Opinie Stomatologia Dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum

Opinie

, 20 lutego 2026

Pan Stefan to profesjonalista! Leczenie wybielania zębów przebiegło szybko i sprawnie. Zęby stały się widocznie bielsze i jaśniejsze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 21 listopada 2025

Wybielanie u Pana Stefana to świetna opcja dla każdego. Zęby stały się jaśniejsze, a sam zabieg przebiegł bez żadnych problemów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 22 października 2025

Leczenie zmian w jamie ustnej przez Pana Stefana zostało przeprowadzone sprawnie i skutecznie. Efekty były widoczne już po kilku dniach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 października 2025

Leczenie przyzębia u dr Sobańca przebiegało sprawnie, a ja miałem pełną wiedzę o każdym etapie procedury. Efekty były widoczne i trwałe. Dziękuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 11 października 2025

Zawsze miła atmosfera, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście. Dr Sobaniec to lekarz, któremu można zaufać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 10 października 2025

Pan dr Sobaniec to lekarz, który naprawdę słucha pacjenta. Czuć, że zależy mu na efekcie i komforcie leczenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 08 października 2025

Leczyłem się u dr Sobańca z problemami przyzębia. Bardzo dokładny, tłumaczy wszystko i poświęca czas pacjentowi. Czułem się zaopiekowany i spokojny podczas całego leczenia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 06 kwietnia 2025

Jestem bardzo wdzięczna dr Stefanowi Sobańcowi za leczenie zachowawcze, które przeprowadził w swoim gabinecie w Białymstoku. Miałam trudną sytuację z jednym zębem, ale dzięki precyzji i doświadczeniu Pana Doktora udało się go uratować. Cały proces był bezbolesny, a atmosfera – bardzo komfortowa. Pan Doktor wykazał się nie tylko wiedzą, ale też życzliwością i spokojem, które jako pacjentka bardzo doceniłam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 04 kwietnia 2025

Usuwanie zębów - Chciałbym serdecznie podziękować dr. Stefanowi Sobańcowi za profesjonalne podejście i perfekcyjnie przeprowadzone leczenie. Jestem bardzo zadowolony z efektów i polecam każdemu!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 03 kwietnia 2025

Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Dziękuję dr. Stefanowi Sobańcowi za perfekcyjnie wykonane leczenie. Jestem bardzo zadowolona z efektów!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 marca 2025

Z pełnym przekonaniem polecam dr. Stefana Sobańca! To specjalista, któremu można zaufać, a jego profesjonalizm i podejście do pacjenta sprawiają, że nawet trudne zabiegi przebiegają w przyjaznej atmosferze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Cały czas brał pod uwagę to, że jestem w 8 miesiącu ciąży. Jasno sprecyzował jakie są metody leczenia i w zrozumiały sposób przedstawił mi sposób rozwiązania mojego problemu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zapraszam serdecznie! Gabinet doktora S. to profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jeśli ktoś chce pokonać strach przed wizytą u stomatologa - nie ma lepszego miejsca. W moim przypadku leczenie zębów przebiegło bezboleśnie, łącznie z wyrwaniem ósemek. Szczerze polecam gabinet i pracujący w nim personel.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Do Pana Doktora Sobańca trafiłam ze złamaną szóstką, kierując się dobrymi opiniami. Po tym zdecydowałam się na wyleczenie pozostałych zębów właśnie tutaj i uważam, że była to bardzo dobra decyzja. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, wyposażenie jest nowoczesne, a Pan Doktor udziela odpowiedzi na każde pytanie oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Leczenie jest dokładne i skuteczne. Gorąco polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Pan Stefan S.jest najlepszym lekarzem dentystą, z pośród wszystkich moich dotychczasowych dentystów. Jest to godny polecenia specjalista. Poza tym atmosfera panująca w gabinecie jest zdecydowanie na plus.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Dr. Stefan S. bardzo obszernie wyjaśnił mi na czym polega dolegliwość oraz przedstawił możliwe rozwiązania problemu. Cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na moje pytania a całość wizyty przebiegała w dobrej atmosferze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłem do gabinetu dr S. poprzez reklamę gabinetu na jednym z portali internetowych i przeczytaniu wszystkich opinii. Rezerwacja wizyty poprzez internet bardzo mi odpowiadała. Dr S. przypadł mi do gustu. Polecam go z całego serca. Doświadczony, solidny. dokładny i delikatny, informujący krok po kroku o przebiegu zabiegu, mający do dyspozycji świetnie wyposażony nowoczesny zakład i doskonałą asystentkę. Pozostawił mnie z 'Niebem w gębie" które zabieram do Kanady.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia, jak dużo osób bałem się tam pójść przez złe wspomnienia u innych dentystów. Jednak po miłej rozmowie z doktorem i opracowanym planie leczenia podjąłem się leczenia właśnie u Pana Doktora S. Nigdy w życiu nie miałem uczucia, że moge się zrelaksować, a nawet usypiać jak stomatolog leczy moje zęby. Naprawde serdecznie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Pan Doktor powoli, lecz systematycznie odczarowuje moje negatywne emocje związane z wizytą u stomatologa. Jestem już po 3 wizytach i każda z nich odbyła się w miłej i profesjonalnej atmosferze. Bardzo doceniam to, że na bieżąco jestem informowana co dokładnie się dzieje, np. że zaraz może coś zaboleć, albo będę czuła dyskomfort związany z drętwieniem po znieczuleniu. Jestem też pod wrażeniem, że wyrywanie ósemki, którym wszyscy straszą, trwało maksymalnie 3 minuty i było całkowicie bezbolesne (zarówno w trakcie, jak i po zabiegu). Ogólnie rzecz biorąc - polecam wszystkim i sama zamierzam korzystać nadal z usług tego stomatologa. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Do doktora trafiłam dwa lata temu z polecenia, lekko przestraszona perspektywą utraty paru zębów. Diagnoza została postawiona szybko i rzetelnie, a leczenie zakończone zostało pomyślnie. Doktor oprócz fachowej wiedzy jest także bardzo sympatycznym człowiekiem. Każde leczenie dokładnie wyjaśnia. Leczenie przyzębia, leczenie próchnicy czy usuwanie zębów mądrości- przestają być takie straszne. Zdecydowanie lekarz godny polecenia!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Stomatologia Dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi