Opinie Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Super firma ,na czas odbiór paczki,na umówiony czas paczka dostarczona do Holandii,bardzo miła obsługa na pewno jeszcze skorzystamy z przewozu tej firmy. bardzo polecam Bełdów 31.03.2023
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Jechałem z nimi w weekend z NL do PL. Sympatyczni kierowcy,w busie jest wygodnie. W styczniu jadę z nimi do Niemiec. Polecam.

Korzystalem z gregobus wiele lat. Dziś, na dwie godziny przed planowanym wyjazdem, moj wyjazd zostal odwolany z powodu "braku zaliczki". Nikt mnie o potrzebnej zaliczce nie poinformował, gdy zamawiałem busa nie było o tym ani słowa na stronie internetowej, pani potwierdzająca wyjazd dzień wczesniej nie zajaknela się o tym ani razu. Nigdy wcześniej nie było żadnych zaliczek. Niepoważna firma, w biurze kłamia klientowi w żywe oczy.


, opublikowano ponad 3 lata temu

Zdecydowanie najlepsza firma z jaką jeździałam busem na trasie Polska Holandia Klimatyzowane i czyste busy, oraz miła obsługa na biurze . Trasy są zawsze bardzo dobrze ułożone logistycznie Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Profesjonalizm i mili kierowcy to jest to co ich wyróżnia + miłe osoby w biurze pracujące z telefonami. Busy Polska Holandia tylko z Grego Buseeem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Profesjonalna firma, zarówno biuro jak i kierowcy. Szybkie trasy i duże wygodne busy. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Podróżowałam z nimi 2 tygodnie temu busem z Polski do Holandii, a dokładnie z Warszawy do Amsterdamu. Mam bardzo miłe odczucia po podróży, kierowca bardzo miły a busy duże i wygodne, rozmawiałam z kierowcą to kiedyś mieli 2 małe busy , a teraz same duże mercedesy i renault Mastery chyba. Będę polecać znajomym w Holandii
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

SUper duże wygodne busy Mercedesy i szybkie trasa. Bardzo miła obsługa z biura przy rezerwacji. Jeśli szukasz busa z Polski do Holandii to dzwoń do Grego Busa. Naprawdę Polecamy z rodzina
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Bardzo profesjonalna firma , bardzo polecam Kasia z Warszawy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jeśli szukasz bezpiecznego i taniego busa z Warszawy do Holandii to mogę polecić tą firmę. Syzbka rezerwacja sms i przejazd miałam zapisany w ciągu 4 minut, bus podjechał zgodnie z czasem , w środku mega komfort ,naprawdę są to busy vip, byłam aż zaskoczona że takie ładne busy jeżdża do Holandii
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam tą firmę i te busy, jechałam z Holandii 1 raz , bo zawsze jeździłam ze znajomym. Dojechaliśmy w 14 godzin z Nijmegen do Warszawy. Czysto w busie , kierowca trzymał porządek bo jeden pan chciał pić alkohol w busie to kierowca szybko mu to wytłumaczył że zakończy podróż i był spokój. Dużą zaletą jest wygoda bo są to duże busy 8 albo 9 osobowe, nie pamiętam :) Zdecydowanie na plus
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jadę właśnie z koleżanką do pracy do Holandii, przyjechał po nas duży komfortowy bus bip, czarny mercedes. Kierowca Łukasz bardzo miły i komunikatywny facet, miła atmosfera w busie, naprawdę polecam pasażerom
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Profesjonalne podejście do klienta zaczyna się już od złożenia rezerwacji. Trwało to dosłownie 5 minut. Szybki telefon - Pani mi przedstawiła wszystkie szczegoły i wystarczył SMS z rezerwacją i po 2 minutach dostałam potwierdzenie przejazdu. Bus przyjechał w określonym przedziale czasowym między 16 a 17 do mojego domu w Roosendaal . Kierowca jechał bardzo bezpiecznie , widać doświadczenie profesjonalisty. Busy mają duże i wygodne. Nie jest ciasno jak w innych firmach. Kolejną zaletą są duże bagażniki na torby pasażerów, nie było problemu , żeby za drobną opłatą zabrać rower i mały nadbagaż. Szukając busa z Holandii do Polski - wybierz Grego busy , nie zawiedziesz się i będziesz zadowolony
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Mogę tylko w samych superlatywach ocenić kierowców oraz firmę. mili pomocni ludzie, wygodne busy w komfortowych warunkach podróż z Holandii do Polski. Trasa Rotterdam do Warszawy szybka i bezpieczna , oraz przede wszystkim tanio
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Busy wygodne Mercedesy i Mastery Renault Jechałem z nimi 2 lata temu to mieli 9 aut , teraz ponad 15 dzięki czemu trasy są szybsze i jestem w domu szybciej. Jedyny mały minus że interneet jest u kierowcy i trzeba go pytać zeby udostępnił ale teraz każdy ma dużo neta w swoim fonie Najważniejsze że są te busy wygodne i duże bo kiedyś jechałem w innej firmie małym busem i dramat Bus z Warszawy do Holandii tylko z nimi, obsługują chyba każde miasto w Holandii
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Podróż z Puław do Hagi tylko z grego busem. Przyjechał po mnie duży czarny mercedes bardzo komfortowy z wielkim bagażnikiem . jestem zadowolony a jechałęm już kilka razy do Holandii i to jest zdecydowanie najlepsza firma z jaką miałem okazję jechać. Bus Polska Holandia tanio i szybko ,polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Skorzystałem z usług tej firmy za namową koleżanki która korzysta z tego przewoźnika. Z przewozu jestem zadowolony , było wygodnie w busie ( bus duży ) na jednego pasażera dużo miejsca zarówno na nogi, jak i siedzisko -- szerokie + podłokietniki . Może to drobiazg, ale przy dłuższej jeździe ważne. Busem podróż trwała dość szybko , kierowca komunikatywny , opanowany --radził sobie dobrze z niektórymi sytuacjami na drodze. Stawiam pozytywną opinie jako klient z dnia 13/08 / 2022 z Rzeszowa --do Holandii .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Nie polecam w busach zimno nie grzeją pasażerowie biorą w podróż koce by nie zmarznąc


, opublikowano ponad 4 lata temu

Najlepszy przewoźnik door to door! Wszystko zgodnie z ustaleniami, bardzo pomocna Pani dyspozytorka. Będę polecać znajomym.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Najlepszy przewoźnik z którym miałam przyjemność podróżować. Kierowcy doświadczeni, busy duże i wygodne. Dobry kontakt z biurem. Polecam !😊
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Śmiało mogę polecić,wygodne auta i profesjonalny kierowca
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jedziemy z kolega właśnie z Wrocławia do Hagi , jak na razie wszystko jest bardzo fajnie, wygodny bus i dużo miejsca w środku Kierowca przyjechał nawet 30 minut wcześniej niż było planowane ale zadzwonił i nas uprzedził.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Witam wszystkich ktorzy poszukuja przejazdu za granice Chcialbym bardzo przestrzec wszystkich przed firma przewozowa Grego Bus ktory ma siedzibe w lublinie,jedzdza busami renault Bardzo zle traktuja pasazerow w czase przejazdu,kierowcy nie posiadaja za grosz wlasnej kultury Biora paczki od ludzi otwieraja na parkingach i okradaja i znikaja bezpowrotnie , nie mozna ich w zaden sposób odzyskac.Twierdza za maja prawo do tego,acz kolwiek powinni te czynnosc wykonac w obecnosci nadawcy,a tego nie robia,Po prostu okradaja ludzi !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo profesjonalna firma przewozowa, najlepsza na lubelskim rynku. Szybka trasa z Puław do Amsterdamu po raz trzeci.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Ta firma to oszuści. W dzień wyjazdu, w zasadzie w tym czasie, w którym mieli mnie i moją koleżankę zabrać z domu zadzwoniła Pani i powiedziała że zepsuła się skrzynia biegów w busie i że wyjazd prawdopodobnie się dziś nie odbędzie. Zapewniała że jeśli busa dziś nie naprawią to będziemy miały pierwszeństwo przejazdu na dzień jutrzejszy( nie wiem jak skoro ludzie też rezerwowali miejsca na wyjazd). Miała dać znać w przeciągu godziny czy bus zostanie dziś naprawiony czy przejazd odbędzie się jutro. Nie dała znać w ogóle. Totalna olewka. Z tego co czytałam komentarze już pojawiała się ta sama wymówka z popsutą skrzynią biegów. Nie polecam, szkoda nerwów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Oszusci!!!! Dolaczam sie do zlych opinii na temat firmy Grego Bus z Lublina. Mieli mnie zabrac wczoraj z Holandii do Polski o 14.00. Po 16.00 zadzwonili z informacja, ze popsulo sie sprzeglo w busie i dzis nie pojada oraz ze beda dalej dzwonic z dalszymi informacjami, co oczywiscie juz nie mialo miejsca. Czytajac pozniejsze opinie innych klientow wymowka z popsutym sprzeglem byla podawana przez ta firme juz nie pierwszy raz. Niepojete chamstwo, jak mozna tak wystawiac ludzi. Przestrzegam przestrzegam. Nie zamawiajacie busa Grego Bus. Niewarta waszego zaufania i nerwow!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jeździłem z tą firmą wiele razy zawsze było spoko aż do dziś zamówiłem busa u nich a odebrała mnie inna firma bez jakiego kolwiek uprzedzenia z ich strony totalna porażka....
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jeździłem już 3 razy z tą firmą. Za każdym razem przyjeżdżał duży bus. W środku czysto i pachnąco. Fotele są duże i wygodne, można odpocząć podczas podróży. Zawsze trafiałem na miłych i rozmownych kierowców. Ogólnie nadal będę korzystał z usług tej firmy (trasa Polska - Holandia). Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Tragedia! Brak profesjonalizmu, nieumiejętność dyskusji i rozwiązywania konfliktów. PAN szef to farsa razem z pracownikami
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie polecam! Wystawili mnie w dzień wyjazdu..
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Serdecznie Polecam Grego Busa ! Trasa z Warszawy do Holandii przebiegła bardzo szybko w mega komfortowych warunkach :) Kierowca miły i uprzejmy
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam serdecznie firmę. Kierowcy bardzo mili . Trasa przebiegła bardzo szybko z Warszawy do Holandii. Pierwszy raz widziałem tak nowoczesne busy :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przestrzegam przed ta firma przewozowa wlasciciela nic nie interesuje poza kasą nie szanuje pracowników a co dopiero klientów jak wyjeżdzasz znajdz inna firme bo na pewno Cie czeka przesiadka pomimo tego ze mówią ze bez przesiadek
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą . To jakieś nieporozumienie . Ktoś powinien zrobić z nimi wreszcie porządek . Pan który odbiera telefon chamsko się odzywa jest nie miły a busy nie przyjeżdżają . Szczerze odradzam wszystkim .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Skandal. Jak można wozić ludzi przy takiej pogodzie bez klimatyzacji!!?? Mało tego to kierowca to jakiś nie wychowane bydle które powinno wozić co najwyżej piach na budowie. Czy to objawy oszczędności paliwa, czy też złośliwe podejście kierowcy do pasażerów. Skandal tragedia i żenada, ta firma. Wyrobie Wam opinię w Internecie, obiecuje.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Nie polecam tej firmy. Wyjazd w niedzielę o17.00 z Holandii, na miejscu w Lublinie wtorek 14.00. Odbiór paczki zaplanowany na niedzielę z Lublina, do tej pory nie odebrana(środa), oczywiście pieniądze wzięte w Holandii w niedzielę. Zero zainteresowania i odbioru telefonu. Wielka ściema.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czemu narzekasz i tylko obrażasz.

Brak słów na tą firmę. Nie polecam ponieważ to jest nieodpowiedzialny przewoznik.szkoda czasu na taką obsługę. Przestrzegam wszystkich.

Paczki to odbiera jak ma po drodze, a jak nie to nawet łaskawie telefonu nie odbierasz lub wrzuca na czarną listę. To jakaś nie poważna firma, mało tego to pracownik też " oderwany od rzeczywistości" Ceny z kosmosu a usługi to totalna klapa. Zmiencie branżę oraz pracowników, bo i mężczyzna w biurze i kobieta to jakieś nie doinformowani sa.


, opublikowano ponad 9 lata temu

Jedna wielka porazka umawiaja sie a pozniej nie przyjezdzaja
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Zgadzam się z opinią. Nie polecam tego przewoźnika.

Dokładnie tak! nikomu nie polecę tej firmy która notorycznie wystawia ludzi i nie jest w stanie tego usprawiedliwić w kółko awaria busa lub jakiś serwis. Dno i żenada

Zwracam się do szefa firmy Grego Bus. Po co gwarantuje firma przejazdy bez przesiadki skoro później ludzie muszą się przesiąść do innego busa. Czy Pani w biurze nie jest na tyle kompetentna aby poinformować klienta iż będzie przesiadka. Wynika to chyba ze strachu przed utratą klienta. Nie polecam firmy ponieważ ma nieodpowiedzialne osoby w biurze które same nic nie wiedzą.


, opublikowano ponad 9 lata temu

Polecam. Jechałam z nimi w ostatnią sobote i wszystko bylo Super. Bus nowy klima + fajne filmy . Bardzo mila obsluga przez telefon z panem z biura. Szybko sprawnie i bezpiecznie Kierowca byl uprzejmy😊
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Kiedys tak było, teraz kierowcy zupełnie inni. Jezdzą po całej Polsce. Dramat


, opublikowano ponad 9 lata temu

Z czystym sumieniem NIE polecam firmy Grego Bus. Brak klimatyzacji o której zapewnia firma w środku lata to lekka porażka. Kierowca na trasie lubelskie-Holandia zatrzymywał się w lesie zamiast na stacji, 23godziny w trasie i zero zainteresowania klientem żeby zatrzymać się na posiłek bądź toaletę w normalnych warunkach. Dodatkowy minus to nie zaktualizowana nawigacja i ciągle docinki kierowcy że nie dowiezie ludzi na miejsce. Porażka
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Porażka !!!! Nie polecam !!! Rezerwacja potwierdzona,a kierowcy nie było... szef jeszcze sie przyznaję że to nie pierwszy taki wybryk kierowcy... to po co go tam trzymasz... jedna wielka paranoja ta cała firma !!! Z nimi raczej do celu nie dojedziesz !! NIE POLECAM !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Lidzie Gregobus to oszusty bo umawjaja sie z ludzmi a jch puznjej nie zabieraja dzien przed wyiazdem dzwonja ze jch nie zabiora szok
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

OSTRZEGAM! KIEROWCA ZASYPIAŁ ZA KIEROWNICĄ. TRZEBA BYŁO WYDZIERAĆ KIEROWNICĘ Z RĄK BO JEŹDZIŁ PO ROWACH! Z BUSA PRZY WSIADANIU, WYSYPAŁY SIĘ BUTELKI PO WINIE! NIE DOJECHAŁEM DO DOMU BO STRACH. MUSIAŁEM WCZEŚNIEJ WYSIĄŚĆ , ŻEBY MNIE NIE POZABIJAŁ!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

UWAGA: Ostrzegam przed firmą przewozową Gregobus.pl‼! Od prawie dwóch tygodni odbierają ode mnie paczkę z Niemiec do Polski i odebrać nie mogą. Po ok. tygodniu oczekiwań paczka miała zostać odebrana w sobotę 17.06.2017. Po nieprzespanej nocy, bo paczkę miał kierowca odebrać w godzinach wieczornych lub nocnych (co to ma być za termin‼!), nikt po paczkę nie przyjechał‼! Po licznych telefonach powiedziano mi, że sprawę wyjaśnią i do mnie oddzwonią. Nikt nie oddzwonił, musiałam sama wydzwaniać, żeby się dowiedzieć, czy paczka zostanie w późniejszym terminie odebrana. Powiedziano mi, że we wtorek 20.06.2017 odbiorą paczkę. Po moich kolejnych telefonach, powiedziano mi, że się źle zrozumieliśmy, i że paczkę odbiorą w środe 21.06.2017. Kolejne telefony i smsy z mojej strony i okazało się, że i w środę paczki nie odbiorą, bo sobie źle w systemie zapisali ‼‼‼‼ Strata czasu, nerwów i pieniędzy na połączenia zagraniczne. Jedyny morał, to że człowiek uczy się na błedach. Wam chcę tych błedów oszczędzić, także trzymajcie się lepiej z daleka od tej fuszerki‼!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi