Opinie Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa
Opinie
Niesamowity profesjonalizm i efekty! Pan doktor zajmował sie moją skorą w związku z tym, iż chciałem pozbyć się starego tatuazu. Wyblakł, a i wzór juz nie bardzo mi odpowiadal, tak to bywa jak za młodu się szaleje u tatuazysty ;);) zdawalem sobie sprawe, ze ciezko bedzie usunac go calkowicie, ale i tak w 90% się go pozbylem, co w pelni mnie satysfakcjonuje. Polecam
Himha Hushar Betstan , opublikowano ponad 7 lata temu
Najlepszy doktor... Duze doswiadczenie, szeroka oferta zabiegów, a do tego pan doktor ma super podejscie do pacjenta, ogromne wyczucie, doradza tylko te zabiegi, ktorych naprawde pacjent potrzebuje. Mi zaproponował peelingi medyczne- dzieki nim mam gladka rozjasnona skore. Moge odpuscic sobie uzywanie podkladu. Pierwszy raz mam cere w tak dobrej kondycji.
oj tez bardzo jestem zadowolona z wizyt u pana doktora... przemiły czlowiek, potrafi wprowadzic w swiat medycyny estetycznej,przy czym zabiegi w jego wykonaniu dają widoczny acz subtelny efekt:) osobiscie mialam robione wypelnienie kwasem hialuronowym, czuje sie super po zabiegu, bez opuchlizny, a zwygladzona skora. polecam:)
Rowniez jestem pod wrazeniem efektow, jakie udalo mi sie uzyskac po wizycie w gabinecie pana doktora. Skora jest napięta, zmarszczki mniej widoczne, calosc wyglada swiezo, kilka lat mlodziej. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, spokojny, opanowany, ale jednoczesnie ma pewną rękę i z dużą wprawą wykonuje zabieg. Polecam.
Joasia , opublikowano ponad 6 lata temu
Jestem zadowolona z przeprowadzonej przez pana doktora mezoterapii. Skóra w koncu wygląda zdrowiej, młodziej i nie potrzebuje juz tyle makijazu, co kiedys. Pan doktor ma pewną rękę i fajnie, ze na podstawie oceny mojej skory doradził mi właśnie ten zabieg. Polecam
Coś niesamowitego. Dotychczas mialam negatywną opinię na temat medycyny estetycznej, ale pan doktor odczarował moje podejscie do tego tematu. Dziekuje pieknie za wypełnianie kwasem hialuronowym. Efekt mega subtelny, ale jedncozesnie czuje, ze wygladam lepiej, a skora w dotyku jest przemiła miękka.
Polecam. Pan doktor jest bardzo miły, pomocny, ma ogromną wiedzę na temat medycyny estetycznej i ogromne doświadczenie. Dlatego mu zaufałam i bez obaw powierzyłam swoją skórę. Dokładniej to za poradą pana doktora zdecydowalam się na serię peelingów medycznych. I nie załuję ! Bo skóra w końcu odżyła, jest gładsza, a brzydkie plamy po pryszczach zniknely :)
Polecam. Już dwukrotnie byłam u pana K. na wypełnianiu kwasem hialuronowym (Restylane). Efekt przy obu zabiegach był bardzo estetyczny, skóra fajnie wygładzona i czuć, ze jest nawilzona, zmiekczona. Dla mnie rewelacja. Pan doktor jest bardzo miły, profesjonalny, potrafi doradzic osobie niebedacej w temacie medycyny estetycznej a chcacej zafundowac sobie poprawke twarzy.
usuwanie laseru--STARWALKER--polecam!!!! juz myslalam, ze nigdy nie pozbede sie tego cholerstwa z czasow mlodosci :/ pan doktor w calosci usunal moj tatuaz, zabiegi nie naleza do bezbolesnych... ale warto przecierpiec :) skora wyleczona, bez podraznien
polecam- pieknie wygladzona twarz, zmarszczki wypelnione, ale tak subtelnie, ze w ogole nie czuje sie zle z tymi poprawkami,a tego sie bardzo balam. pan doktor chyba widzial moje obawy dlatego uzyl niewielkiej ilosci kwasu, ktory mimo wszystko pieknie splycil zmarszczki. policzki sa gladkie nawet podczas smiania. cos pieknego!
super!!! dziekuje pieknie za wykonanie zabiegu mona lisa touch!!! tyle stresu, obaw, watpliwosci, ale pan doktor to naprawde profesjonalista i potrafil mnie utwerdzic w przekonaniu, ze warto zdecydowac sie na ten krok. zabieg przeprowadzony bez zarzutu, zero komplikacji, teraz tylko wizyty kontrolne- wszystko przebiega w porzadku:) planuje tu wrocic na jakis zabieg liftingujacy na twarz;)
Jeden z nielicznych gabinetów, gdzie mozna liczyc na profesjonalną poradę i dobrze wykonany zabieg. Jest subtelna poprawa, bez sztucznego efektu. Zaczynalam od uzupelniania zmarszczek kwasem hialuronowym, a niedawno bylam na pierwszym botoksie. Jestem zadowolona, skora jest taka gestsza w dotyku, wygladzona. Polecam.
Zdecydowanie wystawiam pozytywną opinię. Do dr K. trafiłem w związku z chęcią pozbycia sie nieudanego tatuazu z mlodzienczych lat. Bylo o tyle trudniej, bo tatuaz jest kolorowy i w innych gabinetach lekarze nie byli w stanie zapewnic mi, ze uda sie usunac niektore barwniki. Dr K. posiada nowoczesny laser (starwalker, o ile sie nie pomylilem w nazwie), ktory jest w 100% skuteczny i po kilku sesjach pozwolil mi zapomniec na zawsze o szpecącej dziarze :D POLECAM
Przylaczam sie do pozytywnych opinii. Doktor K. to prawdziwy profesjonalista, doradzil mi nieinwazyjny zabieg liftingu, dzieki czemu skora jest napieta, jedrna, ale nie jestem 'ponaciagana'. To chyba jeden z niewielu lekarzy, ktory zachowuje umiar przy wykonywaniu zabiegu i jest w stanie poprawic wyglad twarzy, nie robiac efektu maski. Podczas zabiegu panowala mila swobodna atmosfera, pelen profesjonalizm. Na pewno wroce :))
Polecam klinike, a zwlaszcza zabieg RADIESSE! Nie wiedzialam na co sie zdecydowac sposrod kilku wypelniaczy, jakie sa w ofercie. Ale radiesse okazal sie idealny, bo skora jest wygladzona i kontur wyrazniejszy, subtelniejszy. Twarz mlodsza o jakies7 lat :) bardzo mnie to cieszy, zwlaszcza ze efekt jest na co najmniej rok.
U doktora K. byłam na korekcie powiek. przede wszystkim zabieg nie jest zbyt inwazyjny, a ja tez balam sie isc do chirurga.. wiec dr k. zaproponowal mi bezpieczna alternatywe. ostateczny efekt zobaczylam gdy zeszly mi obrzeki (jakos kilka dni po zabiegu). no i wyglada to super. powieki sa uniesione, od razu oko jest wyrazistsze, a twarz ma cieplejszy wyraz :) polecam :))
bylam na liftingu biomimetycznym. efekt zachwycil mnie i przerosl moje najsmielsze oczekiwania. dr K. to fachowiec w 100% i pierwszy raz spotkalam sie z tak profesjonalnym podejsciem do pacjenta!! dokladnie mnie wysluchal- opoweidzialam o swoich problemach ze skora, malo satysfakcjonujacych zabiegach, ktore dotcychzas mialam robione w innych gabinetach. POLECAM!
Czy Znasz Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi