofy Bella od Puszmana :) Nie dość, że piękna, oryginalna, to jeszcze funkcjonalna :) Bardzo trafny zakup :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kiedy zobaczyłam sofę bella od puszmana, jedyne co mogłam powiedzieć to WOW. Mebel bardzo mi się spodobał, więc postanowiłam go zamówić :) Od paru miesięcy sofa stoi w centralnej części mojego salonu i prezentuje się naprawdę znakomicie :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zainwestowałem w narożnik Savoy, ponieważ spodobał mi się jego wygląd. Był to zdecydowanie jeden z lepszych zakupów w moim życiu :) Narożnik jest naprawdę funkcjonalny i wygodny :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jestem właścicielem sofy Jasper. Jej minimalistyczny styl pasuje idealnie do mojego pokoju dziennego w stylu skandynawskim :) Kupienie tej sofy, było bardzo dobrym wyborem, gdybym miał wybierać ponownie, wybrałbym tak samo :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Od kilku miesięcy jestem właścicielem sofy Kalle. Jest to jeden z moich najlepszych meblarskich zakupów :) Mebel jest solidnie wykonany, ładny niezwykle wygodny :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Szukałam wygodnego fotela do pokoju dziecka, tak żebym mogła umieścić go obok łóżeczka córki i czytać jej przed snem bajki. Spodobał mi się fotel Lund od Puszmana, na zdjęciu wyglądał i okazał się także taki w rzeczywistości :) Nie zawiodłam się decydując się na ten zakup, wręcz przeciwnie, jestem bardzo zadowolona :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zamówiłam jakiś czas temu narożnik Savoy od Puszmana i nie zawiodłam się :) Mebel oprócz pięknego wyglądu, posiada także solidne wykończenie oraz jest bardzo wygodny :) Polecam :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jakiś czas temu urządzałem mieszkanie i chciałem, aby wyglądało nowocześnie i stylowo. Wybrałem do niego fotele metro od puszmana i musze przyznać, że dodają uroku całej aranżacji :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zdecydowałem się na narożnik kendo od puszmana i uważam, że była to świetna decyzja :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zdecydowaliśmy z mężem, że umieścimy w naszym salonie sofę Vienna od Puszmana i jesteśmy pewni, że nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zakochałam się w sofie Royal od pierwszego wejrzenia :) Nie wyobrażam sobie innego mebla wypoczynkowego w moim salonie! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Mam sofę Tivoli i jest mega świetna :) Każdy kto mnie odwiedza jest nią równie zachwycony co ja :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jestem posiadaczką sofy como od puszmana. Idealnie pasuje do skandynawskiego wystroju mojego wnętrza :) Nie mogłam lepiej wybrać :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Narożnik Aspen od Puszmana to był strzał w dziesiątkę :) Można siedzieć na nim godzinami, jest tak wygodny, że oglądanie meczy czy filmów stało się jeszcze większą przyjemnością! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kupiłam sofę Amare od Puszmana i jest znakomita :) Polecam każdemu :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

3 x wow! Nie mogłam trafić lepiej :) Sofa york wymiata! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Nie mogę wyjść z zachwytu nad wspaniałą jakością sofy olsen! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo fajne meble wypoczynkowe :) wspaniała jakość i wygoda w super cenie :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Sofa Balaton jest wspaniała :) Nie wyobrażam sobie mojego salonu bez niej :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Uważam, że podjęcie decyzji o kupnie narożnika Tivoli było jedną z najlepszych decyzji jakie podjąłem w życiu :) Sofa jest wygodna i porządnie wykonana :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

W moim salonie znalazła się sofa olsen. Wszyscy domownicy są nią zachwyceni :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jestem bardzo zadowoloną właścicielką sofy Balaton! Ten mebel w każdym stopniu spełnia moje oczekiwania :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z sofy TIVOLI, polecam każdemu :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Narożnik Kalle to coś wspaniałego, polecam każdemu :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kupno sofy Kalle to był strzał w 10! Polecam :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Super meble wypoczynkowe, naprawdę nie spodziewałam się, że będą tak wysokiej jakości :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Cud, miód sofy :) Jestem naprawdę mile zaskoczony jakością wykonania :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bajka, nie mogłam chyba lepiej wybrać :) Luksus i świetny design w jednym :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Super sofa i fotel, jestem mega zadowolona z zakupu! Jak sofy to tylko od puszmana! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Narożnik od puszmana to zdecydowanie najlepszy mebel w moim salonie :) Jakośc, cena, wygląd - wszystko na plus!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zakochałam się w meblach wypoczynkowych od Puszmana! Mam w salonie narożnik Amare i jest naprawdę rewelacyjny! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Kupiłam sofę i fotel od puszmana. Nic dodać nic ująć. Meble są wysokiej jakości produktami, do tego są mega komfortowe. Nidy nie miałam tak wygodnych mebli wypoczynkowych :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Zarówno sofa jak i fotel od Puszmana spełniają moje oczekiwania w 100%. Serdecznie polecam! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Meble okej, fakt trzeba było zaczekać na nie ,ale tapicerka jest ładna, nie niszczy się, choć u nas w domu zawsze ciepło , mechanizm rozkładania też działa poprawnie no i jest duzo miejsc do spania
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Meble na piątkę. Jakość klasa styl i cena. wszystko nam odpowiada
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z tego, że kupiłem meble od Puszmana, wyglądają dobrze, dobrze się sprawują. Świetne
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Meble kupione w Nidzicy, choć trochę długo przyszło czekać to było warto. Sofa jest pierwsze klasa!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Można polecić meble tym, którzy chcą dokonać dobrej inwestycji. Są solidne i myślę że wytrzymają kilkanaście lat!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

dobrze trafiliśmy, bo z polecenia. trochę długo trzeba było jechać do sklepu, ale ogólnie warte są poświęconego czasu
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Meble są ładne, i dobrze wykonane. Myślę, że spodobają się tym, którzy lubią elegancję :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

zadowolenie z mebli jest stuprocentowe. daję bez zastrzeżeń pięć gwiazdeczek
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

bardzo dobre doświadczenia, w sklepie polecali narożnik tivoli i kupienie go było bardzo dobra decyzja. wygląda świetnie
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

dobrze trafiliśmy, meble są dobrej jakości i nie moge miec do nich zastrzeżen
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

bardzo dobry narożnik amare mogę go polecic każdemu kto ceni sobie wygodę i dużą przestrzeń do leżenia :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Trudno wskazać cokolwiek złego w mojej sofie Kalle. Jest wygodna, łatwa w rozkładaniu i ma dużą powierzchnię do spania
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Moje doświadczenie z firma sa bardzo dobrze. Nie mam żadnych problemów z użytkowaniem, powierzchnia do spania jest duża, wygodnie się siedzi. Wystawiam bez wahań piątkę ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

W salonie polecali sofę kalle, ja zdecydowałem się na tivoli bo moim zdaniem jest ładniejsza . i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. delikatny materiał, świetnie rozkłada się jako łóżko - jestem zdecydowanie na tak :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jestem jak najbardziej na tak :) w stylu skandynawskim fajnie wygląda sofa Juliett :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Meble są okej - mają swój własny styl i potrafią przykuć uwagę innych osób :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie mogę mieć zastrzeżeń - na sofie która jest regularnie użytkowana nie pojawiły się jeszcze ślady użytkowania. no i łatwo ją czyścić, także w mojej opinii robia dobra robote
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ze swojej sofy jesteśmy bardzo zadowoleni. Nic się nie psuje, nie niszczy, ani nie blaknie. Jest bardzo okej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Kanapa większa

, opublikowano ponad 13 lata temu

W końcu, mogłem kupić kanapę normalnej długości nie 1.9-2m dla karłów. I nawet boczki mogłem sobie wybrać wysokość. Więc polecam. A zawsze w sklepie, czy może być dłuższa? NIE, nie nie nie nie. Tylko nie, a za dopłatą, nie nie ... nie. Tu na szczęście mi się udało.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Kanapa

, opublikowano ponad 13 lata temu

Kupiłem u Nich na zamówienie większą kanapę Chicago, skrzypi jak cholera ale jest wygodna i równa. Nigdzie nie chcieli zrobić dłuższej tylko za dopłatą w Puszmanie znalazłem. Więc ogólnie polecam. Lepsza niż zapadające się BRW.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Hahaha... a Puszman robi dla BRW tapicerke... hahaha woops


Amber

, opublikowano ponad 14 lata temu

Zakupiliśmy z żoną sofę Amber w salonie BRW w Bydgoszczy. Bardzo staranne wykonanie duża, równa powierzchnia spania (200x150),śpi się jak na prawdziwym łóżku :) Naszą uwagę zwróciła ciekawa kolorystyka - połączenia trzech kolorów tkanin (odcienie brązu). Mam nadzieję że po dłuższym użytkowaniu dalej będziemy tak zadowoleni... Póki co gorąco polecamy!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Jest ok!

, opublikowano ponad 15 lata temu

kupiliśmy u nich 2 lata temu zestaw do spania CAPRI. było kilka problemów (m.in. obcieranie się o siebie materiałów w czasie otwierania werslaki), ale zawsze po zgłoszeniu przyjeżdżała osoba, która usuwała usterkę. teraz okazało się, że materiał zaczął się rozchodzić przy szwach (już po gwarancji). Po zgłoszeniu informacja od firmy, że prawdopodobnie była to jakaś wadliwa partia od ich dostawcy i propozycja, że przygotują nowe meble dla nas z nową tkaniną, którą wybierzemy, Jak dla mnie - super!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

kanapa

, opublikowano ponad 16 lata temu

Kupiłem kanape merkury ,która ma 1rok i 7 miesięcy i materiał texas3 rozwarstwia się .Widać ewidentny błąd producenta materiału,który już jest wycofany z produkcji.Firma po oględzinach stwierdziła że posiadamy złe PH i ono wpłynęło na rozwarstwianie się materiału ,bzdurne gadanie.stwierdzili że stała za dużo na słońcu i że żle siedzieliśmy na kanapie .kanapa nie kosztowała pięć złotych i nie jest na 2 lata....tej sprawy nie zostawie bez echa.Zgłaszam to do spraw konsumenta.....WSTYD TAKA FIRMA
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

kupiłem to wspaniałe łóżko i po paru msc sie rozleciało a po naprawie po paru msc popękała eko skura pan serwisant stw ze złe ph skóry i za dużo w jednym miejscu było siadane kasa wywalona w błoto reklamacja odrzucona ludzie nie kupujcie tego


Czy Znasz Puszman-Meble. Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi