Opinie Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc

Opinie

, 16 czerwca 2026

Z czystym sumieniem polecam tę kancelarię notarialną. Korzystałem z usług przy umowie kupna mieszkania i wszystko przebiegło bez zarzutu. Z pewnością wrócę przy kolejnych czynnościach prawnych.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 maja 2026

Szczerze polecam Pana Dominika – rzetelna pomoc notarialna i bardzo uczciwe, przystępne ceny. Na pewno wrócę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 28 kwietnia 2026

Usługi notarialne na bardzo wysokim poziomie. Polecam Panią Agnieszkę i jej kancelarię.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 30 stycznia 2026

Fajna kancelaria:))) Normalni notariusze, miła Pani w sekretariacie. Pierwszy raz korzystałem z usług kancelarii notarialnej i jestem bardzo zadowolony. Będę ich polecał każdemu!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 27 grudnia 2025

Polecam Panią Agnieszkę - fachowa usługa notarialna za normalne pieniądze!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 23 grudnia 2025

Europejskie poświadczenie Dziedziczenia ? Tylko Dominik Sterc. Polecam! Najlepszy!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 19 listopada 2025

Z przyjemnością polecam tą kancelarię.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 października 2025

Pani Agnieszka to osoba, która naprawdę dba o klientów. Jest sympatyczna, cierpliwa i zawsze pomocna. Dzięki niej wszystko przebiega sprawnie i bez stresu!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 września 2025

Wg mnie notariusz na 5 gwiazdek. Jestem bardzo zadowolony i polecam Panią Agnieszkę oraz Pana Dominika wszystkim znajomym i nie tylko 😀
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 06 sierpnia 2025

Bardzo dobry notariusz. Trafne doradztwo, płynne poprowadzenie sprawy o podział majątku. POLECAM!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 czerwca 2025

Godny polecania notariusz.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 22 maja 2025

Bardzo dobra notariuszka. Serdecznie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 25 kwietnia 2025

POLECAM - pełen profesjonalizm !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 marca 2025

Miesiac temu przedawałem mieszkanie, na którym był kredyt hipoteczny. Dzięki pomocy Pani Notariusz wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Pani Agnieszka poprowadziła nas krok po kroku przez całą procedurę od umowy przedwstępnej, formalności z bankiem oraz umowę sprzedaży. Obecnie jestem na etapie kupna szeregówki i też z całą pewnością skorzystam z tej kancelarii. Polecam :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 marca 2025

Notariuszka o wielkiej empatii i uważności na drugiego człowieka. Bardzo mi pomogła. Jestem bardzo zobowiązany Pani Agnieszce Richter-Witosza i dlatego wystawiam ta opinię.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 26 lutego 2025

Po śmierci taty wraz z bratem odziedziczyliśmy mieszkanie. My mamy już swoje domy więc zależało nam na szybkim zbyciu lokalu aby nie płacić czynszu. Dzięki obsłudze Kancelarii udało nam się w ciągu jednego dnia zostać oficjalnymi spadkobiercami poprzez akt poświadczenia dziedziczenia. Uniknęliśmy czekania pół roku na sprawę w sądzie. Znaleźliśmy już kupca i w następnym tygodniu znów odwiedzimy tą kancelarię. Obsługa godna rekomendacji!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 24 lutego 2025

Wspaniałe miejsce, pomocni ludzie, zawsze chętni do pomocy nawet w trudnych kwestiach. Polecam profesjonalne i uprzejme podejście, przy zachowaniu najwyższych standardów moralnych i profesjonalizmu. Na pewno tu wrócę
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 16 stycznia 2025

Usługi notarialne, które polecam z autopsji. Miałem skomplikowany temat spadkowy i dzięki Pani Agnieszce udało nam się go szybko i sprawnie załatwić. Dziękuję bardzo!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Mogę z czystym sumieniem polecić usługi tej kancelarii i osobę Pana rejenta Dominika Sterc i cały zespoł kancelarii ! Dostępność terminów, profesjonalizm , kompetencja, szeroki zakres usług , przystępne ceny. Zlecałem kancelarii m.in.: zakup i sprzedaż nieruchomości (mi.in. miejsca postojowe, działka budowlana), sporządzanie umów najmu okazjonalnego - zawsze wszystko było bez zarzutu !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Z pełnym przekonaniem mogę polecić usługi Pani Notariusz, która wykazała się nie tylko wysokim poziomem profesjonalizmu, ale także ogromną życzliwością i zaangażowaniem. Cały proces przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze, a wszelkie dokumenty zostały przygotowane szybko i starannie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Agnieszka Richter-Witosza to notariusz wart rekomendacji. Duża empatia, otwartość na klienta oraz jego problemy. Polecam z całego serca 💕.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pani Agnieszki Richter-Witosza i dlatego wystawiam tą opinię. Dziękuję pięknie:)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Pan Dominik Sterc to klasa sama w sobie. Bardzo kompetentny, 100% rzeczowy a przy tym ogromnie życzliwy i pomocny. Brawo!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Ogromnie polecam kancelarię Pana Dominka Sterc. Ekspresowa obsługa, bardzo dobra komunikacja (zarówno telefoniczna jak i mailowa) - a wszystko w wyjątkowo miłej atmosferze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo zaangażowana i pomocna pani notariusz Agnieszka-Richter Witosza. Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują rzetelnej i skutecznej pomocy notarialnej!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Jeśli ktoś szuka sprawdzonego notariusza, który mówi jak jest od razu a nie maluje trawy na zielono aby nabić własny portfel i przedstawia jakie są możliwości i jakie trzeba wykonać ruchy to POLECAM w 100 % Panią Agnieszkę Richter-Witosza.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Agnieszka Richter-Witosza to bardzo dobra notariuszka. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Najlepsza Kancelaria Notarialna we Wrocławiu. Gorąco polecam. Bardzo miła obsługa. Pełen profesjonalizm!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo dobra notariuszka - sporadycznie wystawiam opinię ale Pani Agnieszka Richter-Witosza zasłużyła na nią w 100%. Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Szukałam notariusza, który specjalizuje się w europejskim prawie spadkowym. Trafiłam do tej kancelarii i to był strzał w 10. Bardzo wnikliwa obsługa, ogromna wiedza i duże doświadczenie w tego typu sprawach. Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam bardzo! Świetna Pani Notariusz, rozwiązała dla nas wcale niełatwą sprawę, kontakt cały czas bez zarzutu, dbałość o szczegóły i zaangażowanie! Dziękujemy!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo dobra notariusz. Pani Agnieszka jest empatyczna, skuteczna, solidna i przy tym nie naciąga klientów na milionowe wynagrodzenia. POLECAM!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Pani Agnieszka Richter-Witosza jest świetnym notariuszem. Jest empatyczna i bardzo taktowna. Polecam jej usługi i pięknie dziękuje za obsługę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam serdecznie Agnieszkę Richter-Witosza, Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pani Notariusz gwarantuje szybkie ale i dokładne załatwienie sprawy. Bardzo dobry, stały kontakt z klientem. Polecam serdecznie. Notariusz do którego na pewno w razie potrzeby wrócę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo kompetentna Pani Notariusz . Rzeczowo i trafnie podpowiada optymalne rozwiązania. Dodatkowo bardzo sympatyczny i sprawny kontakt oraz możliwość dostosowania terminu do potrzeb.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Pani Agnieszka jest bardzo wyrozumiałą osobą o ogromnej wiedzy w zakresie prawa. Serdecznie polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Każde nasze spotkanie odbyło się w terminie i Pan Dominik był idealnie przygotowany. Jest Notariuszem godnym zaufania i z tego powodu wystawiam mu tą recenzję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Z pełną odpowiedzialnością polecam ta kancelarię. Korzysta z ich usług cała moja rodzina i zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Warto im zaufać i powierzyć swoje sprawy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Kolejny raz korzystałem z usług kancelarii notarialnej Pani Agnieszki Richter-Witosza i jestem bardzo zadowolony. Przemiła obsługa, bardzo dobry kontakt, a przede wszystkim profesjonalizm, zaangażowanie i olbrzymia wiedza Pani notariusz. Przy tym jest to bardzo uprzejma i życzliwa osoba. Z całego serca polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Składam wyrazy wdzięczności za dotychczasową współpracę z Panią Notaiusz - Agnieszką Richter-Witosza. Każdorazowo spotykam się z profesjonalnym potraktowaniem zagadnień prawnych związanych z Notariatem oraz zawodową starannością ułatwiającą sprawne przeprowadzanie czynności notarialnych. Postawa Pani Rejent z całą pewnością może stanowić przykład dla innych Notariuszy wzorowego wykonywania swojej profesji.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobra kancelaria notarialna. Wystawiam zasłużone 5 gwiazdek.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Profesjonalna i miła obsługa, sprawa załatwiona od ręki. Będziemy w przyszłości korzystać z usług Pani Agnieszki Richter-Witosza i jej kancelarii. :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Dogodna lokalizacja kancelarii. Parking. Winda. Miła i życzliwa obsługa. Konkretna i merytoryczna Pani Notariusz. polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Świetne podejście Pani Agnieszki Richter-Witosza, poświęciła sporo czasu zwracając uwagę na różne aspekty sprawy. Wszystko wytłumaczyła bardzo przyswajalnym językiem. Polecam gorąco i na pewno będę wracał wiele razy do właśnie tej kancelarii.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam. Wybrałam tą kancelarię na podstawie polecenia przyjaciółki i jestem bardzo zadowolona. Pani Notariusz bardzo profesjonalna i zwraca uwagę na mniej oczywiście, aczkolwiek ważne szczegóły w umowie przedwstępnej, szczególnie warto znać różnicę miedzy zadatkiem a zaliczką. Polecam na 100%.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Zdecydowanie polecam. Miałem kilka rzeczy do załatwienia i wszystkie zostały przeprowadzone profesjonalnie, szybko i skurczenie. Z każdą kolejną sytuacją prawną zdecydowanie powrócę do tej kancelarii.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam Panią Agnieszką Richter-Witosza. Kobietka naprawdę zna się na rzeczy. Jak będę jeszcze kiedyś potrzebował usług notariusza to z pewnością znów zapukam do jej kancelarii.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Dominik Sterc to najsolidniejszy notariusz we Wrocławiu. Wszystko dokładnie wyjaśnione, sprawdzone i dopięte na ostatni guzik. POLECAM!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Przyznaję, że po wizycie u pani Notariusz Agnieszki Richter-Witosza jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi klienta. Czynności notarialne wykonywane przez Kancelarię są na najwyższym poziomie, plus dobry dojazd oraz miejsce parkingowe blisko budynku. I co bardzo ważne - pani Notariusz jest bardzo elastyczna po względem terminowym. Polecam z czystym sumieniem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Jeśli szukacie dobrego i skutecznego notariusza we Wrocławiu to polecam panią notariusz Agnieszkę Witosza. Bardzo profesjonalna Kancelaria.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Godna zaufania kancelaria notarialna. Polecam każdemu usługi Pani Agnieszki Richter-Witosza.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pani Agnieszka rozwiązała dla mojej rodziny bardzo skomplikowaną kwestię dotyczącą spadku. Dzięki jej pomocy w końcu udało mi się zamknąć temat i udrożnić finansowo. Polecam z całego serca jej kancelarię!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Znakomita obsługa. Korzystam z ich usług służbowo od lat. Standard obsługi na najwyższym poziomie. POLECAM!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Fachowa obsługa notarialna - polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Miałem trudny temat do załatwienia, z którym nie mogło mi pomóc kilku notariuszy - mianowicie europejskie poświadczenie spadkowe. Dopiero Pan Dominik Sterc okazał się biegły w tej tematyce. To prawdziwy spec od EPS. Zajął się nim tak skrupulatnie i kompleksowo, że będę go polecał każdemu, kto będzie musiał skorzystać z pomocy notariusza. Dziękuję!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam z całego serca ta kancelarię. Osoby pracuję tam znają się doskonale na swojej pracy i wykonują ją wzorowo. Jestem pełen podziwu dla ich zaangażowania i chęci pomocy. Brawo!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pełna opieka notarialna. Polecam usługi Pana Dominika Sterc.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Notariusz wart rekomendacji. Sprawna obsługa, szerokie doradztwo, uprzejmość i wysoka kultura. Polecam na milion % !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Rekomenduję Panią Agnieszkę Richter-Witosza jako bardzo dobrego notariusza. Poświeciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko dokładnie wytłumaczyła i przedstawiła różne opcje. Zdecydowanie warto wybrać jej kancelarię.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pani Agnieszka Witosza to najlepsza notariuszka z jaką miała przyjemność a mam już swoje lata. Przesympatyczna a przy tym merytoryczna i dokładna. Pomogła mi w podziale spadku po zmarłym mężu a następnie sprzedaży mieszkania. Polecam jej usługi z całego serca.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pełen profesjonalizm, błyskawiczne działanie oraz świetny kontakt z klientem. Kancelaria Pana Dominika Sterc działała na pełnych obrotach w 100% profesjonalnie. Dodatkowo mają krótkie terminy. Pan Notariusz czuwała nad wszystkim i trzyma rękę na pulsie. Wszystko było wytłumaczone jasno i klarownie. Bardzo miła atmosfera. Szczerze polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Pan Dominik Sterc to motariusz jakiego można szukać ze świecą, Ludzki, empatyczny, taktowny i przede wszystkim z rozległą wiedzą i niebagatelnym doświadczeniem. Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo dobry notariusz. Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Serdecznie polecam współpracę z panem Dominikiem Sterc. Pan Dominik służy celną radą, dobrym słowem, działa bardzo szybko a do tego jest bardzo empatyczny i konkretny :) Praca z takim człowiekiem to wielka przyjemność. Powodzenia!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Serdecznie polecam Panią Notariusz Agnieszkę Richter-Witosza. Wszystko zostało zrobione bardzo szybko, bardzo sprawnie i bardzo profesjonalne. Dziękuję bardzo za pomoc w imieniu swoim i męża Tomasza.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Agnieszka Richter-Witosza to najkonkretniejszy z notariuszy z jakim miałem przyjemność. Naprawdę dobra kancelaria. Z pewnością kiedyś jeszcze tam wrócę!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pan Dominik Sterc to najlepszy notariusz z jakim miałam okazję współpracować. Skrupulatny, konkretny, punktualny i bardzo sympatyczny. Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jak dla mnie najlepsza kancelaria notarialna pod słońcem. Wszystko przebiegło szybko i w miłej atmosferze. Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dobra kancelaria notarialna. Polecam na 100%!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dobra kancelaria! Warto mieć ich wizytówkę :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dziękuje za pomoc, nie spotkałem się do tej pory z tak fachową, a jednocześnie przyjazną i pomocną obsługą w kancelarii notarialnej. Doskonała komunikacja, dobra lokalizacja i bardzo kompetentny sekretariat. Polecam z czystym sumieniem usługi Pana Dominika Sterc!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Pan Dominik Sterc to notariusz wart rekomendacji. Bardzo cierpliwy, a przy tym konkretnym i dający poczucie bezpieczeństwa. Jestem bardzo usatysfakcjonowana obsługa i polecam go wszystkim znajomym.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Notariusz wart rekomendacji za bardzo sympatyczne podejście, otwartość i cierpliwość w stosunku do klienta. Był to mój pierwszy kontakt z tego typu usługami i z pewnością jak będzie ku temu sposobność to tam wrócę. A dzisiaj polecam tą kancelarię każdemu!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam Kancelarię Notarialną Agnieszki Richter-Witosza. Pani Rejent to przesympatyczna osoba, która jest bardzo otwarta na klienta i jego sytuację. Mogłam liczyć na indywidulane podejście oraz dużo zaangażowania, co nie było dla mnie jako klientki bez znaczenia! Serdecznie polecam usługi Kancelarii Pani Notariusz!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kancelaria, która na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo oraz zadowolenie klienta. Zostałam obsłużona bardzo profesjonalnie za co jest bardzo zobowiązana i dlatego postanowiłam wystawić tą opinię. Dziękuję Panie Dominiku!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kancelaria na 5 gwiazdek. Bardzo przyjemna i kompetentna obsługa. Cała czynność notarialna przebiegła zgodnie z ustaleniami. Polecam!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kancelaria notarialna na piątkę z plusem. Korzystałam dwukrotnie i polecam z czystym sumieniem!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam z całego serca. Normalni ludzie, super kontakt. Nic nie narzucają, nie pospieszają, nie patrzą nerwowo na zegarek. Na bank jeszcze kiedyś wrócę do tej kancelarii.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kancelaria warta rekomendacji. Sympatyczny kontakt, sprawna obsługa, punktualność. Polecam z czystym sumieniem!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kompetencja, wiedza, kultura. Widać, że ważny jest dla nich klient a nie tylko zawartość jego portfela. Zdecydowanie polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Świetna obsługa. Pani Notariusz Agnieszka Richter-Wiotsza to osoba z powołaniem. Bardzo miła ale też konkretna i z dużą wiedzą merytoryczną. Bardzo mi pomogła w sprawie spadkowej i dlatego też wystawiam tą opinię.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dobra kancelaria notarialna. Pani Agnieszka Witosz to bardzo dobra notariuszka. Ma super podejście do klienta a do tego jest skuteczna, ma dużą wiedzę oraz bogata doświadczenie. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dziękuję Panie Dominiku za pomoc w podziale majątku oraz sprzedaży nieruchomości. Tylko dzięki Pana doświadczeniu oraz opanowaniu udało się pomyślnie zamknąć temat. Bardzo dziękuję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Zdecydowanie najlepszy notariusz we Wrocławiu. Duża wiedza oraz doświadczenie. Wielki plus to ogromny spokój ducha, brak nerwowości czy narzucanie tempa klientowi. Pani Agnieszko bardzo dziękujemy za fachową obsługę i poświęcony czas. Sara Mika z Rodziną
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo sympatyczna a jednocześnie profesjonalna obsługa! Można liczyć na pomoc i poradę Pani Notariusz jeśli chodzi o poprawną formę aktu. Wielka zaleta to super lokalizacja i brak problemu z zaparkowaniem. Szczerze polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kancelaria notarialna z bardzo przyjaznym podejściem o klienta. Notariusz posługuje się językiem zrozumiałym, wszystko spokojnie tłumaczy, doradza. Był to mój drugi kontakt z tego typu usługą i naprawdę jestem zadowolona. Z pewnością, jeżeli będzie taka potrzeba, tam wrócę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dobra kancelaria notarialna. Mają pro-kliencie podejście a do tego mówią zrozumiałam dla zwykłego śmiertelnika językiem. Czułam się tam komfortowo i bezpiecznie dlatego wystawiam tą opinię.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Serdecznie polecam tego notariusza. pan Dominik bardzo mi pomógł w sprawie spadkowej za co jestem bardzo zobowiązany i z całą pewnością będę polecał tą kancelarię.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam ta kancelarię za podejście do klienta, zaangażowanie oraz chęci rozwiązania problemu. Na plus jeszcze bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta i parking w okolicy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Kompetencja, wiedza, doświadczenie. Szczerze polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam, polecam, polecam. Sprawna i miła obsługa. Wszytsko na czas i dobra lokalizacja.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Najbardziej rzetelna kancelaria notarialna we Wrocławiu. Polecam każdemu kto ceni wysoki poziom obsługi i chce czuć się bezpiecznym. Kamila Pawłowska
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jak dla mnie najlepsza kancelaria notarialna we Wrocławiu. Miła a jednocześnie konkretna informacja juz na poziomie telefonu. Spotkanie odbyło się zgodnie z planem. Dodatkowo wszystko zostało wytłumaczone i dogłębnie przeanalizowane. Dostałem dokładną poradę dzięki czemu kolejne nasze spotkanie było finalne. Dzięki tej kancelrii udało mi się uniknać wiele stresu oraz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Naprawdę warto ich polecić. W razie kolejnej sprawy wymagającej notariusza z całą pewnością do nich wrócę. Tomasz Pawlicki
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi